چرا درختان افرا قرمز برای زنبورها مهم هستند؟


در میان بسیاری از گیاهان گلدار که به زنبورها کمک می کنند، درخت افرا قرمز یکی از مهم ترین کلنی های زنبور عسل است. این فقط به خاطر غذای تهیه شده توسط این درختان نیست – اگرچه آنها شهد و گرده گل را برای گرده افشان گرسنه فراهم می کنند.. این در مورد زمان شکوفه است. و به همین دلیل است که زنبورداران در مناطق دارای افرا سرخ بومی مراقب شکوفه دادن هستند.

چگونه درختان افرا قرمز به زنبورها کمک می کنند

شکوفه های قرمز درخت افرا قرمز غذای مهم برای زنبورها تصویر.

اوایل بهار زمانی است که کلنی های زمستان گذران به شهد و گرده تازه نیاز دارند. حتی اگر گرسنه نباشند، احساس می کنند که نیاز به جست و جوی مواد غذایی دارند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

چه زمانی زنبورداران می بینند درخت افرا قرمز در شکوفه، می دانیم که بهار برای کلنی های زنبور عسل فرا رسیده است. بله، ممکن است هنوز در تقویم انسان زمستان باشد. اما، زنبورها برای بهار برنامه ریزی می کنند.

شهد افرا برای زنبورها (گرده نیز)

شهد افرا برای کلنی زنبور عسل در حال رشد بسیار مفید است. در تلاشی برای گرده افشانی، گل های ریز شهد شیرین تولید می کنند تا گرده افشان ها را جذب کنند. هجوم شهد تازه گیاهی کلنی را تشویق می کند تا به سمت بالا برود. تولید نوزادان.

زنبور عسل با گرده افرا قرمز روی سبدهای گرده.

گرده از افرا سرخ

با این حال، گرده ارائه شده ممکن است به همان اندازه مهم باشد. درختان افرا قرمز گرده زیادی تولید می کنند برای مستعمرات زمستان گذران که مستاصل پروتئین تازه هستند.

را گرده به رنگ خاکستری قهوه ای مایل به سبز است و روی سبدهای گرده دیده می شود زنبورهای جستجوگر.

یک کلنی به طور معمول در اواخر پاییز لانه مولدین را کاهش می دهد. مدت کوتاهی پس از انقلاب زمستانی، زندگی در داخل کندو شروع به تغییر می کند. ملکه زنبور عسل که ممکن است اصلاً تخم‌گذاری نکرده باشد، هر روز شروع به تخم‌گذاری می‌کند.

افزایش طول روز در این زمان از سال و هجوم گرده تازه و شهد (از افرا سرخ و غیره درختانی که زنبورها دوست دارند) تشویق کنید ملکه زنبور عسل برای تخم گذاری بیشتر

ایجاد لارو زنبور عسل در طول تصویر جریان شهد افرا قرمز.

آیا زنبورها از افرا سرخ عسل تولید می کنند؟

در حالی که این درخت شهد اولیه مهمی را فراهم می کند، بیشتر مناطق زیاده روی نمی کنند محصول عسل از افرا قرمز درختان.

این تا حدی به دلیل این واقعیت است که مستعمرات گرسنه برای تغذیه جوانان در حال رشد به شهد تازه (حتی اگر هنوز عسل ذخیره کرده باشند) نیاز دارند.

همچنین اواسط زمستان زمان شکوفه زمانی اتفاق می‌افتد که حشرات نمی‌توانند به اندازه کافی پرواز کنند تا از منبع غذایی کامل استفاده کنند. بعضی روزها خیلی سرد خواهند بود، باد یا باران برای زنبورهای عسل برای پرواز.

بیشتر زنبورداران عسل افرای سرخ را برداشت نمی کنند. با این حال، منبع غذایی بسیار مهمی برای مستعمرات ما است.

برای برخی از مستعمرات، در لبه گرسنگی، ممکن است تفاوت بین آنها ایجاد شود بقا در زمستان یا مرگ قبل از بهار

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

درختان افرا قرمز چه زمانی شکوفا می شوند؟

آ منبع غذایی ارزشمند اولیه برای زنبورهای عسل، شکوفه های افرا قرمز ظاهر می شوند در حالی که زمستان هنوز زمین را در چنگ خود دارد. در واقع آنها یکی از اولین درختان بومی هستند که شکوفا شده اند.

در منطقه من (ایالت کارولینای جنوبی)، این شکوفه می تواند در ژانویه چند سال رخ دهد. اما فوریه تا مارس رایج ترین زمان شکوفه است. در منطقه بومی، شکوفه افرا قرمز می تواند حتی تا ماه مه در مناطق سردتر ظاهر شود.

ابتدا شکوفه ها ظاهر می شوند. رنگ مایل به قرمز در بالای درختان ظاهر می شود. شکوفه های کوچک افرا قرمز احتمالاً در صورتی که درخت دارای برگ باشد، مورد توجه قرار نمی گیرد.

با این حال، اندام های برهنه درخت فقط شکوفه های ریز قرمز را در خود جای می دهند. این برخلاف افراهای شکری است که ابتدا برگ می زند و سپس شکوفا می شود.

زنبورهای بامبل نیز سود می برند!

زنبورهای عسل تنها کسانی نیستند که از این منبع غذایی غنی بهره می برند. دوست ما بامبل بی ممکن است حتی بهتر از Red Maple استفاده کند.

بزرگتر و مبهم تر از حشرات کوچکتر، Bumble ها در هوای سردتر نیز پرواز می کنند. تعجب نکنید اگر در یک روز گرم ژانویه صدای “صدای یک بامبل” را در درخت خود شنیدید. آنها نیز شهد و گرده را جمع آوری می کنند.

رنگ های پر جنب و جوش تصویر درخت افرا پاییزی.

آیا می توانید برای زنبورهای خود درخت افرای قرمز بکارید؟

مطمئناً، شما می توانید این درختان را بکارید، اما ممکن است قبلاً آنها را در منطقه خود داشته باشید. آنها در بسیاری از مناطق ایالات متحده بومی هستند.

اگر تصمیم به کاشت دارید، حتما مکانی را انتخاب کنید که برای درخت مناسب باشد و مشکلی برای شما ایجاد نکند.

ارتفاع افرا قرمز به بیش از 60 فوت می رسد و اگر خیلی نزدیک به خانه شما کاشته شود، ریشه می تواند مشکل ساز شود. این بهترین انتخاب برای یک حیاط خلوت کوچک نیست.

بهترین زمان برای کاشت درختان افرا قرمز پاییز یا اوایل بهار است. تو می توانی افرا قرمز را آنلاین سفارش دهید هم. افرای سرخ درختی است که به سرعت رشد می کند. شما در چند سال کوتاه شکوفه های افرای قرمز تولید کننده شهد خواهید داشت.

کمک عمده به کلنی های زنبور عسل

از آنجایی که درختان افرا قرمز خیلی زودتر از فصل شهد شکوفا می شوند، به تشکیل کلنی های زنبور عسل کمک می کنند.

یک کندو به چند هفته رشد جمعیت نیاز دارد تا بتواند با رسیدن بهار واقعی، نیروی کار کاملی را آماده کند.

کارگران 3 هفته اول زندگی خود را در داخل کندو می گذرانند. این بدان معناست که اگر منطقه شما دارای یک جریان اصلی عسل در ماه آوریل – به تعداد زیادی علوفه جوی جدید نیاز دارید که یک ماه قبل به بلوغ برسند. منابع اولیه شهد به مستعمرات کمک می کند تا برای تهیه عسل آماده شوند.

سفارش فوری عسل ♥