چگونه قطره سرفه خانگی درست کنیم [with Honey]


سرفه، گلودرد و سرماخوردگی جالب نیستند و بسیاری از ما را مجبور می‌کند تا زمانی که منتظر خروج آنها هستیم، به دنبال راه‌هایی برای احساس بهتر باشیم. استفاده از عسل در درمان های طبیعی چیز جدیدی نیست و محبوبیت دوباره ای پیدا کرده است. آیا در مورد استفاده از داروهای مصنوعی نگرانی مشترکی دارید؟ اگر چنین است، این قطره عسل خانگی برای سرفه دستور غذا همان چیزی است که شما نیاز دارید

قطره های عسل تمام شده سرفه و مواد تشکیل دهنده روی تصویر صفحه آبی رنگ.

قطره سرفه خانگی

عسل در رژیم های بهداشتی استفاده می شده است که قدمت آن به قرون وسطی باز می گردد. حتی مراکز پزشکی مدرن ما نیز ارزش عسل را تشخیص داده اند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

در زمان های اخیر، برای کمک به تسکین سرفه یا گلودرد مستند شده است. اگرچه درمان نیست، اما وقتی احساس بدی دارید، از هرگونه تسکین استقبال می شود.

مطمئناً می توانید قطره های ضد سرفه را خریداری کنید و برخی از آنها بسیار خوب عمل می کنند. با این حال، واقعاً چه چیزی در آنها وجود دارد؟ آیا می توانید تمام مواد روی برچسب را بخوانید؟ آیا می دانید به چه معناست؟

با ساختن خودت قطره عسل خانگی برای سرفه، شما می دانید چه چیزی در آنها وجود دارد. هیچ کار حدس یا سختی برای تلفظ مواد وجود ندارد.

بهترین عسل برای ساخت قرص های گلو

عسل توسط زنبورهای عسل با استفاده از شهد جمع آوری شده از گل های شکوفه تهیه می شود. عسل رسیده به خوبی بدون فاسد شدن نگهداری می شود و برای مدت طولانی در کندو ذخیره می شود.

عسل همچنین وقتی به درستی ذخیره شود برای ما خوب نگه می دارد. بد نمی شود و هرگز نیاز به یخچال ندارد.

در واقع می توانید با انتخاب بهترین مکان در آشپزخانه خود برای نگهداری رنگ و طعم آن را طولانی تر کنید. من در مقاله خود چند نکته عالی ارائه می دهم: نحوه نگهداری عسل

کدام عسل برای درمان های خانگی بهترین است? راستش فکر نمی کنم مهم باشد. طعم و رنگ آن بر اساس نوع شهد گیاهی جمع آوری شده تعیین می شود.

به طور کلی، عسل خوب فقط همین است. از نظر تغذیه، تفاوت بسیار کمی بین انواع مختلف وجود دارد. چوب ترش، شبدر، گل وحشی اساساً یکسان هستند.

با این حال، اعتقاد بر این است که عسل تیره تر دارای مواد معدنی کمی بیشتر است. من ترجیح دادم از عسل تیره معمولی خود برای تهیه قطره سرفه استفاده کنم.

هنگام خرید، در صورت امکان از یک زنبوردار کوچک محلی خرید کنید. این بهترین راه برای اطمینان از دریافت عسل خام است. گرده و مواد مغذی بیشتری را حفظ می کند. اینها اغلب در بسته بندی های تجاری فیلتر می شوند.

اسایلیکون قالب برای ساخت قطره سرفه

اکنون به طور جدی، شما برای ساختن قطره سرفه خود نیازی به قالب ندارید – اما می تواند به حفظ شکل ثابت کمک کند. انواع مختلفی از قالب های سیلیکونی وجود دارد که به خوبی کار می کنند.

به خاطر داشته باشید که این قطره های گلو وارد دهان شما می شوند. آنها را خیلی بزرگ نکنید تا به خطر خفگی تبدیل شوند.

اگر تصمیم گرفتید از قالب استفاده نکنید – انداختن مخلوط داغ روی یک تشک سیلیکونی کارساز خواهد بود.

قطره های عسل تمام شده سرفه و مواد تشکیل دهنده در تصویر صفحه آبی.

دستور العمل قطره سرفه خانگی – {عسل، لیمو، دارچین و زنجبیل}

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

تهیه قطره عسل برای سرفه آسان است. این قرص‌های عسلی و گلو لیمو یک آیتم عالی برای نگهداری هستند. با چند ماده ساده و فقط کمی صبر، منبعی از قطره های طبیعی سرفه را آماده مصرف خواهید داشت.

  • 1/2 فنجان عسل
  • 1 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده
  • 2 قاشق غذاخوری آب لیمو
  • 1 قاشق چایخوری زنجبیل خردشده
  • 1 قاشق سوپخوری پودر قند/دارچین اختیاری
*این مخلوط در حین جوشیدن کف کرده و منبسط می شود. تابه ای را انتخاب کنید که عمیق تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید لازم است. با جمع شدن کف، ظرف را برای چند ثانیه از روی شعله بردارید تا کف ته نشین شود. *این کار را در روزهای بارانی امتحان نکنید. روزهای خشک با رطوبت کم بهترین برای تولید آب نبات هستند *این قطره های عسلی به دلیل داشتن آب لیمو، زنجبیل و دارچین بسیار شیرین نیستند.

نکات آشپزی

  • فرآیند شبیه به ساختن آب نبات است – ممکن است زمانی که مرطوب نباشد بهتر عمل کند
  • حتما دستور پخت را در دمای لازم برای اطمینان از تنظیم آن بپزید
  • قطره سرفه عسل تمام شده را در ظرف در بسته نگهداری کنید
  • برای اطمینان از عدم چسبندگی – هر کدام را جداگانه بپیچید

تسکین علائم تسکین دهنده با عسل

در حالی که هیچ درمانی برای سرماخوردگی وجود ندارد، عسل به عنوان یک کمک برای تسکین شناخته شده است. هنگام استفاده، میزان سرفه های شبانه را کاهش می دهد و به بهبود کیفیت خواب کمک می کند.

با شروع با این دستور اولیه، نوبت شماست که آزمایش کنید. مقداری زنجبیل بیشتر یا حتی کمتر اضافه کنید – هر آنچه که با نیازها و جوانه های چشایی شما مطابقت دارد. از ایجاد یک لذت ببرید دستور العمل عالی برای قطره عسل سرفه تا خانواده شما لذت ببرند

سفارش فوری عسل ♥