هانی شات شرکت آبجو آلواریوم برنده برنز در…


مدال هانی شات آلیسا استار

هر آبجو می‌داند که کسب مدال طلا در رقابت‌های آبجو چقدر سخت است، اما انجام آن پشت سر هم در همان رده تقریباً ناشناخته است. با این حال، شرکت آبجو آلواریوم، این موفقیت را در رده رقابتی IPA رقابت‌های آبجو عسل هیئت ملی عسل به انجام رساند.

هانی شات آلواریوم، یک IPA دوگانه، در هر دو سال 2019 و 2020 برنده شد و امسال نیز در مجموع سوم شد، چیزی که کریس دی گاسرو، یکی از بنیانگذاران/سرپرست شرکت آبجو آلواریوم، می گوید به این واقعیت نسبت داده می شود که هانی شات تمایل دارد. نرم تر و آبدارتر به نظر می رسد. داوران ما با استفاده از این صفت در یادداشت های مزه خود موافقت کردند.

بریتانیای جدید، کن.، خانه آلواریوم، شهری است که پیوندهای قوی زیادی با کارگران و زنبورها دارد – این در شعار و در پرچم شهر است. نام هانی شات ادای احترامی است به زنبورهای کارگر نه تنها از نظر نام بلکه از نظر ترکیبات. دگاسرو می‌گوید که فکرش افزایش طعم و محتوای الکل آبجو پایه بود. او عسل گل وحشی را برای طعم معطر و طعم آن انتخاب کرد که فکر می کرد بهتر از عسل شبدر سرو می شود.

هنگام دم کردن هانی شات، آلواریوم عسل را در گرداب اضافه می کند. دگاسرو می‌گوید: «ما با ایده استفاده از آن در تخمیر لاس زدیم، و این ممکن است قدم بعدی برای ما باشد، اما اکنون از گرداب راضی هستیم زیرا کمی گرم است، که به پرداخت عسل نیز کمک می‌کند. .

DeGasero هنگام نوشیدن هانی شات، بدنه خوب، نرم و شیرینی باقی مانده آبجو را صدا می کند.

او می‌گوید: «من فکر می‌کنم که عسل کمی در پس‌زمینه بازی می‌کند تا شخصیت گلی زیبا را برای تکمیل نت‌های مرکبات رازک سیترا اضافه کند. «مشتریان ما IPA های مبهم را دوست دارند، و ما آن را به زنبورها گره می زنیم – این یک نوع چیز ماست. آنها نت های گل را تحسین می کنند و مصرف کنندگان واقعاً آن را دوست دارند. ما در شهری که در آن هستیم جایگاه قدرتمندی داریم و برنده جایزه بودن ما را بسیار خوشحال و مفتخر می کند که یک سال متوالی دیگر را کسب کرده ایم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد هانی شات به https://alvariumbeer.com/ مراجعه کنید.

سفارش فوری عسل ♥