هفته ملی گرده افشان را با ما جشن بگیرید…


مربع لوگو HSH

هنگام خرید محصولات شیرین شده با عسل از شرکای Honey Saves Hives ما در طول سال، از توانایی زنبورداران برای نگهداری زنبورهای سالم حمایت می کنید. شما به حفظ تعادل بین گرده افشان ها و اکوسیستم سیاره ما کمک می کنید. و بدون این مشارکت، بسیاری از محبوب ترین محصولات غذایی و نوشیدنی در دسترس نخواهند بود. یک سوم غذاهایی که ما می خوریم و بیش از 90 محصول مختلف – از جمله میوه ها، آجیل ها، سبزیجات و دانه های گیاهی – بدون گرده افشانی زنبور عسل در دسترس نخواهند بود.

قدرت زنبور عسل

زنبورهای عسل واقعا موجوداتی باورنکردنی هستند. آیا می دانستید که هر زنبور عسل در طول زندگی خود تنها 1/12 قاشق چای خوری عسل تولید می کند؟ اما قدرت زنبورهای عسل بسیار بیشتر از طلای مایع همنام آنهاست. در حقیقت:

  • آنها مسئول هر سومین لقمه غذایی هستند که می خوریم.
  • آنها علوفه گران پرکار هستند و روزانه هزاران گل را بازدید می کنند.
  • تلاش‌های گرده‌افشانی آن‌ها در رتبه دوم قرار دارد و حدود 80 درصد از گرده‌افشانی حشرات را تشکیل می‌دهد.
  • کارایی آنها آنها را برای کشاورزی ضروری می کند، همانطور که ما در ایالات متحده و در سراسر جهان می شناسیم.

علم گرده افشانی

زنبورهای عسل از رژیم غذایی سخت گیاهی پیروی می کنند. آنها غذای خود را از شهد و گرده موجود در گیاهان و درختان گلدار دریافت می کنند. شهد گل کربوهیدرات های آنها را تامین می کند، در حالی که گرده ها منبع پروتئین آنها را تامین می کنند. فرآیند جستجوی علوفه برای این منابع غذایی باعث گرده افشانی می شود.

وقتی زنبورهای عسل گرده افشانی می کنند، همه برنده می شوند. زنبورهای عسل از دسترسی به رژیم غذایی متنوع و متنوع قوی‌تر می‌شوند، کشاورز از برداشت فراوان سود می‌برد، زنبوردار با کندوی سالم و تغذیه‌شده و عسل اضافی که مصرف‌کنندگان در رستوران‌ها، کالاهای بسته‌بندی‌شده و … از آن لذت می‌برند، پاداش می‌گیرد. قفسه های فروشگاه های مواد غذایی


در منو و در فروشگاه مواد غذایی

اگر می خواهید تأثیر گرده افشانی را بر روی عرضه مواد غذایی خود ببینید، دستور غذا یا محصول مورد علاقه خود را در انباری خود انتخاب کنید. به مواد تشکیل دهنده نگاه کنید و شمارش کنید که از طریق گرده افشانی زنبور عسل چقدر تولید می شود. در اینجا فقط فهرستی جزئی از مواد و غذاهایی که زنبورهای عسل گرده افشانی می کنند آورده شده است:سفارش فوری عسل ♥