چگونه برای کندو خود زنبور بخریم


قبل از اینکه بتوانید زنبوردار شوید به چند چیز نیاز دارید – یک کندو و چند زنبور. سفارش زنبورها رایج ترین راه برای شروع کار زنبورداران جدید است. چندین گزینه مختلف وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در نظر بگیرید نحوه خرید زنبور. هر روشی برای به دست آوردن زنبور عسل دارای مزایا و معایبی است. “درون و بیرون” را یاد بگیرید و برای شروع ماجراجویی زنبورداری خود آماده خواهید بود.

چرا زنبورداران زنبور عسل سفارش می دهند؟

زنبورهای عسل در بسته بندی یک راه برای خرید تصویر.

ایده از خرید زنبورها یک مفهوم جدید برای کسانی است که با زنبورداری آشنا نیستند. به نظر می رسد که گرفتن چیزی شبیه به بیرون انداختن جعبه لانه پرنده آسان باشد. اما، این همیشه کار نمی کند.

به عنوان یک زنبوردار مبتدیr، شما می خواهید بهترین انتخاب را برای زنبورستان خود داشته باشید. چه بخواهید کندویی برای تهیه عسل داشته باشید و چه برای گرده افشانی باغ خود، تصمیمات زیادی باید بگیرید.

همانطور که تمام تکنیک های جدید و اصطلاحات در زنبورداری، همه چیز می تواند کمی طاقت فرسا به نظر برسد. پس از تصمیم گیری در مورد لوازم زنبورداری، تجهیزات، محل کندو، ابزار و سایر ملزومات، نوبت به تهیه تعدادی زنبور می رسد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

با تجربه زنبورداران خرید زنبورها برای جایگزینی کلنی ها که نتوانستند زمستان را پشت سر بگذارند یا تعداد کندوهای خود را افزایش دهند.

گزینه های در دسترس شما در زمانی که خرید زنبور عسل ممکن است به موقعیت مکانی شما بستگی داشته باشد. در دسترس بودن و هزینه نیز از عوامل اصلی هستند. اگر نیاز به ارسال آنها دارید، انتظار داشته باشید که برای پوشش هزینه پست بیشتر بپردازید.

نمودار روش های مختلف خرید بسته بندی زنبور عسل و تصویر کندو کامل.

روش های متداول سفارش زنبورها

چندین راه ممکن برای به دست آوردن زنبور وجود دارد. هر روشی مزایا و معایبی دارد. جایی که زندگی می کنید ممکن است در تصمیم گیری اینکه کدام یک برای شما بهترین است نقش داشته باشد. رایج ترین روش های خرید زنبور عسل توسط زنبورداران هستند:

  • در یک بسته
  • کندوی هسته زنبور عسل
  • کندو سایز کامل

خرید پکیج زنبور عسل

محبوب ترین روش برای گرفتن زنبور عسل در ایالات متحده است خرید یک بسته این بسته شامل تعداد کافی زنبور برای شروع کندو است – از جمله: 1 زنبور ملکه، زنبورهای کارگر و حتی تعدادی هواپیماهای بدون سرنشین.

ملکه در یک قفس جداگانه در داخل بسته محافظت می شود. سه پوند زنبور عسل رایج ترین اندازه بسته بندی است. این ساده ترین روش برای زنبورداران جدید است زیرا کلنی کوچک است و کار با آن آسان است.

خرید 5 فریم Nuc Hive

اصطلاح رایج “nuc” مخفف هسته است. کلنی هسته “قلب” کندو است. وقتی تو خرید یک زنبور عسل، شما در حال تهیه یک کلنی کوچک برای رشد کامل با مقداری شانه و بچه هستید.

خرید Nuc همیشه بهترین گزینه برای هر زنبوردار نیست. در آن هم مزایا و هم معایبی وجود دارد خرید کلنی هسته. همیشه بهتر از یک بسته نیست.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

یک مستعمره تاسیس شده بخرید

گزینه دیگر برای گرفتن زنبورها این است که یک کندو کامل بخرید. این ممکن است برای یک زنبوردار جدید کمی سخت باشد زیرا کندوهای مستقر گاهی اوقات دفاعی تر هستند.

با این حال، شما از خطر معرفی یک ملکه جدید جلوگیری می کنید. و مستعمره باید همه چیزهایی را که برای رشد و مولد بودن نیاز دارد داشته باشد.

خرید کندو کامل بدون خطر نیست. مگر اینکه از یک زنبوردار خوب با شهرت برای محافظت خرید کنید، در خطر ابتلا به کندوی ضعیف یا بیمار هستید.

همچنین، هر زمان که کندو با لانه زنبوری خریداری می کنید، این خطر وجود دارد بیماری یا آفات داخل کندو.

مستعمرات Nuc در تصویر جعبه nuc 5 قاب برای خرید در دسترس هستند.

زمان سفارش زنبور عسل

از آنجایی که اواخر تابستان به پاییز و زمستان محو می شود، تامین کنندگان زنبور عسل شروع به دریافت سفارش خواهند کرد. بله، گرفتن سفارش از ماه ها قبل از برنامه ریزی برای رسیدن شروع می شود.

اگر مستعمره های جدیدی را برای تحویل بهار می خواهید، آنها را تا حد امکان از قبل سفارش دهید. درست بعد از کریسمس یک زمان معمول برای سفارشات زنبور عسل برای شروع جدی

یک تامین کننده معتبر تمام تلاش خود را برای تحویل زنبورهای سالم انجام می دهد و برای مشاوره و پاسخ به سوالات پس از فروش در آنجا حضور خواهد داشت.

