نکاتی برای ساده کردن تعطیلات و …


طبیعت بی جان عسل RGB بریده شده است

این زمانی از سال است که خانواده و دوستان می خواهند دور هم جمع شوند تا از همراهی یکدیگر لذت ببرند. چه میزبانی یک مهمانی تعطیلات را انتخاب کنید و چه در آن شرکت کنید، هیچ چیز مانند یک تخته پنیر زیبا و جشن، جمعیت را گرد هم نمی آورد. نمی دانید چه نوع پنیری تهیه کنید یا با آنها چه چیزی سرو کنید؟ ما به سراغ ویتنی کمپ، متخصص مواد غذایی رفتیم تا نکاتی آسان و خوشمزه برای ایجاد تخته پنیر تهیه کنید که مطمئناً موفق خواهد بود!

عسل یک ترکیب طبیعی با پنیر است و یک پیش غذای معمولی را به چیزی خاص تبدیل می کند. چند دستورالعمل اساسی برای کنار هم قرار دادن یک انتخاب پنیر وجود دارد که ترکیبات و طعم های جالبی را ایجاد می کند که مهمانان شما از آن لذت می برند. این یک راه عالی برای امتحان برخی از انواع خاص عسل است، اما به اندازه عسل فروشگاه مواد غذایی محلی شما خوشمزه است. در اینجا چند نکته برای یک دوره پیش غذا یا دسر وجود دارد که مهمانان و خانواده شما را تحت تاثیر قرار می دهد… و درست کردن آن بسیار سریع است!

یک بشقاب، سینی یا تخته برش جذاب برای سرو پنیرهای خود انتخاب کنید. با چیدمان زیاد شلوغ نباشید، زیبایی طبیعی مواد به تنهایی یک “طبیعت بی جان” خوراکی ایجاد می کند. ظروف و ظروف سرو را ساده نگه دارید و حتماً برای هر پنیر یک چاقوی جداگانه قرار دهید.

برای بهره مندی از زیبایی طبیعی درخشش طلایی عسل، چند عسل مختلف را در ظروف یا کاسه های شیشه ای کوچک سرو کنید، با یک قاشق کوچک یا قطره چکان سرو کنید. همچنین می توانید از یک تکه لانه زنبوری در یک ظرف کوچک استفاده کنید که مهمانان می توانند آن را همانطور که هست بخورند. بسیاری از مردم هرگز عسل را از شانه امتحان نکرده اند و از طعم و بافت آن لذت خواهند برد، همچنین این عسل فقط زیبا است! به کمی عسل + پنیر الهام بخش نیاز دارید؟ این نکات را بررسی کنید!

ایده متضاد را کنار بگذارید، به عنوان مثال، گوشت های شور مانند پروشوتو و سالامی با برش های سیب تازه، پرتقال های کوچک تازه و انجیر به خوبی ست می شوند. آجیل و زیتون شور با میوه‌های خشک ترکیب می‌شوند.

همراه با عسل، می توانید یک چاشنی تند مانند خردل، چاتنی، سبزیجات ترشی و تپناد سرو کنید.

مجموعه‌ای از باگت‌های نازک برش‌شده و کراکرهای ساده مانند کراکرهای آبی را برای تکمیل، اما نه رقابت با پنیرها، ارائه دهید.

در مورد پنیر، شما می خواهید 4 یا 5 نوع را انتخاب کنید، یکی در هر دسته طعم اصلی: کهنه، نرم، سفت و آبی. همچنین می توانید انواع پنیرها را با توجه به نوع شیری که از آن تهیه می شود انتخاب کنید: گاو، بز، گوسفند یا ترکیبی. پنیر خود را از فروشگاهی خریداری کنید که افراد آگاه در انتخاب شما به شما کمک کنند. اگر تخته پنیر شما تنها یکی از چندین مورد دیگر است که سرو می شود، باید 3 تا 4 اونس بخرید. برای هر نفر، اگر تخته پنیر پیش غذا اصلی است، حدود 6 اونس بخرید. به ازای هر نفر حدود یک ساعت قبل از سرو پنیر را به دمای اتاق برسانید.

برچسب زدن انواع پنیر و عسل برای مهمانان شما یک لمس خوب است.

سفارش فوری عسل ♥