چگونه لانه زنبوری بخوریم – زنبورهای عسل کارولینا


تصویر پنهان پینترست

برای هر کسی که با آن آشنا نیست، ایده خوردن لانه زنبوری (ساخته شده از موم خام) ممکن است شوکه کننده باشد. اما، مصرف لانه زنبوری کاملاً اشکالی ندارد. راه های زیادی برای لذت بردن از این شیرینی وجود دارد. می توانید آن را مستقیماً از کندو بخورید (مورد علاقه من) یا از آن برای تهیه غذا یا پیش غذا استفاده کنید. در اینجا چند ایده عالی برای کسانی از شما تعجب می کنند طرز خوردن لانه زنبوری به لذت بخش ترین شکل

راه هایی برای لذت بردن از خوردن لانه زنبوری تازه

تکه های لانه زنبوری در بشقاب آماده برای خوردن تصویر.

ایده خوردن موم باعث می شود که مردم کمی عصبانی شوند. ولی، موم زنبور عسل خوراکی است. انسان‌ها هزاران سال است که موم زنبور عسل مصرف می‌کنند و زندگی کرده‌اند تا داستان را تعریف کنند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

امروزه بیشتر با مصرف عسل به صورت مایع آشنا هستیم. همه آن شیشه های براق یا خرس های پلاستیکی که در قفسه های خواربار فروشی محلی ما نشسته اند، عادی هستند.

اکثر کوزه های مدرن متأسفانه فاقد تکه های شانه مومی هستند. این عمدتا به دلیل هزینه های مورد نیاز برای تولید و فروش عسل در شانه

در واقع، برخی افراد معتقدند که مصرف عسل در شانه گزینه سالم‌تری است. این به این دلیل است که حاوی موم زنبور عسل، عسل، گرده، بره موم و مواد دیگر

شیشه عسل با یک تکه لانه زنبوری داخل تصویر.

لانه زنبوری از کجا می آید

زنبورهای عسل موم زنبور عسل را از غدد مخصوص روی شکم خود تولید می کنند. این موم به شکل ورقه لانه زنبوری است که دارای هزاران سلول شش ضلعی است. اینجا جایی است که کلنی غذا را ذخیره می کند و بچه ها را پرورش می دهد.

زنبورها لانه زنبوری نمی خورند. با این حال، ممکن است زنبوری را ببینید که تکه های کوچک موم را می جود. آنها از پاها و دهان خود برای تشکیل موم به داخل بدن استفاده می کنند ورق های شانه که در کندو می بینیم.

زمانی که زنبورداران برداشت عسل اضافی از کندو معمولاً می خواهند مایع را از شانه موم جدا کنند. به این می گویند استخراج عسل و مقداری از شانه موم را برای استفاده مجدد زنبورها ذخیره می کند.

چرا زنبورداران این کار را انجام می دهند؟ اکثر مصرف کنندگان ترجیح می دهند عسل را به شکل مایع بخرند. این ترجیح مصرف کننده به این دلیل است که مقدار بیشتری از آن را در یک شیشه بدون شانه دریافت می کنید. همچنین معمولاً قیمت آن کمتر از شیشه های شانه دار است.

انتخاب و ذخیره سازی

مانند هر محصول غذایی خام، هنگام خرید لانه زنبوری منبع را بررسی کنید. برچسب منشا محصول را به شما نشان می دهد – لانه زنبوری تازه بخرید از یک منبع آمریکایی

البته، اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که به یک زنبوردار محلی دسترسی داشته باشید – این نیز منبع فوق العاده ای است. شانه زیبا باید تمام سلول های مومی را به صورت درپوش نشان دهد و نباید خیلی خشک به نظر برسد.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

این شانه خام رطوبت هوا را جذب می کند. مطمئن باش که فهمیدی نحوه نگهداری صحیح لانه زنبوری خام. باید آن را در ظرف دربسته نگهداری کرد یا تا زمانی که نیاز باشد منجمد کرد.

به خاطر داشته باشید که الف کوزه از عسل با تکه های شانه ممکن است سریعتر متبلور شود. ایده خوبی است که تکه های شانه را بردارید مگر اینکه بخواهید فوراً آنها را بخورید.

تکه های کوچک لانه زنبوری با تصویر کیک و میوه.

روش های مورد علاقه برای لذت بردن از لانه زنبوری

برای آن دسته از شما که زنبوردار نیستید، احتمالا لانه زنبوری تازه را با سایر غذاها ترکیب کنید. اما برای بسیاری از اقلام موجود در منو نیز یک چاشنی عالی است.

  • از یک کوچک لذت ببرید تکه لانه زنبوری
  • تکه های کوچک را با بستنی وانیلی نرم شده مخلوط کنید
  • ماست ساده را با تکه های شانه روی آن قرار دهید و کمی عسل به آن اضافه کنید
  • آن را روی نان گرم، نان تست یا مافین بمالید
  • یک برش نازک از لانه زنبوری را روی وافل یا پنکیک قرار دهید
  • یک افزودنی عالی برای ساندویچ های کبابی
  • مکعب های لانه زنبوری را با پنیرهای بزی خوش طعم همراه کنید
  • قطعات کوچک را در سالاد مورد علاقه خود بریزید
  • به تخته غذاخوری اضافه کنید

جفت شدن با سایر غذاها

ساخت شانه موم زنبور عسل یکی از دلایلی است که به خوبی با سایر غذاها مطابقت دارد. تک تک سلول های مومی عسل را نگه می دارند تا زمانی که به آنها گاز بزنید.

