هیئت ملی عسل جشن ملی…


ژنرال NBD آلیسا استار

سال‌هاست که هیئت ملی عسل روز ملی نانوایی در ایالات متحده را با جشن گرفتن نانوایی‌های خرده‌فروشی، نانوایان صنعت‌گر نان، شیرینی‌پزها و کارمندان جلوی خانه که محصولات شیرین و خوش طعم مورد علاقه ما را برای ما به ارمغان می‌آورند، جشن می‌گیرد.

امسال، این یک دوجین نانوایی است زیرا ما از 13 شریک نانوایی خرده‌فروشی خود در روز جمعه، 25 سپتامبر، قدردانی می‌کنیم. برای بیش از 10 سال، نانوایی‌های خرده‌فروشی بخشی جدایی‌ناپذیر از برنامه بازاریابی مواد تشکیل دهنده ما بوده‌اند، جایی که ما از نزدیک با آن همکاری می‌کنیم. به نانوایان در مورد عسل، زنبورهای عسل و اهمیت استفاده از عسل – یک شیرین کننده کاملا طبیعی – در محصولات پخته شده آموزش دهید.

سالی غیرمعمول است، زیرا اکثر برنامه‌های نانوایی خرده‌فروشی ما از رویدادهای حضوری و عملی به وبینارهای آموزشی منتقل شده‌اند. اما، چیزی که ثابت مانده است این است که شیشه ها، سطل ها و حتی طبل های عسل تقریباً در هر نانوایی خرده فروشی که بازدید می کنید پیدا می شود. عسل در محصولات پخته شده برای طعم، شیرینی، عملکرد، تطبیق پذیری و توانایی ایجاد علاقه مصرف کننده با فرصت های بازاریابی چشم نواز استفاده می شود.

کاملاً مناسب است که روز ملی نانوایی در پایان ماه ملی عسل باشد. چه راه بهتری برای جشن گرفتن از بازدید از یکی از 13 شریک نانوایی خرده فروشی ما و خرید یک نانوایی خوشمزه وجود دارد. فقط مطمئن شوید که با عسل درست شده است!

نانوایی بازگشت به روز – ساوانا، جورجیا
بیکر میلر – شیکاگو، ایلینوی
Bakehouse متولد و نان – Lakeland، فلوریدا
بوتیک باترمیلک – کلیتون، کارولینای شمالی
کافه و نانوایی فلوریول – شیکاگو، ایلینوی
کیک و کیک خوب – دیترویت، میشیگان
شیرینی گریسیوس – نیواورلئان، لوئیزیانا
رستوران و نانوایی قهوه روشن – بیت لحم، پن
نانوایی تارت کوچک – آتلانتا، جورجیا
نانوایی مکرینا – کنت جنوبی، واشنگتن
نانوایی ناتانیل رید – کرکوود، میسوری
هلوی زنجبیلی – لورنسویل، نیوجرسی
کافه و نانوایی آپتاون – کالدونیا لا کراس، ویسکانسین

نانوایی شما برای جشن گرفتن روز ملی نانوایی 2020 چه می کند؟ برای نشان دادن و گفتن از سایت Retail Bakers of America دیدن کنید.سفارش فوری عسل ♥