اما، همیشه یک عنصر خطر وجود دارد – هیچ کس نمی تواند تضمین کند که شما با کهیرهای خود موفق خواهید شد. آنها به محض اینکه آنها را در دست دارید مسئولیت شما می شوند.

همیشه مقداری مصرف کنید کلاس های زنبور عسل. آنها می توانند برای زنبورداران جدید بسیار مفید باشند.

شما باید یاد بگیرید که چگونه بسته ای از زنبورها را نصب کنید، یا نحوه نصب nuc قبل از اینکه آنها را به خانه بیاورید کندو کنید. این تضمین می کند که همه چیزهایی را که نیاز دارید در دسترس داشته باشید و تمام تجهیزات زنبورداری خود را آماده کنید.

خرید زنبور عسل چقدر هزینه دارد؟

قیمتی که می پردازید به عوامل مختلفی بستگی دارد. چه بسته ها بخرید، چه یک کلنی هسته یا یک کندو کامل، زمان سال و در دسترس بودن بر قیمت تأثیر می گذارد.

به طور کلی، قیمت بسته از 125 دلار تا 200 دلار به اضافه حمل و نقل (در صورت وجود.) متفاوت است.

از کجا زنبور عسل بخریم

اکثر تامین کنندگان در ایالات متحده در جنوب یافت می شوند. ایالت هایی مانند فلوریدا و جورجیا مراکز پرورش زنبور عسل در مقیاس بسیار بزرگ هستند. زمستان های معتدل کوتاه آنها برای رشد کلنی ایده آل است.

کلنی های زنبور عسل که در جنوب زندگی می کنند، کلنی های مولد بزرگی خواهند بود که زمستان شمالی ادامه یابد. به همین دلیل است که اکثر تولیدکنندگان “بسته زنبور عسل” در گرجستان هستند.

آیا این زنبورهای جنوبی برای زندگی در آب و هوای دیگر مناسب هستند؟ این موضوع بحث بزرگی است.

خرید مستعمرات محلی در منطقه شما می تواند مفید باشد. با این حال، مناطق خنک تر در اوایل فصل مقادیر زیادی آماده نخواهند داشت. اگر “جریان عسلدر منطقه شما، ممکن است مجبور شوید به زنبورهای خود غذا دهید بیشتر.

تحویل محلی یا ارسال شده

یک جستجوی سریع در اینترنت، نزدیکترین منابع زنبور عسل را به شما پیدا می کند. از زنبورداران محلی بپرسید، با انجمن زنبورداری محلی. مراقب فروشندگانی باشید که به گرجستان رانندگی می کنند، بسته ها را خریداری می کنند و آنها را در ویسکانسین به عنوان افراد محلی می فروشند!

نخندید – این اتفاق می افتد. و هیچ ضرری وجود ندارد – تا زمانی که مصرف کننده بداند چه چیزی میخرد. من سال ها است که از گرجستان کلنی ها و ملکه ها را خریداری کرده ام و موفق بوده ام.

سفارش آنلاین زنبور عسل

اینکه بتوانید شخصا دریافت کنید عالی است زیرا می توانید دقیقاً آنچه را که دریافت می کنید ببینید. با این حال، شما می توانید خرید آنلاین زنبور عسل و آنها را مستقیماً به درب ورودی خود ارسال کنید.

خدمات پستی ایالات متحده افتخار تحویل بسیاری از بسته های زنبور عسل را خواهد داشت. مسلماً، حامل پست شما ممکن است از این کار هیجان زده نباشد.

قبل از ثبت سفارش سؤالات خود را بپرسید – هر شرکتی قول تحویل زنده را نمی دهد. شرایط خدمات را با دقت بخوانید.

می خواهید بدانید: چگونه آنها ارسال می شوند، آیا آنها بیمه هستند، اگر آنها بیمه هستند و بسته آسیب دیده به دستشان می رسد – آیا باید در اداره پست شکایت کنید یا تامین کننده آنها را جایگزین می کند؟

تصمیم گیری در مورد چیست

چند وجود دارد انواع زنبورهای عسل موجود برای خرید دو تا از محبوب ترین ها ایتالیایی ها و زنبورهای عسل کارنیولا.

در حالی که برخی از گونه ها در آب و هوای خاص بهتر عمل می کنند، دریافت زنبورهای سالم و عاری از آفت احتمالا مهمتر از هر نژاد خاصی است.

با این حال، اگر می توانید، زنبورهایی را بیابید که دارای ژنتیک خوبی برای مقاومت در برابر کنه هستند، آنها مطلوب هستند – صرف نظر از نژاد یا نژاد.

یک ضرب المثل رایج این است: “اگر زنبورداران می توانند در مورد یک چیز توافق کنند – این است که زنبورداران نمی توانند روی یک چیز توافق کنند!” این مطمئناً هنگام بحث در مورد بسیاری از موضوعات زنبورداری صادق است.

و، همانطور که شما تحقیق خود را انجام می دهید، متوجه خواهید شد که این در زمانی نیز صادق است خرید زنبور عسل چندین مختلف را امتحان کنید روش های سفارش زنبورها و ببینید کدام یک برای شما و زنبورستانتان بهتر عمل می کند.

سفارش فوری عسل ♥