چگونه زنبورها را از تغذیه کننده مرغ مگس خوار دور نگه داریم – زنبورهای عسل کارولینا


اگر عاشق مرغ مگس خوار هستید، ممکن است با مشکل مواجه شوید دور نگه داشتن زنبورها از تغذیه کننده مرغ مگس خوار. این می تواند کاملاً تشدید کننده باشد و شما را در مورد اینکه چه کاری انجام دهید دچار تردید می شود. گاهی اوقات احساس می کنید که به مرغ مگس خوار و هر موجود بالدار منطقه غذا می دهید. آیا کاری برای این مشکل وجود دارد؟ اگرچه ممکن است یک درمان معجزه آسا نباشد، در اینجا چند نکته برای کمک به حفظ آن وجود دارد زنبورها از تغذیه مرغ مگس خوار شما.

دسته ای از زنبورها در تغذیه کننده مرغ مگس خوار شما

دو زنبور عسل در حال نوشیدن از پورت تغذیه مرغ مگس خوار.

آنها می گویند بدبختی عاشق شرکت است. خوب، من در مورد آن نمی دانم. اما اگر با حشرات دیگری که از تغذیه کننده های مرغ مگس خوار بازدید می کنند مشکل دارید، تنها نیستید. این یک مشکل رایج است که توسط صاحبان خانه های پرنده دوست هر تابستان بیان می شود.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

راستش را بخواهید، بسیاری از دوستداران طبیعت را در بلاتکلیفی قرار می دهد. آنها نمی خواهند به زنبورها آسیب برسانند، اما آرزو می کنند که آنها بروند. همچنین، بسیاری از این افراد زنبور عسل را دوست دارند و برای جذب آنها گل می کارند.

تغذیه مرغ مگس خوار هنوز هم می تواند بخشی از آن باشد یک باغ دوستدار زنبور عسل شما فقط به یک برنامه نیاز دارید برای این مشکل راهکارهایی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید.

برای از بین بردن زنبورها به مواد شیمیایی خشن یا آفت کش ها متوسل نشوید. استفاده از هر نوع محصول دافع بر روی فیدر – می تواند به شما و پرندگان نیز آسیب برساند! راستش را بخواهید در دور نگه داشتن زنبورها نیز چندان موثر نیستند.

مورچه ها همچنین می توانند مشکل ساز شوند زیرا سعی می کنند شربت قند شیرین را محکم کنند. می توانید خرید کنیدمحافظان مورچه – (به آن خندق مورچه نیز می گویند)» یا از مقداری ژله نفتی روی چوب لباسی مورچه ها استفاده کنید. البته این برای زنبورهای عسل کار نمی کند – آنها پرواز می کنند!

پرنده در حال نوشیدن از تصویر فیدر.

چرا فیدرهای مرغ مگس خوار زنبورها را جذب می کنند؟?

اگرچه هامرها بسیار ریز هستند، اما به مواد غذایی پر انرژی نیاز دارند. اینجاست که شهد شیرین وارد بازی می شود.

پرندگان در اطراف باغ پرواز می کنند و شهد صدها گل شکوفه را مصرف می کنند. می توانید مخلوط دانه های خاصی را پیدا کنید که تولید می کنند گل هایی که مرغ مگس خوار را جذب می کنند به خصوص. البته آنها تنها کسانی نیستند که شهد شیرین میل می کنند.

زنبورهای عسل شهد را برای تولید عسل جمع آوری می کنند. در مزرعه، دیدن مرغ مگس خوار که شهد را با آنها تقسیم می کنند زنبورها و زنبورها طبیعی است. شکوفه های مختلف زیادی در دسترس است و فضای کافی برای همه وجود دارد.

ممکن است هر دو به طور همزمان در حال بازدید از منابع شهد دیده شوند. با این حال، یک بوته شکوفه‌دار ایستگاه‌های تغذیه زیادی دارد، اما یک فیدر چنین نیست.

زنبورها در تغذیه مرغ مگس خوار – مشکل فصلی

به طور معمول، بازدید چند زنبور از تغذیه کننده مرغ مگس خوار مشکل بزرگی نیست. و این موضوع معمولاً برای کل فصل مشکلی ایجاد نمی کند. مرغ مگس خوار در تمام سال حضور ندارند – آنها در اواخر بهار می رسند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

درگیری زنبور و پرنده بیشتر در اواسط تا اواخر تابستان موضوعی است. چرا؟ زیرا مقدار شهد طبیعی موجود در گل ها با زمان شکوفه و بارندگی گیاه متفاوت است.

اگر شرایط آب و هوایی باعث الف کمبود شهد، به این می گویند کمبود. حشرات گرسنه مستاصل هستند و به احتمال زیاد از هر نوع منبع غذایی شیرین بازدید می کنند.

همانطور که مطمئناً جولای آب و هوای گرم و مرطوب را در جنوب به ارمغان می آورد، همچنین شکایت هایی را از طرف صاحبان خانه هایی که در حال تجربه هستند به همراه خواهد داشت. زنبورها در حال هجوم به غذای مرغ مگس خوار خود. خوشبختانه برای اکثر افراد، این یک مشکل طولانی مدت نخواهد بود، اما همچنان یک مشکل است.

