پنج راه برای جشن گرفتن بهار و عسل …


زنبور عسل

بهار شاد! درست است – ما به‌تازگی شروع رسمی فصل بهار را آغاز کرده‌ایم و خوشحالیم که از روزهای طولانی‌تر، آفتابی‌تر و گرم‌تر و همچنین شکوفه‌های زیبا و محصولات تازه‌ای که فصل جدید به ارمغان می‌آورد، استقبال می‌کنیم. و چه خوش شانسی که اولین روز بهار مصادف با هفته ملی کشاورزی (یا شاید برنامه ریزی واقعاً اندیشیده شده) باشد. البته ما نمی‌توانیم بدون فکر کردن به کشاورزی بدون فکر کردن به همه کشاورزان و دامداران فکر کنیم که چگونه تصمیم به کشاورزی و دامداری گرفته‌اند تا غذاهای متنوعی را برای بقیه ما تهیه کنند، بنابراین می‌خواهیم یک ویژه ارسال کنیم. متشکرم» از همه کسانی که به این تماس توجه کردند.

اما در مورد هفته ملی کشاورزی – تاریخچه و هدف آن چیست؟ طبق گزارش AgDay.org، برنامه روز ملی Ag در سال 1973 توسط شورای تازه تاسیس کشاورزی آمریکا (که در همان سال ایجاد شد) راه اندازی شد. در مورد هدف آن، پروژه ریاست جمهوری آمریکا، اعلامیه 10158 – روز ملی کشاورزی، 2021 می گوید:

«در روز ملی کشاورزی، ما ارزش منحصر به فرد و غیر قابل جایگزینی را که کشاورزان، دامداران، جنگل‌بانان، کشاورزان و سایر مباشران کشاورزی در گذشته و حال کشور ما داشته‌اند، می‌شناسیم. بخش کشاورزی آمریکا از سرزمین های کشور ما از طریق مدیریت پایدار محافظت می کند. تضمین سلامت و ایمنی حیوانات، گیاهان و مردم؛ تامین مواد غذایی ایمن و فراوان؛ و فرصت‌هایی را برای رفاه و توسعه اقتصادی در مناطق روستایی آمریکا تسهیل می‌کند.»
منبع: Census.gov

اکنون، وقتی به کشاورزی و دامداری فکر می کنید، ممکن است به مزارع وسیع غرب میانه یا جنوب فکر کنید، اما برخی از ایالت های کشاورزی با تولید بالا در واقع در میان برخی از پرجمعیت ترین ایالت ها هستند. بر اساس گزارش سرویس تحقیقات اقتصادی وزارت کشاورزی ایالات متحده، در اینجا 10 مورد برتر (از نظر دریافت های نقدی در سال 2021) به ترتیب نزولی آمده است:

  • کالیفرنیا
  • آیووا
  • نبراسکا
  • تگزاس
  • مینه سوتا
  • ایلینوی
  • کانزاس
  • ایندیانا
  • کارولینای شمالی
  • ویسکانسین

البته نمی توان بدون اشاره به تاثیری که زنبورهای عسل بر این صنعت می گذارند، در مورد کشاورزی صحبت کرد. زنبورهای عسل که گرده افشان های برتر در نظر گرفته می شوند، در طول فصل رشد در دسترس هستند و طیف وسیعی از محصولات را گرده افشانی می کنند. در واقع زنبورهای عسل بیش از 90 محصول مختلف را گرده افشانی می کنند و مسئول حدود یک سوم غذاهایی هستند که ما می خوریم. به لطف آنها است که می توانیم از شیرین کننده مادر طبیعت لذت ببریم و جوامع را با محصولات مغذی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل تغذیه کنیم. ناگفته نماند گوشت و لبنیات، که برای گرده افشانی محصولات خوراک دام، مانند یونجه، به زنبورها وابسته هستند. در این ویدیوی جشن زنبورداری می توانید درباره این کار گرده افشانی بیشتر بدانید:

YouTube ویدیو

به افتخار فصل جدید، بازگشت گرده افشان‌های ما، و در نهایت همه محصولات تازه خوش طعمی که به قفسه‌های فروشگاه‌ها می‌رسند، ما برخی از راه‌های مورد علاقه خود را برای جشن گرفتن همه چیز بهار به اشتراک می‌گذاریم!


