پنج راه برای جشن گرفتن زنبورهای عسل در تابستان


بازدید خانواده از زنبوردار

با گذشت روز یادبود، تابستان اینجاست (اگرچه اولین روز رسمی تابستان تا 21 ژوئن نیست)! زمان برنامه ریزی برای تعطیلات تابستانی، جمع های خانوادگی و هر چیزی است که بچه ها را تا شروع دوباره مدرسه در پاییز مشغول کند. اگر تعطیلات با بودجه کافی نیست یا فقط به دنبال الهام بخشی شیرین هستید، ما پنج فعالیت الهام گرفته از عسل داریم که کل خانواده می توانند با هم از آنها لذت ببرند.

به زنبوردار مراجعه کنید

زنبورهای عسل بخش مهمی از اکوسیستم ما و همچنین اقتصاد ما هستند، اما ممکن است برای بچه های کوچک ترسناک باشند. با برقراری ارتباط با یک زنبوردار محلی برای پرسیدن سوالات، نمونه برداری از عسل و شاید حتی گشت و گذار در زنبورستان (مزرعه زنبور عسل) لحظاتی قابل آموزش را با خانواده خود به اشتراک بگذارید. بسیاری از ایالت های ایالات متحده انجمن های زنبورداری خود را دارند که دوست دارند شما را با فردی در منطقه خود مرتبط کنند. اگر ما از یک چیز مطمئن هستیم، این است که زنبورداران دوست دارند اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند


باغی مناسب برای زنبور عسل بکارید

آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که “مثل زنبور عسل مشغول است”؟ خوب، وقتی به تمام کارهایی که زنبورهای عسل انجام می دهند فکر می کنید، قطعاً یک حلقه حقیقت دارد. زنبورها نه تنها با گرده افشانی گل ها دنیای ما را زیبا می کنند، بلکه گرده افشان ها مسئول یک لقمه غذایی از هر سه لقمه ای هستند که ما می خوریم! می‌توانیم از زنبورهای عسل برای هندوانه، گیلاس، خیار، بادام و حتی یونجه‌ای که برای گاوها تغذیه می‌شود تشکر کنیم. با وجود شلوغی این موجودات شگفت انگیز، رژیم غذایی فراوان برای بقای آنها بسیار مهم است. گیاهانی را در نظر بگیرید که سرشار از شهد و گرده هستند و در طول سال شکوفا می شوند. اگر می توانید، فوراً از کشیدن قاصدک ها خودداری کنید، زیرا بارها آنها اولین منبع غذایی زنبورهای عسل هستند که با فصل زمستان از آن خارج می شوند.


یک حمام گرده افشان دوستدار زنبور عسل درست کنید

آیا یک حمام پرنده قدیمی بیرون نشسته اید؟ آن را به حمامی برای همه گرده افشان ها تبدیل کنید! همانطور که منابع خوب غذا برای دوستان گرده افشان ما حیاتی است، آنها همچنین به منابع خوب و تمیز آب نیاز دارند زیرا در طول روز کار می کنند. برای حمامی که همه گرده‌افشان‌ها را به خود جذب می‌کند، چند سنگ یا مرمر اضافه کنید که زنبورها می‌توانند بدون غرق شدن در هنگام جمع‌آوری آب روی آن استراحت کنند. ایده جالب دیگر این است که چند چوب پنبه قدیمی را در بالای حمام شناور کنید. حتماً آب را مرتباً عوض کنید تا مطمئن شوید که آب تمیز در دسترس است و از بلوغ پشه ها جلوگیری کنید.


کاردستی های سرگرم کننده زنبور عسل را در خانه ایجاد کنید

کاردستی در خانه با بچه ها زمان بسیار خوبی است. شما باید تماشا کنید که آنها یاد می گیرند و رشد می کنند و از تخیل آنها استفاده می کنند و سپس می توانید برای یک عمر هنر آنها را ارزشمند بدانید. این پنج کاردستی سرگرم کننده زنبور عسل را برای بچه ها در تمام سنین بررسی کنید:


یک مهمانی با طعم عسل برگزار کنید

آیا می دانستید که بیش از 3000 گونه عسل در سراسر جهان یافت می شود؟ سه یا چهار نوع مختلف را بچشید و متوجه خواهید شد که هر کدام نت‌های طعمی منحصر به فرد خود را دارند که به خوبی با همه چیز از پنیر چدار تیز گرفته تا کره نمک‌زده و شکلات تلخ غنی همراه است. در اینجا می‌توانید درباره محبوب‌ترین واریته‌ها و روش‌های سرگرم‌کننده استفاده از آنها بیشتر بدانید.

تابستان قبل از اینکه بدانیم تمام خواهد شد، پس بیایید از زمانی که در آفتاب گرم تابستان داریم لذت ببریم. اوقات فراغت با کیفیت خانواده عالی است، اما وقتی عسل در میان باشد شیرین تر است!

فعالیت های تابستانی مورد علاقه خانواده شما چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!سفارش فوری عسل ♥