نکات ساده برای حفظ مراقبت از خود…


کرکره خود مراقبت 225967027

این چه سالی بود، درست است؟ همانطور که ما به فصل زندگی، امید و شروع های جدید در حال گذار هستیم، خود را در یک وضعیت جهانی بی سابقه می یابیم که همه ما را با سؤالات بسیاری روبرو می کند، و اگر واقعا صادق باشیم، کمی می ترسیم. در حالی که مردم در مورد بسته شدن در سراسر کشور، از دست دادن شغل، فروشگاه‌هایی با قفسه‌های خالی و شکار وسایل ضروری روزمره که پراکنده شده‌اند استرس دارند، دیدن نور در انتهای تونل سخت می‌شود، که می‌تواند به شدت بر وضعیت روانی ما تأثیر بگذارد. و برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که توانایی کار در خانه را دارند، احساس انزوا می تواند به همان اندازه چالش برانگیز باشد. اما امروز می‌خواهیم کمی وقت بگذاریم و کمی به این وضعیت بیافزاییم.

در آماده سازی برای فصل طولانی غوطه ور شدن در ایمنی خانه، ما اینترنت را جستجو کردیم تا برخی از بهترین نکات مراقبت از خود، تندرستی و کاهش استرس را از کارشناسان صنعت برای حفظ سلامت و عاقل نگه داشتن ما جستجو کنیم، و می خواستیم برخی از آنها را به اشتراک بگذاریم. از موارد مورد علاقه ما با شما، زیرا ارتباط عمیق بین بدن و ذهن ما قابل انکار نیست!


طرز فکر خود را تغییر دهید

این فصل جاری به همه ما می آموزد که چه چیزهایی را دوست داریم انکار کنیم – برخی چیزها وجود دارد که نمی توانیم آنها را کنترل کنیم، و اکنون زمان آن است که دنیا را همان طور که هست بپذیریم. به جای اینکه همه چیز را از دریچه ی عذاب و تاریکی نگاه کنید، طرز فکر خود را تغییر دهید تا به دنبال نکات مثبت باشید، مانند زمان با کیفیتی که اکنون با خانواده یا حتی خودتان می گذرانید. گاهی اوقات ما در این زمان خانوادگی تلاش می‌کنیم که مداد بنویسیم، و اکنون هیچ مانعی برای زمان واقعی یک به یک نداریم.


جسمی شوید

ورزش نه تنها هورمون‌های حس خوب را آزاد می‌کند، بلکه به شما کاری برای انجام دادن می‌دهد، خواه احساس می‌کنید کمی دیوانه شده‌اید یا فقط باید از صفحه‌نمایش فاصله بگیرید. و با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از مربیان جلسات تمرینی را به صورت آنلاین پخش می کنند تا شما را به حرکت درآورند. آیا نیاز به تقویت کمی انرژی دارید تا از پس آن بربیایید؟ عسل می تواند کمک کند! با داشتن 17 گرم کربوهیدرات در هر قاشق غذاخوری، عسل منبع طبیعی انرژی و ایده آل برای عضلات در حال کار شما است. بهترین نکات ما را در مورد افزودن عسل به تمرین خود از اینجا دریافت کنید.


غذاهای مغذی و متعادل بپزید

از آنجایی که همه ما برای آینده قابل پیش بینی در خانه هستیم، اکنون زمان بسیار خوبی برای تقویت مهارت های خود در آشپزخانه است! آشپزی در خانه نیز راهی عالی برای گرد هم آوردن خانواده به روشی تعاملی و ایجاد آرامش در مواقع عدم اطمینان با پختن یک غذای مورد علاقه خانوادگی است. آیا به کمی الهام از آشپزی نیاز دارید؟ یکی از دستور العمل های ما را امتحان کنید، مانند شام تابه ماهی قزل آلا مدیترانه ای جدید یا پیتزا نان با گلابی عسلی.


استرس را کاهش دهید

در حالی که بسیاری از سوالات بی پاسخ در این فصل جاری وجود دارد، مهم است که اجازه ندهید حجم عظیم اطلاعات شما را تحت فشار قرار دهد. (ما می دانیم که گفتن آن آسان تر از انجام دادن است.) اگر متوجه شدید که استرس دارید، مدتی را برای رها شدن و رها کردن استرس اختصاص دهید. این کار را می توان از طریق مدیتیشن، خواندن کتاب، لذت بردن از زمان برای یک سرگرمی یا علاقه، صرف زمان برای سازماندهی فضای خود، یا حتی به سادگی مکث با یک فنجان چای آرامش بخش با عسل انجام داد.


استراحت کافی و خواب با کیفیت داشته باشید

نمی توان منکر قدرت یک خواب خوب شبانه شد و اکنون زمان خوبی است تا مطمئن شویم که مقدار زیادی از آن را دریافت می کنیم. از آنجایی که هیچ تعهدی برای ایجاد مانع وجود ندارد، ایجاد یک برنامه زمانی آسان است که اطمینان حاصل کند که ما را از برق جدا کرده و استراحت زیادی برای تنظیم مجدد، جوانسازی و بازیابی بدن و ذهنمان داشته باشیم.


شکرگزاری را تمرین کنید

همانطور که گفتیم، ما می دانیم که این می تواند یک چالش با همه چیزهایی باشد که در دنیای اطراف ما می گذرد، اما مثبت ماندن و سپاسگزار بودن برای چیزهایی که داریم، راهی است که می خواهیم از این فصل سخت عبور کنیم. برای کسانی که می توانند، از اینکه از خانه به سر کار می آیند خوشحال باشید، برای سقف بالای سرتان سپاسگزار باشید، که جایی راحت برای قرنطینه دارید، قدردان سلامتی خود باشید و برای همه کارهایی که دیگران در جوامع ما انجام می دهند سپاسگزار باشید. تا ما را در این فصل ایمن نگه دارد. ما می‌خواهیم از کسانی که در صنعت مراقبت‌های بهداشتی کار می‌کنند، اولین پاسخ‌دهندگان، داوطلبانی که به نیازمندان خدمت می‌کنند و مقامات منتخب ما برای تمام کارهایی که برای آگاه کردن توده‌ها و مبارزه با ترس انجام می‌دهند، تشکر ویژه کنیم.

ما می خواهیم از تو بشنویم! برای گذراندن زمان در قرنطینه چه می کنید؟ گفتگو را در نظرات زیر شروع کنید.

بچه ها در خانه؟ برای برخی از فعالیت های مورد علاقه ما در خانه برای بچه ها، وبلاگ را زیر نظر داشته باشید!

سفارش فوری عسل ♥