هدایای خنده دار زنبوردار – مفید و منحصر به فرد


خرید هدایا برای کسی که زنبور نگهداری می کند همیشه کار آسانی نیست. اگر زنبوردار نیستید، سخت است بدانید چه چیزی بخرید! و هیچ کس نمی خواهد پول خود را هدر دهد و یک هدیه خوب دریافت نکند. مشکلی نیست، در اینجا چند ایده عالی وجود دارد هدایای خنده دار زنبوردار – هم مفید و هم منحصر به فرد.

هدایایی برای زنبورداران می تواند کاربردی باشد

آیا می خواهید عسل زنبورداری خود را چیز خاصی تهیه کنید؟ شاید مامان یا بابا، دوست یا همسایه شما؟ با توجه به محبوبیت فعلی زنبورهای عسل، یافتن چیزی خوب و مفید باید بسیار آسان باشد.

آنهایی از ما که زنبورهای عسل نگهداری می کنند نیز تمایل به شوخ طبعی دارند. این امر به این دلیل است که زنبورداری یک علم دقیق نیست و گاهی زنبورها هر کاری می خواهند انجام می دهند. در اینجا چند هدایای کاربردی زنبورداری آورده شده است که جنبه طنز نیز دارد!

چند ابزار کندو

3 عدد J Hook Hive Tool Lifter Frame3 عدد J Hook Hive Tool Lifter Frame3 عدد J Hook Hive Tool Lifter Frame

 

ابزار کندو بخشی ضروری از هر تجربه زنبورداری است. هر زنبورداری به یک یا چند زنبوردار نیاز دارد. شاید تعجب کنید که چرا این ایده هدیه خنده دار است؟

خب، بیشتر زنبورداران نمی توانند با آنها همراهی کنند. زمانی که به یکی نیاز داریم – پیدا کردن آن سخت است. این می تواند یک هدیه شیرین و خنده دار حتی برای یک زنبوردار مستقر باشد.

بسته 3 تایی را بخرید و آنها را جداگانه بپیچید. گیرنده به باز کردن آنها یکی پس از دیگری ادامه می دهد. در حال حاضر، شاید آنها بتوانند زمانی که به آن نیاز دارند، یکی را پیدا کنند. LOL

حمل و نقل مش Bee Nuc / کیسه بسته

Bee - Nuc - Package Bee Mesh Bag TransportBee – Nuc – Package Bee Mesh Bag TransportBee - Nuc - Package Bee Mesh Bag Transport

 

این مورد مفید برای زنبورداری است که در نهایت زنبورهای زیادی در ماشین شل شده است. همچنین به نفع همسر یا دوست زنبورداری است که از ماشین سواری با زنبورهای عسل که دور سرشان پرواز می کنند لذت نمی برد.

یک دسته زنبورهای شکار شده، بسته جدید زنبورها یا کندو نوک زنبور عسل به راحتی در کیسه جا می شود. این اجازه می دهد تا زنبورها تهویه خوبی داشته باشند در حالی که آنها را تا زمان رسیدن به خانه با خیال راحت در داخل نگه می دارد!

حجاب زنبوری رنگارنگ

حجاب زنبورداری تهویه شده سه لایهحجاب زنبورداری تهویه شده سه لایهحجاب زنبورداری تهویه شده سه لایه

 

چه کسی گفته لباس زنبورداری باید خسته کننده باشد؟ بله، رنگ سفید و سایر رنگ های روشن ترجیح داده می شود لباس های زنبورداری اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از آن لذت ببرید. این یک حجاب “اضافی” عالی برای بازرسی سریع کندو است. آنها در چندین رنگ سرگرم کننده هستند.

سوخت سیگاری و کبریت

سوخاری جوت سوختی سیگاری درجه یکسوخاری جوت سوختی سیگاری درجه یکسوخاری جوت سوختی سیگاری درجه یک

 

از زنبورهای سیگاری به عنوان ابزاری برای آرام کردن زنبورهای عسل استفاده می شود. اگر به درستی انجام شود به آنها آسیبی نمی رساند و بازرسی کندو را آسان تر می کند. چه هدیه ای عالی برای هر زنبورداری – یک بسته سوخت سیگاری، با یک جعبه از آن کبریت های بزرگ یا یک فندک کاربردی.

