هیئت ملی عسل شرکا با تازه…


HUYS beepath 170626 071730

هیئت ملی عسل (NHB) با خوشحالی اعلام می کند که با Gold’n Plump و Foster Farms همکاری کرده است تا تابستان شما را عسل کند! در پاشنه آخر هفته روز یادبود، دومین آخر هفته بزرگ کباب کردن سال، NHB مشتاق است که این کمپین کباب 3 قسمتی خوشمزه را درست به موقع برای فصل کباب کردن تابستانی راه اندازی کند.

اولین قطعه از این تبلیغات در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور آغاز می شود. برای دستور العمل مرغ کبابی عسلی جدید ما به دنبال بسته‌های مشخص شده مرغ تازه باشید و دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه بازگرداندن 5 دلار از طریق پست در هنگام خرید مرغ تازه و 12 اونس یا بیشتر عسل در همان خرید جستجو کنید. بسته مشخص شده را پیدا نمی کنید؟ نگران نباشید؛ شما همچنان می توانید با پرینت کردن فرم تخفیف خود در اینجا و ارسال آن به همراه رسید اصلی خرید مرغ تازه و عسل خود شرکت کنید. خریدها باید تا 30 ژوئن انجام شوند و تخفیف‌ها تا 31 ژوئیه 2016 مهر پست شوند.

اجازه دهید NHB حامی جشن حیاط خلوت بعدی شما باشد! در قرعه کشی Honey Up Your Summer ما شرکت کنید تا شانس خود را برای بردن یکی از 20 کارت هدیه 500 دلاری به خواربارفروش مورد علاقه خود داشته باشید. خرید لازم نیست و ورود ساده است. فقط برای پر کردن فرم اینجا کلیک کنید

سومین قسمت از این برنامه خوشمزه، صفحه کمپین تابستان خود را عسل کنید. در اینجا همه جزئیات مربوط به تبلیغات، از جمله قوانین رسمی، پیوندهایی به فرم های تخفیف و قرعه کشی، برنامه ریزی مهمانی و نکات کباب کردن، و هفت دستور پخت تابستانی کباب شده با الهام از عسل، از جمله مرغ کبابی عسلی جدید ما را خواهید یافت.

اینجا در NHB ما در مورد هوای گرم تابستان هیجان‌زده هستیم و نمی‌توانیم صبر کنیم تا این کباب‌پز را روشن کنیم. این تابستان شیرین خواهد بود و وقتی تابستان خود را عسل کنید حتی بهتر خواهد شد!

دستور پخت عسل تابستانی مورد علاقه دارید؟ ما دوست داریم در مورد آن در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