پست مهمان از برندی میلوی: چگونه میزبانی…هیئت ملی عسل با بسیاری از شرکای بزرگ، از جمله مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی، برندی میلوی همکاری می کند. اخیراً این فرصت را داشتیم که با او در مورد نحوه میزبانی مهمانی گرده افشان تابستان صحبت کنیم:

از هیئت ملی عسل برای تمام کارهایی که برای حمایت از سلامت زنبور عسل، قهرمانی از عسل خالص و پرورش کره زمین انجام می دهید، سپاسگزاریم. و تشکر ویژه برای حمایت از این پست.

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

من عاشق هر بهانه ای برای میزبانی یک مهمانی هستم! اما یک مهمانی با هدف، حالا این زبان عشق من است. همه ما می دانیم که زنبورها کارهای زیادی برای ما انجام می دهند. اما علاوه بر جمع آوری شهد برای تولید عسل، زنبورهای عسل عملکرد حیاتی دیگری را انجام می دهند – گرده افشانی، و آنها را به یک جزء حیاتی از تامین غذای ما تبدیل می کند. در واقع، حدود یک سوم رژیم غذایی انسان از گیاهان گرده افشانی شده با حشرات گرفته می شود و زنبورهای عسل مسئول 80 درصد این گرده افشانی هستند.

20 تا 26 ژوئن 2022 هفته ملی گرده افشان است. و به خصوص در این زمان از سال ما واقعاً از مزایای گرده افشان ها لذت می بریم. از نعمت های محصولات تازه گرفته تا گل های زیبا، یادآوری خوبی است که گرده افشان ها برای سیاره ما ضروری هستند.

من نمی توانم راه بهتری برای احترام به این موجودات شگفت انگیز به جز میزبانی یک مهمانی برای جشن گرفتن و انتشار اخبار در مورد آنچه که می توانید برای محافظت از آنها انجام دهید، بیاندیشم. در اینجا 5 مورد ضروری من برای میزبانی یک مهمانی رویایی و پرهیاهو آورده شده است!

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

1. دکور پایدار

به جای “ظروف مهمانی یکبار مصرف سریع” روی قطعات دکوری که دوست دارید سرمایه گذاری کنید. من این منسوجات و بشقاب های خنثی را سالهاست دارم. به جای سفره، دستمال‌های پارچه‌ای را روی هم قرار دادم و چند گل وحشی محلی تازه کاشته شده را در گلدان اضافه کردم. من عاشق این هستم که این واقعاً حال و هوای عاشقانه باغ را به فضا آورد. نورپردازی یک راه جادویی برای اضافه کردن محیط و خلق و خو است. من از این شمعدان های تکی استفاده کردم و این شمع تک ستونی موم زنبور عسل نقطه کانونی کاملی بود بدون اینکه «بیش از حد مضمون» باشد.

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

2. غذایی که مزاحم نیست

هر زمانی که میزبانی می کنم، لقمه های کوچک منوی اصلی من هستند. 90 محصول مختلف متکی به کار سخت زنبورداران و زنبورهای عسل هستند. این محصولات شامل انواع میوه ها، سبزیجات و آجیل است، بنابراین من می خواستم تعدادی از غذاهای گرده افشان مورد علاقه خود را معرفی کنم. کراستینی گلابی من با ماسکارپونه، آویشن و عسل همیشه جذاب و بسیار ساده است. به سادگی نان باگت ورقه شده را با کمی EVOO گریل کنید، روی یک لایه نازک ماسکارپونه بمالید و روی آن را با گلابی ورقه شده، کمی عسل و یک شاخه آویشن بمالید. من سالاد آروگولا لیمویی را با اضافه کردن هلوهای کبابی که روی آن پنیر بلوری ریخته شده و مقداری عسل هم اضافه کردم، افزایش دادم. و یک مهمانی مهمانی بدون یک بشقاب پنیر، کراکر، میوه و، مورد علاقه من، لانه زنبوری نیست!

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

3. SIGNATURE DRINK
وقتی به گزینه‌های محدود نوشیدنی متعهد می‌شوید، اتفاق خاصی می‌افتد – زندگی‌تان آسان‌تر می‌شود و در مهمانی خودتان دیگر بارمن بازی نمی‌کنید! توت سیاه، تمشک و عسل من یک نوشیدنی سبک و با طراوت است که به راحتی با افزودن مشروب مورد علاقه خود می توانید آن را الکل کنید. درست قبل از آمدن مهمانانتان یک دسته بزرگ درست کنید و به آنها اجازه دهید خودشان از آنها استفاده کنند.

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

4. فعالیت ها
تشویق مهمانان به کاشت گیاهان گرده افشان خود، مانند اسطوخودوس یا خشخاش، یک فعالیت عملی سرگرم کننده است و به عنوان یک مهمانی دوچندان می شود. من این گلدان های کوچک را از مهد کودک محلی خود برداشتم و تعدادی بسته بذر گل وحشی را به صورت آنلاین پیدا کردم. من همچنین یک جفت عسل و پنیر را با مجموعه ای از پنیرهای مختلف و انواع عسل خوشمزه تنظیم کردم. آیا می دانید بیش از 300 نوع عسل منحصر به فرد تنها در ایالات متحده موجود است؟ عسل های آووکادو، شکوفه پرتقال، شبدر، زغال اخته و گندم سیاه را برداشتم و در این شیشه های شیشه ای کوچک عسل گذاشتم. دیدن اینکه آیا مردم می توانند حدس بزنند کدام کدام است بسیار سرگرم کننده است!

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

5. فالوورهای مفید مهمانی
برای من، هدایای مهمانی راهی معنادار برای یادآوری زمان با هم بودن به کسی (بعد از مهمانی) است. من میله های عسل و دیپرها را با ریسمان به هم گره زدم و این شمع های موم زنبور عسل را به شکل کندو، لانه زنبور و زنبور عسل در آن گنجاندم. من همچنین میله های غلات عسلی لانه زنبوری خود را در کیسه های کوچک ویولنسل پیچیدم تا یک خوراکی شیرین را به خانه برسانم!

اعتبار عکس: برندی میلوی، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کارشناس سبک زندگی

برگزاری این مهمانی بسیار سرگرم کننده بود. امیدوارم این ایده‌ها به شما الهام زیادی برای برنامه‌ریزی مهمانی گرده‌افشان بدهد. می توانید با مراجعه به www.honey.com درباره کارهایی که می توانید برای محافظت از زنبورها انجام دهید اطلاعات بیشتری کسب کنید و سپس برای اطلاعات بیشتر در پشت صحنه به اینستاگرام BrandiMilloy@ بروید!سفارش فوری عسل ♥