وزوز برای زمان تابستان – بچه ها و زنبورها


زنبور عسل

مدرسه تمام است، هوا زیبا است و بچه ها دارند بیرون می روند!

مانند بسیاری از بچه ها، ما عاشق بازی کردن در خارج از خانه در تابستان بودیم و مانند بسیاری از بچه ها، متوجه شدیم که زنبورها کمی ترسناک هستند. اینجا در هیئت ملی عسل، ما وجود داریم تا به کودکان و بزرگسالان آموزش دهیم که از زنبور عسل نترسند، زیرا آنها برای وجود ما ضروری هستند.

اگر پست اخیر وبلاگ ما را در مورد زنبورهای عسل و گیاهان زیادی که گرده افشانی می کنند را دیده باشید، می دانید که تقریباً یک سوم رژیم غذایی ایالات متحده از گیاهان گرده افشانی شده با حشرات گرفته شده است و زنبورهای عسل مسئول 80٪ این فرآیند هستند. بدون دوستان کوچک و پرهیاهومان، ما بسیاری از تنقلات مورد علاقه خود مانند بادام، زغال اخته و هندوانه تابستانی را نخواهیم داشت.

معمولاً کودکان در حین بازی در بیرون از خانه با انواع زیستگاه حشرات روبرو می شوند، اما همه فعل و انفعالات منجر به نیش نمی شود. بسیاری از زنبورها تهاجمی نیستند، اما با زنبورهای خویشاوندان خود متفاوت هستند، بنابراین می‌خواهیم چند لحظه وقت بگذاریم و نکات سریع شناسایی حشرات را ارائه دهیم.

  • زنبورهای عسل حشرات مودار هستند که قهوه ای مایل به نارنجی و سیاه هستند. روی پاهای خود سبدهای گرده برای حمل گرده دارند. آنها حشراتی اجتماعی هستند که از گرده و شهد تغذیه می کنند. زنبورهای عسل معمولاً تهاجمی نیستند و فقط در صورت احساس خطر نیش می زنند.
  • زنبورها زنبورهای بزرگ، پرمو، زرد و سیاه و مربعی شکل هستند. آنها در لانه های روی زمین زندگی می کنند و به طور کلی در مستعمرات تنها چند صد نفر زندگی می کنند. لانه یک گلوله از علف خشک و خزه با یک بالشتک از گرده در وسط است. ملکه یک گلدان عسل بسیار کوچک درست می کند و آن را با شهد پر می کند تا در هوای بد از آن استفاده کند. کلنی های زنبور عسل فقط چند ماه دوام می آورند و تمام زنبورها به جز ملکه در پایان تابستان می میرند. همه زنبورهای ماده می توانند بیش از یک بار نیش بزنند اما نسبتاً غیرتهاجمی هستند. زنبورها از رقص برای “ارتباط” با دیگران استفاده نمی کنند.
  • زنبورهای نجار بزرگ هستند و شبیه زنبورهای عسل هستند. ماده ها کاملا مشکی هستند و قسمت بالایی شکم براق دارند. نرها بلوند یا برنزه هستند و فاقد نیش هستند. زنبورهای نجار دارای ماهیچه های فک قوی و فک پایین قوی هستند که از آنها برای سوراخ کردن تونل به درختان مرده یا ساختمان های چوبی محل زندگی خود استفاده می کنند. آنها حشرات منفرد هستند و بعید است که نیش بزنند مگر اینکه با آنها برخورد شود.
  • زنبورهای برگ شکن تنها زندگی می کنند، نه به صورت گروهی، و بنابراین به عنوان زنبورهای منفرد شناخته می شوند. تکه‌های برگ را می‌برند و آن‌ها را سوراخ می‌کنند تا سلول‌های خود را بسازند. برگبرها لانه های خود را در شاخه های توخالی یا در دهانه های دیگری به قطر یک مداد می سازند.
  • عرق زنبورها زنبورهای منفرد هستند و به رنگ آبی یا سبز متالیک هستند. آنها اغلب در خاکی لانه می کنند که ماده ها تخم های خود را روی گلوله های گرده می گذارند. زنبورهای عرق به لیسیدن عرق افراد و حیوانات معروف هستند.
  • زنبورهای کاغذی سیاه و زرد رنگ روشن و صاف و تا حدودی براق هستند. آنها دو مجموعه بال به رنگ تیره، پاهای استوانه ای باریک و بدون سبد گرده دارند. زنبورهای کاغذی لانه های خود را از کاغذهای ساخته شده از الیاف گیاهی یا چوب می سازند و دوست دارند آنها را در یک درخت توخالی، در زمین یا زیر بام خانه قرار دهند. آنها شکارچی هستند و حشرات و عنکبوت ها را می خورند. زنبورهای کاغذی ماده تهاجمی هستند و می توانند مکرراً نیش بزنند.
  • ژاکت زرد نوعی زنبور کوتاه و تنومند هستند. آنها دارای شکم متقاطع سیاه و زرد هستند. سر و قفسه سینه سیاه با لکه های زرد است. شکم پهن آنها به نقطه تیز می رسد که نیش پنهان است. ژاکت زردهای ماده می توانند به طور مکرر نیش بزنند و در صورت ناراحتی سریع حمله می کنند. آنها در مناطق علف های هرز بر روی زمین یا زیر زمین در لانه یا شکاف حیوانات قدیمی لانه می سازند.

در این تابستان فرزندان خود را ایمن نگه دارید. به آنها در مورد حشرات مختلفی که در طبیعت با آنها برخورد خواهند کرد آموزش دهید و از همه مهمتر به آنها بیاموزید که زیستگاه حشره ای را مختل نکنند یا مزاحم نشوند.

بیایید تابستان شیرین عسلی و بدون نیش داشته باشیم!

برای اطلاعات بیشتر یا درخواست مواد اینجا را کلیک کنید.

سفارش فوری عسل ♥