هفته ملی گرده افشان یک جشن شیرین است


Bee on Flower Shutterstock 190425893

هفته ملی گرده افشان رسماً از 17 ژوئن آغاز می شود، و ما نمی توانیم بیشتر از این هیجان زده باشیم که یک هفته تمام را با جشن گرفتن از همه گرده افشان ها به خاطر کارهای بزرگی که برای زیبا نگه داشتن دنیای ما و غذاهای خوشمزه انجام می دهند، بگذرانیم!

تاریخچه هفته ملی گرده افشان درست بیش از یک دهه پیش آغاز شد، زمانی که سنای ایالات متحده تعیین کرد که یک هفته در ماه ژوئن به عنوان “هفته ملی گرده افشان” نامگذاری شود و آگاهی بیشتری از وضعیت بد گرده افشانان در حال کاهش ما ایجاد کند. هفته ملی گرده افشان، همراه با زنبور عسل فروتن، کار ارزشمند سایر گرده افشانان مهم مانند پروانه ها، پرندگان، خفاش ها و سوسک ها را جشن می گیرد. در سال‌های پس از آغاز، هفته ملی گرده افشان به جشنی بین‌المللی تبدیل شده است که جوامعی را به نمایندگی از کوچک‌ترین و سخت‌کوش‌ترین موجودات ما گرد هم می‌آورد.

کار حیاتی گرده افشانی، لقاح یک گیاه گلدار است. گرده افشانی زمانی اتفاق می افتد که گرده از بساک گل به تخمک آن یا گل دیگر منتقل شود. گرده افشان ها در طول عمر خود از میلیون ها شکوفه بازدید می کنند و طیف وسیعی از محصولات را گرده افشانی می کنند. بدون کار گرده افشانی زنبورهای عسل، کمیت و کیفیت بسیاری از محصولات کاهش می یابد و برخی از آنها اصلاً محصول نمی دهند. می‌توانیم از گرده‌افشان‌ها به خاطر بیشتر میوه‌ها، سبزیجات و حبوبات مورد علاقه‌مان مانند سیب، گیلاس، خیار، آفتابگردان و بادام تشکر کنیم.

برای ارج نهادن به گرده افشان‌های مورد علاقه‌مان، چند کار جالب برای انجام دادن با خانواده ارائه کرده‌ایم:

وارد زیستگاه گرده افشان (معروف به طبیعت) شوید! خواه بازدید از زنبوردار محلی شما باشد یا بیرون رفتن در باغ، خود را در زیبایی طبیعت غوطه ور کنید. ما در اینجا ایده های آسان و سرگرم کننده باغ و صنایع دستی برای کل خانواده داریم.

چیزهای بی اهمیت خود را دریافت کنید! آیا می دانستید که زنبورهای عسل از طریق زائران در دهه 1600 به آمریکا آمدند؟ و در دهه 1850 به کالیفرنیا رسید! دوستان و خودتان را با حقایق سرگرم کننده زنبور عسل که در اینجا یافت می شود، آزمایش کنید.

پیک نیک رفتن! نه تنها از طبیعت زیبایی که گرده افشان ها برای ما فراهم می کنند لذت می برید، بلکه می توانید از میوه ها (یا سبزیجات یا آجیل) کار آنها نیز لذت ببرید. برخی از دستور العمل های پیک نیک مورد علاقه ما را با الهام از زنبور عسل در اینجا بررسی کنید.

در رویداد هفته ملی گرده افشان در منطقه خود شرکت کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هفته گرده افشان و یافتن رویدادی در منطقه خود، دوستان ما را در مشارکت گرده افشان بررسی کنید.

به دنبال انجام کارهای بیشتر هستید؟ در اینجا پنج راه برتر برای کمک به زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها آورده شده است:

  • در باغ و حیاط خود گل های دوستدار زنبور عسل و گیاهان گلدار بکارید.
  • استفاده از مواد شیمیایی و آفت کش ها را برای درمان چمن یا باغ خود در زمانی که گیاهان در حال شکوفه هستند، کاهش دهید یا محدود کنید.
  • زنبورها تشنه هستند. یک حوض کم عمق از آب شیرین با سنگ مرمر یا سنگ در آن قرار دهید تا زنبورها بیرون از خانه شما فرود آیند.
  • بیاموزید که چگونه با شیوه های پایدار یک زنبوردار باشید.
  • به سازمانی که برای کمک به حفاظت و ترویج زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها اختصاص داده شده است، اهدا کنید.

با این حال، شما انتخاب می کنید که جشن بگیرید، امیدواریم هفته ملی گرده افشان را به یک هفته شیرین تبدیل کنید!

سفارش فوری عسل ♥