وزوز را در روز ملی زنبور عسل تماشا کنید


Adobe Stock 53038002

فردا روز ملی زنبور عسل است، روزی که به زنبور عسل فروتن و تمام زحمات او اختصاص دارد. آنچه که به عنوان یک تلاش مردمی توسط زنبورداران برای ایجاد آگاهی جامعه از صنعت زنبور عسل آغاز شد، این برنامه در سطح ملی گسترش یافته و با رویدادهای مختلف در سراسر کشور جشن گرفته می شود.

بخش مهمی از سیستم غذایی ما، زنبورهای عسل چیزی بیش از عسل را برای رژیم غذایی ما فراهم می کنند. به عنوان گرده افشان برتر، زنبورهای عسل مسئول تقریباً یک لقمه غذایی هستند که می خوریم، و به لطف آنها است که می توانیم از بسیاری از میوه ها، سبزیجات و آجیل مورد علاقه خود مانند گیلاس، هندوانه، خیار، آووکادو و … لذت ببریم. بادام ها. بر اساس تحقیقات منتشر شده در سال 2012، این کار گرده افشانی نه تنها باعث ایجاد رژیم های غذایی متنوع و خوشمزه می شود، بلکه ارزش آن بیش از 17 میلیون دلار است.

ما در تمام طول هفته زنبور عسل را جشن می‌گیریم، عسل و حقایق جالب زنبور عسل را در سایت خود به اشتراک می‌گذاریم. فیس بوک، توییتر و اینستاگرام حساب ها. در صورت از دست دادن هر کدام، ما همه آنها را در زیر آورده ایم.

  • بال‌های زنبور 190 بار در ثانیه تکان می‌خورند. این 11400 بار در هر دقیقه است، بنابراین صدای متمایز آنها را ایجاد می کند!
  • تحقیقات نشان داده است که عسل حاوی مقادیر کمی ویتامین، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان است! این فقط یک دلیل عالی دیگر برای افزودن عسل بیشتر به رژیم غذایی است. (حتماً بخش دستور العمل ما را برای الهام بخشی شیرین بررسی کنید!)
  • زنبورهای عسل فقط برای درست کردن یک پوند عسل باید دو میلیون گل را ببینند!
  • طعم همه عسل ها یکسان نیست. در واقع، بیش از 300 گونه مختلف عسل در ایالات متحده وجود دارد که شامل شبدر، زغال اخته، شکوفه پرتقال و غیره می شود! هر نوع بسته به محل شهد گل جمع آوری شده توسط زنبورهای عسل، طعم و رنگ منحصر به فردی دارد.
  • یک کلنی زنبور 50000 زنبور دارد اما تنها یکی ملکه است. او بخشنده نهایی زندگی است که بر شکوفایی مستعمره خود تمرکز می کند.

بنابراین، چگونه روز ملی زنبور عسل را جشن می گیرید؟ شاید برای آشنایی با زنبورها و عسل با زنبوردار محلی خود ملاقات کنید؟ یا شاید چیزی به سادگی کاشت باغ گرده افشان خود را؟ برای ایده های بیشتر، ما را بررسی کنید پنج نکته در مورد اینکه چگونه می توانید به زنبورها کمک کنید هر طور جشن بگیرید، آن را شیرین کنید!سفارش فوری عسل ♥