هیئت ملی عسل کارخانه‌های آبجوسازی را شیرین می‌کند…


Craft Brewers Conference 170626 071742

اخیراً هیئت ملی عسل (NHB) در کنفرانس سالانه Craft Brewers در فیلادلفیا به نمایش گذاشت و با آبجوسازان در مورد چگونگی ترکیب عسل در انواع آلو، لاگر، استوت و سایزون صحبت کرد. کنفرانس امسال با حضور بیش از 13600 نفر در کنفرانس و نمایشگاه سه روزه بزرگترین کنفرانس از نظر شرکت کنندگان بود.

غرفه NHB پر از آبجو بود که هر کدام از طعم عسل ما هیجان زده بودند. بازدیدکنندگان غرفه ما باید چهار گونه متفاوت از جمله فلوریدا توپلو، شکوفه پرتقال، فوم شمال غربی و گندم سیاه را امتحان کنند. اکثر آبجوسازانی که برای چشیدن به آنجا رفتند از اینکه متوجه شدند بیش از 300 نوع عسل تنها در ایالات متحده وجود دارد، شگفت زده شدند.

علاوه بر مزه‌ها، در مورد علم فنی دم کردن با عسل نیز با حاضران صحبت کردیم. دم‌آوری ما با تحقیقات عسل که اخیراً تکمیل شده بود، تحویل داده شد، و ما بیش از 200 نام آبجوساز را جمع‌آوری کردیم که از ما می‌خواستند اطلاعات و تحقیقات بیشتر را برای آنها ارسال کنیم. NHB همچنین یک تی شرت جدید و سرگرم کننده برای دم کردن عسل راه اندازی کرد که در این رویداد بسیار محبوب بود.

بار دیگر، کنفرانس Craft Brewers در تبلیغ عسل برای مخاطبان آبجوسازهای علاقه مندی که آماده ساخت دم کرده های عسل جدید بودند، سودمند بود. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم این شرکت کنندگان چه چیزی را می سازند!

سفارش فوری عسل ♥