چگونه زنبورداری را شروع کنیم – زنبورهای عسل کارولینا


آیا تا به حال به داشتن یک کندوی عسل فکر کرده اید؟ اگر چنین است، شما خوش شانس هستید زیرا این زمان عالی برای انجام آن است. با توجه به محبوبیت زنبورهای عسل، زنبورداری برای مبتدیان یک موضوع داغ است. شما نباید در یادگیری مشکلی داشته باشید چگونه زنبورداری را شروع کنیم با توصیه های فراوان در مورد راه اندازی کندوهای خود. اما قبل از اینکه وارد شوید، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

زنبوردار جدید در حال بازرسی زنبورها پس از شروع یک تصویر کندو جدید.

شروع کار در زنبورداری

بنابراین ایده داشتن جعبه ای با هزاران حشره گزنده در حیاط خانه برای شما جذاب است؟ تو تنها نیستی. ایده از زنبوردار شدن برای خیلی ها جذاب است

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

در طول تاریخ، فریب کندو، مردم را از هر طبقه‌ای فراخوانده است. برخی از آنها بسیار وجود دارد زنبورداران معروف (که به دلیل موفقیت های دیگر شناخته شده بودند) که از زنبورداری لذت می بردند.

به طور جدی، چه کسی نمی خواهد عسل خود را برداشت کند. و همه می‌دانند که نگهداری زنبورها کار جالبی است – وقتی از قسمت نیش رد شوید.

چه زمانی زنبورداری را شروع کنیم

با شروع این ماجراجویی جدید زنبوردار شدن، چندین قدم پیش از رسیدن زنبورهای شما وجود دارد. اکثر کندوهای جدید در بهار شروع می شوند. این ساده ترین زمان برای شروع خوب یک کلنی جدید زنبور عسل است.

با این حال، بسیاری از مردم از دانستن اینکه برنامه ریزی برای کهیر شما باید در فصل قبل از پاییز یا زمستان شروع شود شگفت زده می شوند. نوامبر یا دسامبر خیلی زود نیست. این بدان معنا نیست که اگر تصمیم گرفتید در ماه مارس کندو می خواهید، باید تا سال آینده صبر کنید.

اما، چند ماه فرصت دارید تا در مورد مدیریت زنبور عسل، سفارش تجهیزات و سفارش زنبورها بهترین گزینه است عدم آماده سازی می تواند منجر به اتلاف وقت و پول شما و همچنین زنبورهایی شود که بیهوده می میرند.

زنبوردار در حال بازرسی کندوی جدید قبل از شروع تصویر زنبورها.

آموزش زنبورداری: آنچه باید بدانید

پرورش زنبورهای عسل یک فعالیت بسیار مفید است کلنی های مولد سالم نتیجه آماده سازی زنبوردار و نگهداری مناسب کلنی است.

چگونه می توانید زنبوردار خوبی باشید اگر نمی دانید چه کاری انجام دهید؟ واقعا چقدر گاهی اوقات ما با وجود نادانی خود موفق می شویم – اما آموزش زنبوردار مهم است.

کتاب برای زنبورداران

آیا وقتی اولین کندو زنبورهای خود را در حیاط خلوت داشتید، زنبوردار هستید؟ از نظر فنی، پاسخ مثبت است.

با این حال، اگر هیچ ایده ای از نحوه مدیریت کندوهای خود ندارید – واقعا زنبور عسل نگهداری نمی کنید. شما هنوز یک زنبوردار هستید نه زنبوردار.

با خواندن کتاب های زنبورداری (آنهایی که توسط زنبورداران واقعی نوشته شده است) خود را آموزش دهید. ویدیوها عالی هستند اما کتاب های زنبورداری خوب هرگز جایگاه خود را در آموزش مبتدیان از دست نمی دهند.

کتابخانه من متشکل از بیش از 30 عنوان و تعداد بیشتر است. من با دقت انتخاب کردم که چه چیزی است بهترین کتاب های زنبورداری برای مبتدیان. و من هنوز به صورت دوره ای آنها را بررسی می کنم.

چندین کتاب در کتابخانه من در مورد چگونگی شروع اولین کندو و مدیریت زنبورهای عسل در چند سال اول توصیه می کنند. برخی از کتاب‌های من پیشرفته‌تر هستند و در طول سفر من به سمت استاد زنبوردار مورد استفاده قرار گرفتند.

و بله، من باید توصیه کنم کتاب زنبورداری خودم که اخیرا منتشر شده است. این مجموعه ای از یادداشت های من از سال ها تدریس به زنبورداران محلی است.

در کلاس زنبورداری شرکت کنید – یا 2 یا 3

کلاس های زنبورداری بسیار ارزشمند است زیرا به شما فرصت می دهد تا دیدگاه های مختلفی را در مورد مدیریت کندو به دست آورید. این چیزی است که باید به آن عادت کرد، زیرا زنبورداری شامل نظرات زیادی است – شما ممکن است همین الان آن را بپذیرید.