زنبورهای عسل در حال نوشیدن از تصویر تغذیه کننده مرغ مگس خوار.

آیا مرغ مگس خوار از زنبورها می ترسند؟

نه، مرغ مگس خوار از زنبورها نمی ترسند. داشتن چند بازدید کننده حشره مانع از بازدید پرندگان شما نمی شود. با این حال، مبارزه با هزاران زنبور برای رسیدن به غذای شیرین، برای آنها ناامیدکننده است. به اندازه کافی بزرگ ازدحام زنبورها روی دانخوری ممکن است هامرها را دور نگه دارد.

علاوه بر مزاحم بودن، همه این حشرات تشنه می توانند تغذیه کننده کامل مرغ مگس خوار را به سرعت تخلیه کنند. فکر نکنید که پرندگان قصد دارند مزاحمان را بخورند. در حالی که برخی وجود دارد پرندگانی که زنبورها را مصرف می کنند به عنوان بخشی از رژیم غذایی آنها – این برای هامرها صادق نیست.

آیا زنبورداران می توانند زنبورها را از تغذیه کننده شما دور نگه دارند؟

متأسفانه زنبورداران نمی توانند زنبورها را از تغذیه کننده مرغ مگس خوار شما دور نگه دارند. ما حتی نمی توانیم آنها را از تغذیه کننده های خودمان دور نگه داریم. هر چقدر که ما آرزو کنیم، زنبورداران نمی توانند زنبورها را از پرواز به هر کجا که می خواهند باز دارند.

اگر در محله‌ای زندگی می‌کنید که همسایه‌های عاشق پرندگان و زنبورداران نزدیک به هم زندگی می‌کنند، این می‌تواند ناامیدکننده باشد. اما گاهی اوقات، زنبورداران می توانند به کاهش مشکل کمک کنند.

توسط تغذیه مستعمرات گرسنه در زمان کمبود شدید شهد، مستعمرات کمتر مستأصل برای غذا خواهند بود. این می تواند منجر به بازدیدکنندگان ناخواسته کمتری در فیدر شما شود.

زنبورها و زنبورها در تصویر تغذیه کننده مرغ مگس خوار.

جلوگیری از تسلط زنبورها به فیدرهای مرغ مگس خوار

این ممکن است خیلی ساده به نظر برسد اما حقیقت است. بهترین راه برای از زنبورها جلوگیری کنید تا تغذیه کننده مرغ مگس خوار شما را تصاحب نکنند این است که قبل از شروع آن را متوقف کنید.

جلوگیری از مشکل بسیار آسان تر از رفع آن است. هنگامی که آنها در یک مکان غذایی تنظیم می شوند، متوقف کردن این رفتار می تواند دشوار باشد. در اینجا چند نکته برای امتحان وجود دارد:

  1. تغذیه مرغ مگس خوار را با نگهبان زنبور عسل
  2. به دنبال تمام فیدرهای قرمز – از رنگ زرد خودداری کنید
  3. فیدر را به یک مکان آفتابی منتقل کنید
  4. در مواقع خشکسالی یک ایستگاه تغذیه زنبور عسل (به خوبی دور از خانه خود) ایجاد کنید
  5. گل های شکوفه بیشتری بکارید که گرده افشان ها به خاطر منابع غذایی دوست دارند
  6. روغن نعناع؟

فیدرهای ضد زنبور با محافظ حشرات

هنگام خرید تغذیه مرغ مگس خوار، سبکی را انتخاب کنید که دارای محافظ حشرات باشد. پرندگان می توانند با زبان دراز خود به اعماق زمین برسند و به شربت دسترسی پیدا کنند. حشرات قادر به دسترسی به شربت نخواهند بود.

اگر حشرات نتوانند به غذا برسند، دلیلی برای ازدحام کردن فیدر وجود ندارد. علاوه بر این، ممکن است بتوانید خرید کنید نگهبان زنبور عسل برای فیدرهای موجود شما این موثرترین عامل بازدارنده برای دور نگه داشتن زنبورها است.

از تغذیه کننده هایی با درج های زرد خودداری کنید

رنگ قرمز مرغ مگس خوار را جذب می کند – زرد حشرات را جذب می کند. تغذیه کننده های معمولی مرغ مگس خوار قرمز و زرد هستند زیرا ترکیبی از گیلاس روشن است. برای صاحب خانه جذاب به نظر می رسد.

حشرات جذب رنگ زرد می شوند سعی کنید فیدری پیدا کنید که مرکز زرد روشن را نداشته باشد. به دنبال تغذیه مرغ مگس خوار قرمز با درگاه های تغذیه سفید یا قرمز باشید.

بسیاری وجود دارد تغذیه مرغ مگس خوار زیبا سبک هایی برای انتخاب اگر در حال حاضر یک فیدر با پورت های تغذیه زرد دارید، آنها را با رنگ غیر سمی قرمز کنید.

زنبورهای عسل در حال ازدحام غذای مرغ مگس خوار با تصویر درج زرد.