از Honey Bee-stro دیدن کنید

درست است – هیئت ملی عسل مفتخر است اعلام کند که Honey Bee-stro به جشنواره بین المللی گل و باغ EPCOT® برای فصل 2023 بازمی گردد! با یک غذای مرغ و وافل جدید، نان مسطح تازه، کیک پنیر ماسکارپونه عسل مورد علاقه طرفداران، و اطلاعات جدید عسل و زنبور عسل، همکاری NHB با دیزنی، یک جفت عالی از داستان سرایی و آموزش است که داستان جادویی عسل و عسل را به ارمغان می آورد. زنبورها به زندگی جشنواره بین المللی گل و باغ EPCOT® از اول مارس تا 5 ژوئیه برگزار می شود


گیاه گرده افشان

این زمانی از سال است که ما شاهد بازگشت گرده افشان های مورد علاقه خود در باغ ها و پارک های سراسر کشور هستیم، اما برای اینکه همچنان از ثمره زحمات آنها لذت ببریم (ببینید در آنجا چه کردیم…؟)، باید مطمئن شوید که از این گرده افشان ها محافظت کرده و به آنها کمک می کنیم، و ما پنج راه آسان برای انجام این کار داریم، اما امروز به طور خاص در مورد کاشت باغ های دوستدار گرده افشان صحبت می کنیم.

درست مانند ما، مهم است که گرده افشان ها به رژیم غذایی متنوعی از گیاهان، گرده و شهد دسترسی داشته باشند. با کاشت انواع گیاهان گلدار، به گرده افشان های ما کمک می کنید سالم و قوی بمانند، اما همانطور که هر اکوسیستم متفاوت است، گیاهان بومی که در آنها پراکنده می شوند نیز متفاوت هستند. در اینجا هشت منطقه مختلف ایالات متحده و بهترین گیاهان گرده افشان را برای پر کردن باغ خود خواهید یافت.


یک حمام زنبور عسل ایجاد کنید

این یک فعالیت عالی است که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند، دوستان پرواز مورد علاقه ما بسیار قدردانی خواهند کرد و بسیار آسان است! به سادگی یک کاسه کم عمق را با آب و چند سنگ پر کنید (اجازه دهید بچه ها آنها را با کمی رنگ شخصی سازی کنند) و چوب پنبه برای زنبورها برای فرود آمدن روی آن. هر چند روز یکبار حمام خود را با آب شیرین پر کنید و فقط ببینید چند گرده افشان برای ملاقات می آیند.


میزبانی طعم عسل

با بیش از 3000 گونه یافت شده در سراسر جهان، چشیدن عسل راهی سرگرم کننده و خوشمزه برای کشف جهان است. از گل‌ها گرفته تا میوه‌ای و حتی تند، چشیدن انواع مختلف تجربه‌ای است. در اینجا با انواع عسل بیشتر آشنا شوید. پس چند گونه و چند قاشق چشایی بردارید و در آن حفاری کنید!


از میوه ها (و سبزیجات) کار زنبورهای عسل لذت ببرید

در حالی که ما از شکوفه‌های گل‌هایی که بهار را بسیار زیبا جلوه می‌دهند و بوی آن را بسیار زیبا می‌کنند، لذت می‌بریم، واقعاً غذاهای تازه و خوشمزه‌ای که بهار به ارمغان می‌آورد ما را در مورد این فصل هیجان زده می‌کند. برای جشن گرفتن همه میوه‌ها و سبزیجات تازه خوشمزه که قرار است در هفته‌ها و ماه‌های آینده وارد قفسه‌های مواد غذایی ما شوند، در اینجا 12 دستور غذای مورد علاقه ما با الهام از عسل آورده شده است که مطمئناً روحیه شما را برای فصل بهار به ارمغان می‌آورد.

اما ما می خواهیم از شما بشنویم! در فصل جدید بیشتر از چه چیزی هیجان زده هستید و بازگشت بهار را چگونه جشن می گیرید؟ همه چیز را در بخش نظرات زیر به ما بگویید!سفارش فوری عسل ♥