باشگاه‌های محلی در زمان‌های خاصی از سال کلاس‌هایی را برگزار می‌کنند و می‌توانید کلاس‌های زنبورداری را به صورت آنلاین نیز بیابید. من از شما دعوت می کنم که من را بررسی کنید کلاس آنلاین زنبورداری. همه چیزهایی را که برای شروع کار زنبورداری باید بدانید را آموزش می دهد.

کلاس‌ها بسیار مفید هستند و از آنجایی که هرکس چیزی را کمی متفاوت آموزش می‌دهد- ایده خوبی است که بیش از 1 درس بگیرید. ایده‌های متفاوتی که از چندین کلاس آموخته می‌شوند بسیار ارزشمند هستند.

کندو خود را کجا راه اندازی کنیم؟

تصمیم گیری کندوی خود را کجا قرار دهید یکی از مهمترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود. متأسفانه، بهتر است این تصمیم را قبل از رسیدن زنبورها بگیرید. اگر هنوز تجربه “در کندو” نداشته باشید، این کار دشوارتر می شود.

در حالی که قطعا امکان پذیر است کندوی عسل را حرکت دهید، انتخاب بهترین مکان برای آن در ابتدا کار و استرس بسیار کمتری است.

هرکسی باید با فضایی که دارد کار کند. داشتن چند کندو به زمین زیادی نیاز ندارد. زوج زنبورداران شهری راه هایی را برای همزیستی مسالمت آمیز با همسایگان غیر زنبوردار بیابید.

اجازه دهید یک کلمه احتیاط را به اشتراک بگذارم. از قرار دادن خود خودداری کنید کندو بسیار نزدیک به خانه شما یا ممکن است مجبور شوید بعداً آنها را جابجا کنید. خلق و خوی کلنی ها در طول فصل تغییر می کند (به دلایل متعدد).

آیا نگهداری زنبورها در خانه شما قانونی است؟

اکثر مناطق در ایالات متحده، زنبورداری را مجاز می‌دانند، اگرچه برخی از شهرداری‌ها ممکن است تعداد کندوهایی را که می‌توانید در قسمت‌های کوچک نگهداری کنید، محدود کنند.

قبل از سرمایه گذاری در مورد موانع قانونی رویای خود برای زنبوردار شدن تحقیق کنید. با فرض اینکه هیچ قانونی وجود ندارد که شما را از داشتن زنبور جلوگیری کند، مراقب همسایگان خود باشید.

تصویر کندوی لنگستروت مورد علاقه زنبورداران تازه کار.

ملزومات زنبورداری

وقتی برای اولین بار زنبورداری را شروع می کنید، همه تصمیمات ممکن است کمی سخت به نظر برسند. آرام باشید، لازم نیست همه چیز را در یک فصل یاد بگیرید. با اصول اولیه شروع کنید و با یادگیری رشد کنید.

سال اول زنبورداری معمولاً بزرگترین سرمایه گذاری نقدی است. مقدار واقعی پول مورد نیاز برای راه اندازی کندو تا حدی به در دسترس بودن محلی بستگی دارد.

انتخاب سبک کندو

بسیاری وجود دارد طرح های مختلف کندو توسط زنبورداران در سراسر جهان استفاده می شود. دو کندو رایج در ایالات متحده، کندو لانگستروت و کندو نوار بالایی هستند.

کندوهای لانگستروت رایج ترین سبک کندویی است که توسط مبتدیان استفاده می شود. شما نیاز خواهید داشت: یک تخته پایین، حداقل 1 جعبه کندو (عمیق)، یک جفت سوپر جعبه کم عمق، یک پوشش داخلی و یک صفحه تلسکوپی. این قسمت بیرونی کندو را کامل می کند.

برای داخل شما انواع قاب ها و فونداسیون مورد نیاز برای دادن را انتخاب خواهید کرد زنبورها مکانی برای ساختن شانه و لانه خود را ایجاد کنند. انتظار می رود 150 تا 200 دلار برای هر کندو برای تجهیزات هزینه کنید.

اگر میل به ساخت کندو دارید، از معتبر دیدن کنید طرح های کندو قبل از اینکه شروع کنی. اندازه گیری ها در ساخت کندو اهمیت زیادی دارند.

ممکن است راه هایی برای صرفه جویی در هزینه های مورد نیاز خود بیابید. اما، مراقب باشید خرید تجهیزات دست دوم. ممکن است در پول خود پس انداز کنید اما خطرات بیماری را به همراه دارد.

تصویر لینک رایگان اسرار زنبورداری.

لباس محافظ زنبورداری

هر زنبوردار نیاز به پوشش محافظ دارد. داشتن یک ژاکت زنبورداری، کت و شلوار کامل زنبور عسل یا ترکیب کلاه/حجاب، زنبورداری را بسیار ایمن تر می کند. در واقع من معتقدم که حجاب زنبوردار کاملاً ضروری است.

پوشیدن محافظ به شما کمک می کند اعتماد به نفس داشته باشید و اعصاب زنبوردار جدید را آرام می کند. کت و شلوار زنبورداری در بسیاری از سبک های مختلف آمده است.

صرفه جویی در هزینه ضرری ندارد، اما هنگام خرید، کیفیت را نیز در نظر بگیرید. ارزان ترین تجهیزات لزوما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه نمی شود.

