همیشه برای این 12 دسر الهام گرفته از عسل جا وجود دارد!


در مورد تابستان چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد، و در اینجا، غذا در بالای لیست ما قرار دارد. چه طعم‌های گرمسیری یا خوراکی‌های سرد به غلبه بر گرما کمک می‌کنند، راه‌های شیرین‌تری برای لذت بردن از تابستان نسبت به دسرهای خوشمزه وجود دارد و عسل واقعاً آنها را درخشان می‌کند.

عسل به عنوان یک ماده کاملا طبیعی در هر انباری آشپزخانه ضروری است، اما همچنین می تواند سلاح مخفی شما برای یک تابستان شیرین باشد. عسل یک شگفتی واقعی آشپزی است که تعادل و طعمی باورنکردنی را به جرعه ها و غذاهای تابستانی مورد علاقه شما می آورد. از شیرین کردن لیموناد و چای و سرو بستنی و میوه های کبابی گرفته تا متعادل کردن غذای تازه و مرینیت کردن گوشت کبابی، افزودن عسل به منوی تابستانی شما ایده طلایی است.

این هفته دستور العمل های دسر مورد علاقه خود را جمع آوری می کنیم که تطبیق پذیری عسل را به نمایش می گذارد و همه چیزهایی را که در مورد فصل آفتابی دوست داریم را نشان می دهد. دستور العمل های دسر عسل مورد علاقه ما را با الهام از تابستان در زیر بررسی کنید و خواهید دید که چرا هیچ جایگزینی برای عسل خوشمزه و کاملا طبیعی وجود ندارد.

چگونه گرما را با عسل غلبه کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سفارش فوری عسل ♥