هدایای طنز برای زنبورداران جدید

زنبورداران جدید اغلب “تازه کار” یا “نوبی” نامیده می شوند. من مطمئن نیستم که آنها آن را دوست دارند یا نه، اما به نظر می رسد هیچ کس به این موضوع فکر نمی کند. شروع اولین کندو زمان هیجان انگیزی است اما می تواند نسبتاً طاقت فرسا باشد. در اینجا چند ایده برای هدیه برای زنبوردار تازه کار آورده شده است.

زنبورداری برای آدمک ها

زنبورداری برای آدمکزنبورداری برای آدمکزنبورداری برای آدمک

 

این کتاب هم هدیه ای خنده دار برای زنبوردار است و هم یکی از کاربردی ترین چیزها. یک منبع محبوب دانش زنبورداری که برای سال‌های آینده ارزشمند خواهد بود.

لیوان زنبوردار کوچک

11 اونس  لیوان فولادی ضد زنگ با جعبه هدیه11 اونس لیوان فولادی ضد زنگ با جعبه هدیه11 اونس  لیوان فولادی ضد زنگ با جعبه هدیه

 

این لیوان زنبوردار کوچک هدیه ای سرگرم کننده است که می توانید به هر کسی که زنبور نگهداری می کند هدیه دهید. به همراه جعبه کادویی ارائه می شود و می توان از آن به عنوان یک لیوان قهوه کوچک یا ظرفی برای آب نبات یا تعویض اضافی استفاده کرد. یک شروع مکالمه عالی

فقط پارکینگ زنبوردار

فقط پارکینگ زنبوردارفقط پارکینگ زنبوردارفقط پارکینگ زنبوردار

 

همه دوست دارند احساس خاص بودن داشته باشند و زنبورداران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در نظر بگیرید که این پارکینگ زنبوردار فقط علامت دارد و مکان خاصی را برای دوست زنبور دوست خود مشخص کنید.

مراقب زنبورها باشید

مراقب علامت زنبورها باشیدمراقب علامت زنبورها باشیدمراقب علامت زنبورها باشید

 

ما می خواهیم همه را ایمن نگه داریم. این علامت احتیاط نشان می دهد که زنبورها ممکن است به متجاوزان اعتراض کنند. یک روش زیبا برای گفتن “زبان در گونه” برای گفتن خود را دور نگه دارید!

هدایای خنده دار زنبوردار برای پدر

گاهی اوقات ما به یک نیاز داریم هدیه روز پدر یا یک هدیه ویژه برای یک تولد زنبوردار. بسیاری از مردان از سرگرمی زنبور عسل خود لذت می برند و دوست دارند در مورد آن با هرکسی که ملاقات می کنند صحبت کنند. در اینجا چند ایده عالی وجود دارد:

Bee Dad – تی شرت کولر

تی شرت هدیه مردانه زنبور عسلتی شرت هدیه مردانه زنبور عسلتی شرت هدیه مردانه زنبور عسل

 

یک راه عالی برای اینکه پدر زنبوردارتان احساس خاص بودن کند – این تی شرت خنده دار مطمئناً چند لبخند را روی لبانش می آورد. در واقع، ممکن است به یک آیتم مورد علاقه در کمد لباس او تبدیل شود.

جوراب زنبوری مردانه

جوراب زنبوری مردانه بزرگسالجوراب زنبوری مردانه بزرگسالجوراب زنبوری مردانه بزرگسال

 

من مطمئن نیستم که چه کسی بیشترین لبخند را از این جوراب زنبوری مردانه خواهد داشت – گیرنده یا هدیه دهنده. اما، من مطمئن هستم که آنها خنده های زیادی را از طرف همه درگیر خواهند کرد. چه راهی عالی برای یک پدر زنبوردار برای نشان دادن علاقه خود به زنبورها.

هدایای کوچکتر زنبورداری برای مردان

گاهی اوقات، برای هدیه کریسمس به یک چیز کوچک نیاز دارید تا آن را در جوراب ساق بلند قرار دهید – یا آن را با یکی از دوستان خود به اشتراک بگذارید. خوشبختانه زنبورداری ابزارها و وسایل کوچک زیادی دارد که استفاده از آنها می تواند سرگرم کننده و همچنین مفید باشد!