انتخاب یک لباس زنبورداری قابل شستشو سرمایه گذاری خوبی است زیرا عمر لباس را افزایش می دهد.

زنبورداران یاد می گیرند که چگونه صرفه جو باشند. (خوب، ما می توانیم ارزان باشیم.) من استفاده می کنم دستکش های نیتریل یکبار مصرف برای کار کردن زنبورهای من به صورت عادی. آنها ارزان هستند (اگر عرق کرده باشند) و در حین کار کردن کهیرهای من مهارت بیشتری را فراهم می کنند.

با این حال، دستکش زنبوردار پوست بز مقداری حفاظت و انعطاف پذیری خوب ارائه می دهند تا هزینه ای هدر نرود.

تصویر ابزار کندو و زنبور دودی با انواع ابزار ضروری زنبورداری.

ابزار ضروری زنبورداری مورد نیاز است

هزاران ابزار زنبورداری را برای خرید برای سرگرمی زنبورداری خود خواهید یافت. برخی از آنها بسیار مفید هستند و برخی دیگر فقط برای شما هزینه دارند و فضای جعبه ابزار شما را اشغال می کنند.

برای اصول اولیه، هر زنبوردار جدید باید یک ابزار کندو و یک کالا داشته باشد زنبور سیگاری. این 2 مورد به همراه مقداری خوب سوخت سیگار زنبور عسل باید ماه های اول زنبورداری را پشت سر بگذارد.

البته ممکن است در نظر بگیرید خرید کیت زنبورداری. اگر چنین است، حتما موارد ارائه شده را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که آنها کسانی هستند که می خواهند زنبورداری را شروع کنند.

خرید زنبور عسل

اکثر زنبورداران جدید برای اطمینان از اینکه بتوانند کندو خود را در سال جاری شروع کنند، زنبورها را خریداری می کنند. با این حال، اگر فقط پول ندارید – شاید بتوانید گرفتن یک ازدحام بعد در فصل

زنبوردار اولیه کرم را می گیرد یا اوم زنبورها! سفارش زنبورها را به تعویق نیندازید. تاریخ های تحویل زودهنگام فروخته می شود – گاهی اوقات تا پایان ژانویه.

محبوب ترین روش برای تهیه زنبورها، خرید زنبور عسل از یک فروشنده زنبور عسل است. هزاران زنبوردار عسل می خرند زنبورهای عسل در بسته بندی فروخته می شوند هر ساله. بسته های زنبور عسل در بهار آماده است.

البته این تنها روش خرید زنبور عسل نیست. کلونی های هسته همچنین در دسترس هستند – اما معمولاً در مقدار کاهش یافته و قیمت آنها کمی بیشتر است.

بیشتر این زنبورها ماهها قبل سفارش داده شده اند. برنامه ریزی برای در ژانویه یا فوریه زنبورها را سفارش دهید برای اطمینان از در دسترس بودن انتظار برای سفارش ممکن است باعث شود که باید تا سال آینده صبر کنید.

زنبوردار جدید و مربی محلی تصویر کلونی زنبور عسل را بازرسی می کنند.

سوابق زنبورداری & ایجاد اتصالات محلی

وقتی میگم باید نگه داری دفترچه خاطرات زنبورداری، منظور من مجموعه ای از افکار روزانه زنبور عسل نیست – هرچند ممکن است این نیز مفید باشد.

زمان نصب کلنی‌ها، زمان بازرسی‌های معمول، هر گونه درمان کنه‌ها، مدت زمان تغذیه آنها، تولید عسل و غیره را یادداشت کنید.

در زمینه ای که استفاده می کنم ضبط کننده صدای من و سپس یادداشت های من را به دفترچه یادداشت رونویسی کنید. مجله زنبورداری من برگه‌های بازرسی کندو و برگه‌های ماهانه «کارهایی که باید انجام شود» دارد تا من را در مسیر نگه دارد.

زمان تولید عسل و مقدار عسل تولیدی به شرایط علوفه محلی شما بستگی دارد. برقراری ارتباط با انجمن های زنبورداری محلی که در آن زنبورداران با تجربه اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهند.

برخی از انجمن ها حتی برنامه های مربیگری زنبورداری را ارائه می دهند. اگر تصمیم بگیرید اینها نیز به مخاطبین ارزشمندی تبدیل خواهند شد یک مزرعه زنبور عسل راه اندازی کنید یا کسب و کار از کندوهای شما.

با مطالعه بیشتر در مورد نحوه شروع زنبورداری، متوجه خواهید شد که همه زنبورداران با شکست مواجه می شوند. کهیرها گاهی اوقات علی رغم بهترین نیت ما شکست می خورند.

توقع نداشته باشید a برداشت عسل از مستعمرات جدید در طول سال اول خود. یک مستعمره جدید کارهای زیادی برای انجام دارد: ساختن شانه، پرورش جوان و ذخیره غذا.

زنبورداری یک سرگرمی نیست که بتوان در عرض چند هفته به آن دست یافت. تحصیلات زنبورداری شما برای چندین سال آینده ادامه خواهد داشت.

سفارش فوری عسل ♥