چگونه عسل بفروشیم {نکات موفقیت}


مردم به دلایل مختلف از نگهداری زنبور عسل لذت می برند. تولید عسل برای خانواده یکی از محبوب ترین اهداف زنبوردار حیاط خلوت است. با این حال، مستعمرات به خوبی مدیریت شده می توانند بسیار بیشتر از آنچه ممکن است در یک سال نیاز داشته باشید تولید کنند. این یک پیشرفت طبیعی برای برخی زنبورداران است که بخواهند مازاد عسل را برای سود بفروشید.

عسل خود را برای سود بفروشید

آیا فروش عسل خیلی سخت است؟نه، عسل با کیفیت خوب در فروش خود عملکرد خوبی دارد. با این حال، شما باید مواردی را از نظر عملی، قانونی و مالی در نظر بگیرید.

هر زمان که محصولی را با پول مبادله می کنید، مهم است که از رعایت قوانین اطمینان حاصل کنید. و این به ویژه برای محصولی که برای مصرف انسان در نظر گرفته شده است صادق است.

هنگامی که کندوهای ما شروع به تولید آن شیرینی طلایی با شکوه می کنند، یک اتفاق شگفت انگیز رخ می دهد. دوستان و خانواده ای که مدت زیادی است به آنها فکر نکرده اید برای تخفیف دوستان و خانواده صف می کشند.

و هی، تا حدی اشکالی ندارد. این فوق العاده است که محصولی را که زنبورهای شما با شما به اشتراک گذاشته اند به اشتراک بگذارید. با این حال، برای زنبورداری که مایل است از برداشت عسل مقداری سود ببرید این می تواند یک مشکل باشد.

اگر نمی خواهید تمام محصول خود را ببخشید، بهتر است یک برنامه قبل از موعد تهیه کنید. برخی از زنبورداران ترجیح می دهند چند شیشه کوچک را پر کنند تا به خانواده و دوستان نزدیک بدهند، اما باقیمانده را به قیمت تعیین شده می فروشند.

به محض اینکه به کسی تخفیف بدهید، او هرگز نخواهد پرداخت قیمت کامل عسل. اگرچه هزینه های شما هر سال افزایش می یابد – شیشه ها، برچسب ها، لوازم زنبور عسل و غیره.

چقدر باید برای عسل خود هزینه کنید? تا جایی که می توانید به دست آورید – نه این حرص نیست. این یک محصول درجه یک است. همیشه مطمئن باشید که ارزش بازار منصفانه را به دست می آورید.

سایر زنبورداران در مقیاس کوچک در منطقه شما چه چیزی را شارژ می کنند؟ فقط کمی بیشتر اضافه کنید و شیشه های خود را بسیار زیبا ارائه دهید – اگر مهارت های بازاریابی شما خوب باشد معمولاً قیمت آن را دریافت خواهید کرد.

قیمت شیشه های عسل برای تصویر خرده فروشی.

دستورالعمل های فرآوری عسل

چه زمانی آماده کردن شیشه های عسل برای فروش، به یاد داشته باشید که این یک محصول غذایی است. صرف نظر از هر گونه مقررات محلی یا ایالتی، اتاق استخراج و بطری سازی شما باید تمیز و منظم باشد. آشپزخانه های خانگی معمولاً به دلیل خطر آلودگی متقابل مجاز نیستند.

شیوه های تولید خوب را تمرین کنید. بله حتی برای چیزی به سادگی بطری کردن عسل. این به همان اندازه برای ایمنی شما مهم است که برای مشتریان شما.

فراتر از آن، برخی ایالت ها (از طریق USDA) قوانینی دارند که حداقل الزامات را برای تسهیلات بطری سازی عسل برای فروش به عموم تنظیم می کند. ممکن است بازرسی لازم باشد، اما برخی از مناطق قوانین راحت تری برای تولیدکنندگان سرگرمی دارند.

در نظر گرفتن چی برچسب نوع عسل برای محصولات شما توسط FDA مورد نیاز است. ما در مورد زیبایی ظاهری آن صحبت نمی کنیم، بلکه حاوی اطلاعات لازم است.

عسل به وزن خالص فروخته می شود نه حجم. این به این معنی است که یک شیشه کوارت 36 اونس در واقع 44 اونس وزن خالص عسل دارد. شما باید گرم را نیز وارد کنید. برچسب شما باید وزن صحیح عسل در شیشه را نشان دهد – نه وزن کل عسل، شیشه و درب آن.

اگر قصد دارید کیس های عمده را به یک فروشگاه یا خرده فروشی محلی بفروشید، اهمیت بیشتری دارد. برای اطلاعات بیشتر با اداره کشاورزی ایالتی خود تماس بگیرید. فروشگاه های مواد غذایی سالم منابع خوبی برای ارائه محصول خالص شما هستند.

برآورده کردن الزامات اغلب بسیار ساده تر از یک آشپزخانه تجاری یا سایر انواع آماده سازی غذا است. از دستورالعمل ها دلسرد نشوید، اما حتما آنها را بررسی کنید.

آیا برای فروش عسل به مجوز نیاز دارید؟

مجوزها معمولاً به سوابق فروش و مسائل مالیاتی اشاره دارند. بهترین راه برای دریافت اطلاعات فعلی و صحیح در مورد نیاز یا عدم نیاز به مجوز این است که با اداره درآمد ایالتی خود تماس بگیرید.

