نوشیدنی ها با عسل بیشتر کار می کنند


اگر شما هم مثل ما هستید، همیشه به دنبال یک ماجراجویی آشپزی جدید و امتحان طعم های جدید، به خصوص در نوشیدنی ها هستید. در زمانی که نوشیدنی‌های جدید همیشه به بازار می‌آیند، رستوران‌ها و برندهای بیشتری را می‌بینیم که بسیاری از مزایای عملکردی را که عسل ارائه می‌دهد و در نتیجه مشتریان خود را کشف می‌کنند. از قهوه و اسموتی گرفته تا آبجو و مشروبات الکلی، عسل نقشی اساسی در برآوردن خواسته‌های مصرف‌کنندگان برای نوشیدنی‌هایی دارد که راحتی، احساس عذاب وجدان یا عملکردی را فراهم می‌کنند.

اما لازم نیست که یک برند بزرگ باشید تا از این مزایا استفاده کنید – می‌توانید همان تجربه را در خانه و در ترکیبات مایع خود به دست آورید! و تطبیق پذیری عسل آن را به یک عنصر ایده آل برای هر دستور نوشیدنی تبدیل می کند.

عسل علاوه بر اینکه یک امولسیفایر برای مارینادها و دیپ ها، یک مرطوب کننده برای محصولات پخته شده و یک شیرین کننده کاملا طبیعی در بسیاری از دستور العمل ها است، در نوشیدنی ها به روش های کاربردی و منحصر به فرد عمل می کند.

به عنوان یک شیرین کننده کاملا طبیعی، شربت ساده عسل یک پایه عالی برای هر کوکتل، ماکت یا نوشیدنی عمومی است. همانطور که از نام آن پیداست، شربت ساده عسل برای تمام نیازهای مخلوط نوشیدنی شما به راحتی تهیه و ذخیره می شود! به سادگی 2 قسمت عسل را با 1 قسمت آب داغ در قابلمه ای روی حرارت متوسط ​​رو به پایین گرم کنید تا مخلوط به جوش بیاید. از روی حرارت بردارید و خنک کنید. در دمای اتاق یا به دلخواه در یخچال نگهداری کنید.

عسل علاوه بر افزودن مقدار عالی شیرینی به نوشیدنی های مورد علاقه شما، با متعادل کردن و افزایش طعم سایر مواد، به پیچیده ترین دستور العمل های نوشیدنی نیز عمق می بخشد. شیرینی و ترش را کمی شیرین تر کنید و مزه های تلخ را بپوشانید – همه با عسل!

اما اگر تمام راه هایی را که گونه های عسل به شما اجازه می دهند با طعم و مزه بازی کنید، ذکر نکنیم، نادیده گرفته می شویم. به دلیل طعم‌های متفاوت، گونه‌های عسل راه‌های جدید و هیجان‌انگیزی برای تجربه تفاوت‌های ظریفی که عسل برای نوشیدنی‌ها به ارمغان می‌آورد، ارائه می‌دهند، همگی در عین حال که پیچیدگی و طعم را به آن اضافه می‌کنند. با وجود بیش از 3000 گونه عسل در سراسر جهان، یک دنیای عطر و طعم وجود دارد که باید از آن استفاده کرد. نمونه بارز این مورد در نت مرکبات عسل شکوفه پرتقال موجود در پانچ پرتقال Honey-Hibiscus ما یافت می شود.

بنابراین، چه از نوشیدنی های خود به صورت گرم یا سرد لذت ببرید، عسل آماده است تا آنها را بیشتر برای شما انجام دهد. برای الهام گرفتن از اضافه کردن عسل به لیوان بعدی خود، ما تعدادی از دستور العمل های نوشیدنی مورد علاقه خود را با الهام از عسل به اشتراک می گذاریم – به سلامتی!

سفارش فوری عسل ♥