 کلاه زنبوری کلاه خاکستریکلاه زنبوری کلاه خاکستری تی شرت Bee Whispererتی شرت Bee Whisperer نمایشگر کامیون اسباب بازی عسل تازهنمایشگر کامیون اسباب بازی عسل تازه تابلوی حیاط زنبور عسلتابلوی حیاط زنبور عسل خانه زنبور میسونخانه زنبور میسون ابزار چند منظوره Hiveابزار چند منظوره Hive

 

هدایای زنبورداری برای او

شاید شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک زنبوردار ماوم در زندگی شما این آیتم ها هدایایی عالی برای روز مادر، تولد یا کریسمس می سازند.

زنبور اسلاگر

کفش راحتی ضد آب Sloggers- Bee Printکفش راحتی ضد آب Sloggers- Bee Printکفش راحتی ضد آب Sloggers- Bee Print

 

هر زنی عاشق یک جفت از این کفش های زنبوری ضد آب خواهد بود. اسلاگرها برای مدت طولانی دوام می آورند و برای یک سفر سریع به حیاط زنبور عسل یا باغ عالی هستند. من هر روز از مال خودم استفاده میکنم حتی دارند چکمه های زنبور عسل!

گنوم زنبور عسل

زنبور گنوم اسکاندیناویاییزنبور گنوم اسکاندیناویاییزنبور گنوم اسکاندیناویایی

 

برای عاشق گنوم زندگی شما، این زنبور گنوم شایان ستایش مطمئنا یک گنج خواهد بود. یک دکوراسیون زیبا برای میز یا قفسه در دفتر یا خانه.

کیف آرایش ملکه زنبور عسل

کیسه آرایش ملکه زنبور عسلکیسه آرایش ملکه زنبور عسلکیسه آرایش ملکه زنبور عسل

 

این کیسه آرایشی ملکه زنبور عسل مورد قدردانی هر زنبوردار خانمی قرار خواهد گرفت. می توان از آن برای هدف مورد نظر استفاده کرد، اما برای نگه داشتن هر چیز کوچک مفید است.

ایده های کوچکتر هدیه زنبوردار خانم

 آویز زنبور عسل نقرهآویز زنبور عسل نقره کیف آرایشی لوکسکیف آرایشی لوکس گوشواره قطره ای شیشه ای زنبور عسلگوشواره قطره ای شیشه ای زنبور عسل ساعت استیم پانک بیساعت استیم پانک بی پیش بند زنبور عسلپیش بند زنبور عسل قاشق های چوبی زنبور عسلقاشق های چوبی زنبور عسل

 

ایده های خنده دار هدیه برای زنبورداران

دفتر من مملو از هدایایی با مضمون زنبور عسل است که مردم در طول این سال ها به من داده اند و من آنها را گرامی می دارم! من عاشق خرید از آمازون هستم زیرا می توانم این کار را از روی کاناپه خود انجام دهم و بهترین کار را دارم.

با این حال، می توانید برخی از این موارد را در جای دیگری پیدا کنید. من فقط سعی می کنم شما را به فکر کردن بیاندازم. از آنجا به تخیل خود اجازه دهید وحشی شود.

سبد هدیه زنبورداری خود را بسازید!

یک ایده برای شما این است که تعدادی از این وسایل را بردارید و آنها را در یک سبد هدیه برای دوست زنبوردار یا یکی از اعضای خانواده خود قرار دهید.

چند ابزار کوچک زنبورداری، یک کتاب و شاید برخی از ایده های هدیه با موضوع زنبور عسل در بالا. این واقعاً یک سبد خوب می‌سازد، فکر نمی‌کنید؟ و به یاد داشته باشید، هدایای زنبور عسل فقط برای زنبورداران نیست.

بسیار خوب، من به شما ایده های زیادی داده ام. زمان آن رسیده است که هدایایی خود را به سرعت انجام دهید. بسیاری از اینها هدایای خنده دار زنبوردار نیز مفید هستند بدون توجه به مناسبت، چند دوست زنبوردار شاد ایجاد کنید.

برای یک زنبوردار غیر زن به هدیه نیاز دارید؟ مشکلی نیست من یک لیست عالی در پست دیگری دارم که مملو از موارد فوق العاده است.چیزهایی برای عاشقان زنبور عسل“. و برای عاشق عسل در لیست شما؟ بله، من هم آن را پوشش داده ام – هدایای شیرین عسل برای همه.

پست هدایای خنده دار زنبوردار – مفید و منحصر به فرد اولین بار در Carolina Honeybees Charlotte Anderson پدیدار شد.

سفارش فوری عسل ♥