بسیاری از مناطق دارای قوانین صنعت کلبه هستند که به شما امکان می دهد مقدار دلاری مشخصی از محصولات را بدون هیچ گونه مقررات یا ثبت بفروشید. اما، این از مکانی به مکان دیگر بسیار متفاوت است. انجمن زنبورداران محلی شما نیز اطلاعات خوبی برای منطقه شما خواهد داشت.

با این حال، حتی اگر نیازی به داشتن مجوز نداشته باشید، به این معنی نیست که شما از الزام یک مجوز معاف هستید. استخراج عسل مورد بازرسی قرار گرفت و اتاق پردازش

در مورد الزامات مجوزها، پرداخت مالیات و بیمه – از متخصص مالیات خود بپرسید. اینکه به هر یک از اینها نیاز دارید یا نه بستگی به موقعیت مکانی و سطح خطر شما دارد.

اگر نزدیک می شوید زنبورداری به عنوان یک تجارت انتظار دارید که باید کارهای اداری بیشتری انجام دهید. مانند هر کسب و کاری سودی که از زنبورداری به دست می آورید متغیرهای زیادی را شامل می شود.

کجا عسل بفروشیم

بعد از شما محصولات بسته بندی و برچسب گذاری می شوند، شما آماده کسب سود هستید. اما، شما باید این خبر را به گوش دیگران برسانید و به مشتریان اطلاع دهید که در تجارت هستید.

  • فروش از منزل
  • یک غرفه در بازار کشاورز برپا کنید
  • فرصت های عمده فروشی

فروش از منزل یا غرفه عسل

یکی از ساده ترین روش های فروش محصول عسل خود این است که آن را از خانه خود بفروشید. به مردم اطلاع دهید که عسل تازه برای فروش دارید و آن را مستقیماً از شما می خرند.

این را می توان از طریق تبلیغات دهان به دهان انجام داد یا می توانید تابلوی فروش عسل را در حیاط خود قرار دهید.

نکته مهم در مورد این است که شما مجبور نیستید جایی بروید. مشتریان به سمت شما می آیند. عیب آن این است که مشتریان در تمام ساعات روز، در مراسم خانوادگی و غیره به شما مراجعه می کنند.

یکی از روش‌هایی که این کار را کمی کمتر مزاحم می‌کند، این است استند عسل داشته باشید با جعبه قفل پرداخت هر بار چند شیشه را در بیرون قرار دهید، که به وضوح با قیمت مشخص شده است و مشتری آنچه را که می خواهد می گیرد و پول را می گذارد. البته با این روش همیشه احتمال سرقت وجود دارد.

شیشه های مختلف عسل برای فروش در تصویر بازار نمایش داده شده است.

غرفه در بازار کشاورزان

یکی از بیشترین روش های کامل برای فروش محصول عسل شما در بازارهای محلی کشاورزان یا رویدادهای نمایشگاه صنایع دستی است. حمل و نقل جعبه های سنگین به این رویداد بسیار کار است.

با این حال، با افرادی آشنا می‌شوید که از محصول شما لذت می‌برند و برخی از آنها مشتری دائمی می‌شوند. آنها شما را از رویدادی به رویداد دیگر دنبال می کنند و برخی دوستان خوبی می شوند.

مزیت دیگر این است که هزینه فروش در بازار کشاورزان معمولاً پایین است. این بدان معنی است که برای جبران هزینه های رویداد خود مجبور نیستید مقدار زیادی بفروشید.

نمایشگر خود را جذاب کنید و شیشه ها را به شیوه ای دلپذیر بچینید. شما می خواهید توجه مشتریانی را که در حال قدم زدن هستند به خود جلب کنید. قیمت ها باید به وضوح در دسترس باشند – برخی از مشتریان از پرسیدن قیمت خجالتی هستند.

بازار عسل عمده فروشی

اگر فروش عمده عسل برای شما جذابیت دارد، این روش مزایای جدی دارد. در بسیاری از موارد شما می توانید تمام محصول خود را در یک زمان جابجا کنید و پول در دست داشته باشید.

جنبه منفی عمده فروشی این است که شما معمولاً به اندازه هر شیشه پول دریافت نمی کنید. فروشنده باید بتواند آن را علامت گذاری کند و همچنین سود کسب کند. این یک راه سریع عالی برای تکمیل فروش است، اما دلار در هر اونس شما بسیار کمتر خواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید، خریداران عمده اغلب قبل از حمل اقلام شما از شما می خواهند که بیمه مسئولیت محصول داشته باشید. هزینه این باید به قیمت عمده فروشی شما محاسبه شود.

از بازارهای منطقه خود دیدن کنید و ببینید آیا آنها محصولات محلی برای فروش دارند یا خیر. با مدیر صحبت کنید و در مورد محصولات خود به آنها بگویید.

قیمت دیگر زنبورداران محلی را کمتر نکنید – فقط برای فروش. این باعث ایجاد احساسات سخت می شود و ممکن است روزی دوباره شما را گاز بگیرد. سودآور باشید اما مهربان باشید.

بیایید با آن روبرو شویم، نگهداری زنبورها کار کم هزینه ای نیست. مهم نیست چقدر از زنبورهای خود لذت می برید – هزینه دارد. جبران بخشی از این هزینه از طریق فروش مازاد برداشت ضرری ندارد. با استفاده از میانگین هزینه عسل در منطقه خود و هزینه های خود، یک قیمت سودآور منصفانه تعیین کنید و به دنبال آن بروید.

پست چگونه عسل بفروشیم {نکات موفقیت} اولین بار در Carolina Honeybees Charlotte Anderson پدیدار شد.

سفارش فوری عسل ♥