تغذیه مرغ مگس خوار خود را در سایه آویزان کنید

نگران نباشید که پرندگان تغذیه کننده شما را پیدا کنند. مرغ مگس خوار در حالی که به طور طبیعی در حیاط علوفه می کنند به دنبال منبع غذایی می گردند.

زنبورهای عسل منابع غذایی را ترجیح می دهند که در یک مکان آفتابی باشند. اگر چندین نقطه خوب برای انتخاب دارید، تغذیه کننده مرغ مگس خوار خود را در یک منطقه سایه دار آویزان کنید.

حتی می توانید از غذا دادن به مرغ مگس خوار در حین تعطیلات در RV یا کمپ خود لذت ببرید. همه عاشق پیک نیک هستند!

یک ایستگاه تغذیه زنبور عسل ایجاد کنید

شهد گیاهی بهترین غذا برای گرده افشان های بالدار ماست. با این حال، اگر همه چیز شکست خورد، سعی کنید a ایستگاه تغذیه زنبور عسل (این یکی برای آب است اما به عنوان تغذیه کننده آب قند عمل می کند).

این بهتر است به عنوان یک راه حل موقت استفاده شود. مخلوطی از آب شکر – (2 قسمت شکر نیشکر سفید حل شده در 1 قسمت آب) در یک ظرف کم عمق یا تابه پر از سنگ مرمر، شن یا سنگ درست کنید (تا کسی غرق نشود).

این دانخوری را با فاصله کمی از دانخوری های پرنده قرار دهید. زنبورها باید به منبع غذایی جدید بروند زیرا محلول شیرین‌تری را ترجیح می‌دهند.

هر روز تغذیه کننده آب قند را کمی دورتر ببرید (این کار را صبح زود یا شب انجام دهید) – به مرور زمان باید آنها را بر روی چیزی متفاوت از تغذیه پرنده شما متمرکز کند. در این روش احتیاط کنید زیرا ممکن است زنبورهای زیادی از آن بازدید کنند. آن را از ترافیک انسان و غیره دور نگه دارید.

مراقب تله حشرات باشید

انواعی از تله ها وجود دارند که حشراتی مانند زنبورها و هورنت ها را می گیرند. در استفاده از اینها دقت کنید. شما هرگز تمام حشرات را که از تغذیه کننده خود بازدید می کنند نخواهید گرفت، اما می توانید به جمعیت زنبورهای محلی آسیب بزنید. مطمئن شوید که از طعمه ای استفاده کنید که برای زنبورهای عسل جذاب نباشد.

گلهای غنی از شهد را بیشتر بکارید

ممکن است در این فصل کمکی نکند، اما برای سال آینده برنامه ریزی کنید. چند گل جدید به باغ اضافه کنید. گیاهان چشم انداز را انتخاب کنید که در تابستان گرم و خشک گل می دهند. گلهای مقاوم به خشکی که زنبورها عاشق آن هستند به جذب آنها به این منبع غذایی طبیعی کمک می کند.

برای تشویق بیشتر به تولید شهد، گیاهان گلدار خود را در تابستان گرم آبیاری کنید. برای زنبورهایی که در زمان های مختلف شکوفا می شوند، انواع مختلفی از گل ها را انتخاب کنید.

گیاهان یکساله و چند ساله که در طول فصل غذا فراهم می کنند. شکوفه ها را در طول ماه های گرم تلو تلو بخورید. و فراموش نکنید پاییز شکوفه گل که از اواخر تابستان شروع می شود.

از اسانس نعناع روی پورت های فیدر استفاده کنید

برخی از دوستداران پرندگان با استفاده از مقدار کمی اسانس نعناع فلفلی روی فیدرهای خود موفقیت را گزارش می کنند. آنها می گویند پرندگان اهمیتی نمی دهند در حالی که زنبورها عطر را دوست ندارند. اگر همه چیز در تلاش شما شکست خورده باشد، ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

مقداری صبر لازم است

حتی در مکان هایی که زنبورها معمولاً در تغذیه مرغ مگس خوار مشکلی ندارند، آن سال گاه به گاه وجود دارد که مشکلی وجود داشته باشد.

هر مکانی در چنگال خشکسالی ممکن است زمان کمبود شهد را تجربه کند. در این مورد، ممکن است مشکل موقتی باشد با بازگشت حشرات به گل ها پس از وقوع مقداری باران.

در حالی که همه ما می‌خواهیم از تماشای پرندگانی که غذای ارائه شده را می‌نوشند لذت ببریم – لطفاً به یاد داشته باشید که زنبور عسل هیچ ضرری ندارد – او نیز در تلاش است زنده بماند!

اگر کارها از قبل خارج شده اند، ممکن است لازم باشد فیدرهای خود را به طور موقت جابجا کنید. گاهی اوقات، ما نمی توانیم زنبورها را متقاعد کنیم که دور شوند. امیدواریم شرایط بهتر شود و تنها بازدیدکنندگان در تغذیه مرغ مگس خوار شما پرندگان باشند.

سفارش فوری عسل ♥