هیئت ملی عسل با دیزنی همکاری می کند…


کریستوفر رابین 5 C PAYOFF ONE SHEET NHB

اعتبار عکس: استودیو والت دیزنی

زنبورهای پرمشغله اینجا در کندو هیئت ملی عسل (NHB) وزوز می کنند و همه اینها برای اکران فیلم لایو اکشن کاملاً جدید دیزنی، «کریستوفر رابین» در تاریخ 3 اوت در سینماها آماده می شود.

در ماجراجویی لایو اکشن دلچسب دیزنی، پسر جوانی که ماجراهای بی‌شماری را با دوستانش در جنگل صد هکتاری به اشتراک گذاشت، بزرگ شده و آنچه در زندگی مهم است را از دست داده است. اکنون این به دوستان دوران کودکی او بستگی دارد که به دنیای ما سر بزنند و به کریستوفر رابین کمک کنند تا شادی های زندگی خانوادگی، ارزش دوستی را دوباره کشف کند و بار دیگر از لذت ساده زندگی قدردانی کند.

«کریستوفر رابین» را مارک فورستر بر اساس فیلمنامه ای از الکس راس پری، تام مک کارتی و آلیسون شرودر کارگردانی کرده است. داستان جادویی گرگ بروکر و مارک استیون جانسون بر اساس شخصیت‌هایی است که توسط AA Milne و EH Shepard خلق شده‌اند و ایوان مک گرگور در نقش اصلی آن بازی می‌کند.

وقتی با وینی پو و دوستانش بزرگ می‌شویم، چه از طریق کتاب‌ها و چه در فیلم‌ها، به ندرت می‌توان دید که پو در مورد اینکه چه زمانی «عسل» بعدی خود را دریافت می‌کند، صحبت نمی‌کند. به عنوان یک خبره اصلی عسل، پو مترادف با خوراک مورد علاقه خود شده است. این شراکت یک میان وعده اصلی برای ساکنان دوست‌داشتنی صد آکر وود است. برای جشن گرفتن، ما یک منوی الهام گرفته از عسل از خودمان انتخاب کرده‌ایم!

این دستور العمل های بازیگوش و در عین حال ساده با الهام از مضامین و شخصیت های نمایش داده شده در «کریستوفر رابین» دیزنی، برای جوانان و جوانان دلسوز است. از کلوچه گرفته تا بسته بندی و هر میان وعده میان وعده، این دستور العمل ها برای میزبانی مهمانی قهرمان خود عالی هستند. بنابراین نیروها را جمع کنید و با یکی از این دستور العمل های سرگرم کننده و خوش طعم عسل ساکن شوید.

به قول مرحوم AA Milne، “یک ماجراجویی قرار بود اتفاق بیفتد.” با «کریستوفر رابین» در ۳ اوت در سینماها شاهد ماجراجویی باشید.

پوستر تبلیغاتی کریستوفر رابین
اعتبار عکس: استودیو والت دیزنی

سفارش فوری عسل ♥