این باعث می شود که طعم واقعاً برجسته شود و در طعم های دیگر غذا از بین نرود.

چای داغ را شیرین کنید

می توانید از قطعات کوچک استفاده کنید لانه زنبوری برای شیرین کردن چای داغ. من یک دختر چای یخی جنوبی هستم که نمی توانم آن را امتحان کنم، اما شنیده ام که بسیار خوب است.

یک تکه کوچک شانه را در چای داغ خود بریزید و بگذارید کاملا ذوب شود. به هم زدن ادامه دهید تا خوب ترکیب شود.

تکه های پنیر و لانه زنبوری روی سینی برای خوردن به عنوان تصویر جفت.

لانه زنبوری با پنیر

لانه زنبوری وقتی با سینی یا بشقاب پنیر جفت می شود، جلوه زیبایی می دهد. اجازه دهید مهمانان مقدار شانه مورد نظر خود را برش دهند.

تکه های نان برش خورده کوچک یا کراکرها یک لمس خوب هستند. همچنین به طرز شگفت انگیزی با پنیر بری جفت می شود.

پنیرهای کهنه با طعمی تند یا حتی پنیرهای بزی جفت خوبی هستند. مطمئن شوید که ابتدا تکه شانه خود را تخلیه کنید تا مایع زیادی از آن بیرون نریزد.

یک بشقاب لانه زنبوری درست کنید

یکی از جالب ترین راه ها برای خوردن لانه زنبوری خام، ایجاد یک بشقاب لانه زنبوری است. این یک بشقاب یا بشقاب بزرگ با برش های کوچک لانه زنبوری (مربع 2 اینچی) است.

در اطراف آنها میوه ها (انجیر، تمشک، زغال اخته و غیره) بچینید و حتی تکه های کوچک پنیر درست کنید.

عکس عسل و کتاب الکترونیکی رایگان.

فواید لانه زنبوری برای سلامتی

چه هستند مزایای سلامتی، در صورت وجود، به خوردن لانه زنبوری خام؟ پاسخ به این سوال تا حدی بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید.

موم خالص زنبور عسل برای دستگاه گوارش انسان غیرقابل هضم است. وقتی موم زنبور عسل را می بلعید، مانند هر ماده نامحلول از سیستم شما عبور می کند.

برخی از طرفداران خوردن موم زنبور عسل معتقدند که از مصرف آن مواد مغذی، مواد معدنی و آنزیم های بیشتری دریافت می کنید.

من واقعاً نمی توانم حقایق قطعی برای اثبات این نظریه پیدا کنم. اما، ایده خوبی است که مقداری عسل را در انبار نگهداری کنید.

ما می دانیم که مردم از خوردن لانه زنبوری با آنها لذت می برند چای زنجبیل لیمو عسلی – به خصوص زمانی که سرماخوردگی یا گلودرد دارند. به همین ترتیب، یک عنصر رایج در سیب آتشین خانگی.

لانه زنبوری مستقیم از کندو

یکی از بهترین راه برای لذت بردن از لانه زنبوری این است که آن را به تنهایی بخورید. اگر زنبوردار هستید، ممکن است از طعم شانه تازه مستقیماً از کندو لذت ببرید.

وقتی قطعه ای را گاز می گیرید، شما احساس می کنید که مایع از تک تک سلول ها “منفجر می شود”. این بکرترین راه برای لذت بردن از عسل به شکل طبیعی آن است. بابای من همیشه می گفت که لانه زنبوری “آدامس مرد فقیر” است.

زنبورداران مسئول هرگز تمام موم یا عسل یک کندو را نمی گیرند. فقط مازاد آن برای استفاده انسان برداشت می شود.

کلنی زنبور عسل باید با منابع فراوان باقی بماند. زنبورداری به این شیوه یعنی برداشت عسل ضرری ندارد به مستعمره

عسل خوشمزه در شانه یا بیرون

بسیاری از آسان وجود دارد راه هایی برای لذت بردن از خوردن لانه زنبوری. می توانید آن را به همان اندازه که می خواهید ساده یا پیچیده کنید. هرگز آن را امتحان نکردید؟

شاید وقت آن رسیده است که باید آنچه را که از دست داده اید را دریابید! مگر اینکه به یک سخت گیری پایبند باشید سبک زندگی وگان، عسل زنبور عسل چیز شیرینی برای ارائه دارد

و جذابیت هدایای غذای خانگی را در تعطیلات یا هر زمان از سال فراموش نکنید. یک کوزه زیبا از کره عسل دارچین شیرین با یک طرف لانه زنبوری واقعا چیز خاصی است.

سفارش فوری عسل ♥