وزوز در روز ملی زنبور عسل


Guilherme stecanella jv9 A Ty WT0 Bw unsplash

روز ملی زنبور عسل 20 آگوست است و کندو ما پر از هیجان است! روز ملی زنبور عسل که به عنوان تلاشی مردمی توسط گروه کوچکی از زنبورداران برای ایجاد آگاهی جامعه در مورد هنر زنبورداری آغاز شد، با برگزاری رویدادهای محلی و منطقه ای در سراسر کشور در سراسر کشور گسترش یافته است. چرا زنبورهای عسل لیاقت روز خود را دارند؟ پاسخ ساده – آنها برای سیستم غذایی ما حیاتی هستند.

در حالی که همه ما از افراط در همنام خود لذت می بریم، زنبورهای عسل در واقع مسئول بخش بزرگی از رژیم غذایی روزمره ما هستند. ممکن است بسیاری ندانند که گرده افشانی “تغییر دوم” حیاتی زنبور عسل فروتن است. در حالی که زنبورهای عسل در حال جمع آوری شهد هستند، آنها همچنین در حال بارور کردن گیاهان گلدار هستند. به عنوان گرده افشان برتر، زنبورهای عسل مسئول تقریباً یک لقمه غذایی هستند که می خوریم، و به لطف آنها است که می توانیم از بسیاری از میوه ها، سبزیجات و آجیل های مورد علاقه خود مانند گیلاس، هندوانه، خیار، آووکادو و بادام لذت ببریم. . بر اساس تحقیقات منتشر شده در سال 2012، این کار گرده افشانی نه تنها باعث ایجاد رژیم های غذایی متنوع و خوشمزه می شود، بلکه ارزش آن بیش از 17 میلیون دلار است.

برای جشن گرفتن، NHB جدیدترین ویدیوی جشن زنبورداری خود را ارائه می کند که اهمیت گرده افشانی زنبور عسل را روشن می کند. به کشاورز جنیفر اوور و جورج هانسن زنبوردار از شرکت عسل فوتهیلز بپیوندید تا در مورد اهمیت مشارکت خود برای گرده افشانی محصولات کشاورزی ایالات متحده صحبت کنند.

YouTube ویدیو

بنابراین، چگونه روز ملی زنبور عسل را جشن می گیرید؟ شاید برای آشنایی با زنبورها و عسل با زنبوردار محلی خود ملاقات کنید؟ یا شاید چیزی به سادگی کاشت باغ گرده افشان خود را؟ برای ایده های بیشتر، پنج نکته ما را در مورد چگونگی کمک به زنبورها بررسی کنید. هر طور جشن بگیرید، آن را شیرین کنید!

سفارش فوری عسل ♥