همه وقتی برنده می شوند که عسل MVP روز بازی شما باشد


ساندویچ کاهو بیکن قندی عسلی

بار دیگر زمان آن فرا رسیده است که لیگ ملی فوتبال قهرمان خود را اعلام کند و این بازیکنان نیز مانند تمام قهرمانان قبل از خود باید سخت بازی کنند و عرق و اشک (و شاید هم خونی) خود را در میدان افتخار بگذارند. خبر خوب؟ ما تماشاگران می‌توانیم از تمام این «من می‌توانستم از اینجا بشنوم» لذت ببریم. می گوید: “این اتفاق افتاده است؟!؟” بازی می کند، “من نمی توانم آن را باور کنم!” باخت های اشک آور و “ما قهرمانیم!” پیروزی های شیرین از راحتی کنار. و خبر عالی؟ همه این کارها را با غذاهای مورد علاقه خود در روز بازی انجام می دهیم!

خواه فوتبال، هاکی، فوتبال، بیسبال یا هر ورزش مورد علاقه شما باشد، فقط به بازی، مربیان یا بازیکنان مربوط نمی شود. چیزی که تماشای ورزش را عالی می کند تجربه همه چیز است – فضایی که وقتی دوستان خوب را با غذای عالی دور هم جمع می کنید ایجاد می کنید. درست است، روز قهرمانی یک تعطیلات برای غذا است، و ما در حال آماده شدن با بهترین هک های عسل و خوشمزه ترین دستور العمل هایی هستیم که به شما نشان می دهد چگونه در هر روز بازی با عسل امتیاز بزرگی کسب کنید. چه به سمت بال مرغ متمایل شوید، چه گوشت خوک کشیده یا به سادگی چیپس و غوطه ور شوید، عسل تنها عنصری است که غذای پیروزی شما را به سطح بعدی می برد!

خیلی بیشتر از یک شیرین کننده، عسل کاملا طبیعی کارهای زیادی را انجام می دهد و تضمین می کند که مهمانی روز بازی شما در بخش غذاهای خوب برنده خواهد شد:

  • به عنوان یک امولسیفایر، عسل به عنوان یک چسب و غلیظ کننده برای سس ها، سس ها، مارینادها و دیپ ها عمل می کند.
  • هیچ چیز بدتر از این نیست که یک همبرگر را از روی گریل بیرون بکشید تا آن را به اندازه یک کیسه هاکی خشک کنید. خوب عسل می تواند با آن کمک کند! عسل با خواص مرطوب کنندگی خود به حفظ رطوبت برای آبدارترین گوشت ها مانند بال، کوفته و گوشت خوک کمک می کند.
  • در حالی که عسل به طور قطع می تواند ستاره هر دستور غذا باشد، به دلیل نقش حمایتی که ایفا می کند، متعادل کننده طعم سایر مواد، مانند رام کردن گرمای بال های گاومیش شما، یک VIP است. عسل همچنین به پوشاندن نت های تلخ در نوشیدنی ها کمک می کند. برای دوستداران آبجو در خانه، حتماً هانی شاندی ساده و خوشمزه ما را بررسی کنید، و برای کوچک‌ترها (و بزرگسالان غیرمصرف) ما پانچ عسل لیموناد خوشمزه خود را پیشنهاد می‌کنیم که به راحتی برای جمعیت درست می‌شود.

اما ما می خواهیم از شما بشنویم! چه ورزش هایی را دنبال می کنید؟ آیا در مهمانی روز بازی شرکت می‌کنید یا با همه غذای خوب برگزار می‌کنید؟ آیا دستور پخت روز بازی دارید؟ ما دوست داریم همه چیز را در مورد نحوه جشن گرفتن شما در نظرات زیر بشنویم!سفارش فوری عسل ♥