چهارم جولای را با این قرمزها جشن بگیرید…


PN NHB Lightened Up Drop Biscuits HEROFINAL RGB

چهارم ژوئیه نزدیک است، و در حالی که قبلاً برخی از نوشیدنی های تابستانی مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته ایم، این هفته از روح تعطیلات – و رنگ های آن – الهام گرفته ایم و فکر می کنیم سرگرم کننده است که برخی از آنها را به اشتراک بگذاریم. از دستور العمل های قرمز، سفید و آبی مورد علاقه ما.

در طول سال‌ها، ما تاریخ زنبورهای عسل را در اینجا در ایالات متحده به اشتراک گذاشته‌ایم، از جمله حرکت آنها به دنیای جدید با زائران، رابطه آنها با روسای جمهور ما، و البته، ارزش کار گرده افشانی آنها امروز. نمی توان انکار کرد که زنبورهای عسل برای شیوه زندگی ما ضروری هستند و به عنوان متولیان عرضه جهانی غذا، به ما کمک می کنند تا بسیاری از مواد تازه ای را که به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم و متعادل از آن لذت می بریم، از جمله انواع توت های رنگارنگ و خوش طعم به ما بیاوریم. .

از میز صبحانه گرفته تا بشقاب پیش غذا، عسل و انواع توت ها یک جفت همه کاره هستند که هر وعده غذایی را تبدیل به یک ماجراجویی از نظر طعم می کنند و رنگ های آنها مانند پرچمی که در زیر آن زندگی می کنیم پر جنب و جوش می درخشد – و این ناگفته نماند که مزایای سلامتی را نیز ذکر نمی کند!

به گفته دوستان ما در Healthline.com، انواع توت ها منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها هستند (زغال اخته 15٪ DV، توت فرنگی 160٪ DV، تمشک 50٪ DV، و تمشک 53٪ DV) که ممکن است به “کنترل رادیکال های آزاد” کمک کند و ممکن است حتی خطر ابتلا به بیماری های مختلف را کاهش دهید. این توت ها همچنین منبع خوبی از فیبر هستند که به شما کمک می کند مدت طولانی تری احساس سیری کنید و حتی ممکن است به شما کمک کند کالری کمتری مصرف کنید و مدیریت وزن را آسان تر کند. و مانند عسل، توت ها منبع طبیعی ویتامین ها و مواد معدنی مختلف هستند.

به همه این دلایل و بیشتر، ما عاشق لذت بردن از انواع توت ها، به خصوص در فصل تابستان هستیم، و در زیر شش دستور العمل مورد علاقه ما برای عسل + توت وجود دارد که مطمئناً شما را در حال و هوای جشن گرفتن قرمز، سفید و آبی قرار می دهد!

ما می خواهیم از تو بشنویم! دستور پخت عسل و توت مورد علاقه شما چیست؟ با ما در فیس بوک اجتماعی شوید، توییتر و اینستاگرام و چهارم جولای شاد و امن داشته باشید!سفارش فوری عسل ♥