پاپ کورن به لطف طعم محبوبیت پیدا می کند


پاپ کورن دارچینی کره عسلی سافاری

مطمئناً پاپ کورن شور خوشمزه است، اما در مورد ترکیب خوشمزه عسل، باربیکیو، شکلات یا ادویه چطور؟ پاپ کورن یک میان‌وعده کلاسیک و جاودانه است، اما به لطف تقاضای مصرف‌کنندگان برای خوراکی‌های بهتر و غذاهای سنتی و در عین حال خوشمزه جدید، دوباره در قفسه‌های فروشگاه‌ها تجدید حیات می‌کند.

وقتی پاپ میزنی…
چه چیزی باعث می شود پاپ کورن اینقدر هوس انگیز باشد؟ طعم البته! Candy & Snack Today گزارش داد که طعم‌های مرسوم مانند نمک دریایی، کارامل و شکلات تلخ، همراه با انواع شیرینی که با انواع شور، تند و تند مخلوط شده است، پیشرو هستند. اما، غذاهای مورد علاقه قدیمی هنوز می درخشند، با چدار سفید، کره و ذرت کتری قدرت ماندگاری دارند.

Jadi Anderson، مدیر بازاریابی KLN Family Brands، به Candy & Snack Today گفت: «وقتی صحبت از پاپ کورن شیرین به میان می‌آید، تأکید بیشتری بر طعم‌های نوستالژیک و فصلی داریم. این اقلام برای خوردن میان وعده سرگرم کننده است و هوس شیرین مصرف کنندگان را بدون احساس گناه شیرینی های سنتی ارضا می کند. و چه راهی بهتر از عسل برای شیرین کردن تعداد انگشت شماری پاپ کورن؟ این کاملاً طبیعی است و با فرصت‌های طعم بی‌پایان پر شده است – بیش از 300 نوع عسل تنها در ایالات متحده وجود دارد.

کاناپه پاپ سیب زمینی
نمی توان تأثیری را که این بیماری همه گیر بر تنقلات داشته است انکار کرد. قرنطینه که به هوس‌های بیشتر برای تعامل انسانی تبدیل شد، یک روند میان‌وعده‌های تمام روز ایجاد کرده است که آنقدر عظیم است که سنت سه وعده غذایی در روز را کاملاً تغییر داده است. شرکت تحقیقات بازار NPD در گزارش آینده میان وعده نشان داد که پاپ کورن آماده برای خوردن «دیدگاه قوی» برای حفظ قدرت در میان وعده های رفتاری دارد.

گرم شدن پاپ کورن:

  • پیش‌بینی می‌شود که در سال 2023 رشد 8.3 درصدی داشته باشد، که به‌طور پیش‌بینی‌شده آن را به سریع‌ترین غذای میان‌وعده تبدیل می‌کند – Baking Business.
  • دسته پاپ کورن آماده 1.7 میلیارد دلار فروش در 52 هفته منتهی به نوامبر داشته است که نسبت به زمان مشابه در سال قبل 9.1 درصد افزایش داشته است – Candy & Snack Today.

Baking Business گزارش داد که ذرت بو داده “از نظر مصرف در سال 2020 جزو برترین خوراکی های در حال رشد بود. دارن سیفر، تحلیلگر صنایع غذایی در NPD، ذرت بو داده آماده را “مقوی بی حوصلگی” نامید. وای! جدیدترین فیلم پاپ کورن را تهیه کنید و این پاپ کورن های آماده با عسل را که شایسته اسکار هستند، ببینید.

سفارش فوری عسل ♥