نقاشی سنگ زنبور: راهنمای آسان


نقاشی روی سنگ برای بسیاری از مردم یک سرگرمی سرگرم کننده است. شما می توانید طرح هایی از هر نوع قابل تصوری ایجاد کنید. زنبورها محبوب ترین حشرات هستند، بنابراین طبیعی است که برخی از این سنگ های نقاشی شده در نهایت شبیه زنبورها شوند. آنها یک شکل عالی از بیان هنری هستند. درگیر شوید نقاشی روی سنگ زنبور عسل و باغ خود را با این حشرات شایان ستایش تزئین کنید.

نقاشی سنگ با تم زنبور عسل

صخره های گرد کوچک نقاشی شده تا شبیه تصویر زنبور عسل باشد.

کاردستی می تواند یک سرگرمی آرامش بخش باشد. و پروژه هایی که از مواد طبیعی استفاده می کنند برای بسیاری از ما اهمیت ویژه ای دارند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

توانایی گرفتن چیز ساده و معمولی – مانند سنگ و تولید یک پروژه زیبا فوق العاده است.

اکنون می توانید کاردستی زنبور سنگی خود را به دلخواه درست کنید. برخی از ایده های سنگ نقاشی شده شامل استفاده از طرحی است که کارتونی است. رنگ های اصلی سیاه و زرد با خطوط ساده برای هر کسی آسان است.

در صورت تمایل رنگ مخصوص، نشانه های خلاقانه و بال های پارچه ای یا پلاستیکی را اضافه کنید. چه کسی گفته زنبورهای صخره ای شما باید زرد باشند؟ خلاق باشید و در صورت تمایل یک نمونه منحصر به فرد ایجاد کنید.

این راهنمای گام به گام در نحوه ساخت سنگ های زنبور عسل نقاشی شده شما را شروع خواهد کرد. سپس، اجازه دهید آب خلاق شما جاری شود و از پروژه لذت ببرید. ابتدا باید موادمان را جمع کنیم.

سنگ های گرد، رنگ و مهر و موم انتخاب شده برای تصویر نقاشی سنگ زنبور عسل.

مواد

یکی از بهترین چیزهای این پروژه این است که مواد مورد نیاز به راحتی پیدا می شوند و گران نیستند.

انتخاب سنگ برای پروژه شما

هر نوع سنگ یا سنگی برای رنگ آمیزی سنگ های زنبور عسل کار می کند – تا زمانی که سطح صاف باشد. سنگ های کوچک رودخانه ای مسطح بهترین کار را برای من دارند.

اگر به سنگ های رودخانه ای دسترسی دارید، چند سنگ کوچک که صاف و بیضی شکل هستند جمع کنید. من فکر می کنم این به بهترین شکل شکل واقعی یک زنبور عسل را منعکس می کند.

البته شما سنگ های زنبور عسل نباید کوچک باشند. شما می توانید یک دکوراسیون غول پیکر برای باغ زنبور شما – اما بهتر است مقدار زیادی رنگ بخرید!

برای کسانی از شما که در منطقه‌ای با سنگ‌های رودخانه طبیعی زندگی نمی‌کنند (یا جمع‌آوری آنها ممنوع است)، یک تجارت محلی با مواد حیاط را بررسی کنید. حیاط های مالچ اغلب سنگ های تزئینی را نیز حمل می کنند!

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

گزینه دیگر، خرید سنگ صنایع دستی کوچک از یک منبع سرگرمی محلی یا آنها را آنلاین سفارش دهید. سنگ کاردستی تمیز و آماده استفاده خواهد بود. اگر سنگ را از رودخانه یا حیاط تامین می کنید، قبل از شروع آن را با آب تمیز بشویید.

نقاشی روی سنگ می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. لازم نیست نگران شکسته شدن قطعات کوچک یا چیزهایی باشید. کمی آمادگی و رنگ بر پایه آب تمیز کردن را نسیم می کند

صخره‌های صافی که مانند زنبورهای عسل روی بستری از خزه نقاشی شده‌اند.

با سنگ زنبور عسل خود چه کار کنید

حالا که شما یک گروه از زنبورهای بامزه در شکل های سنگی بادوام، چه کاری می توانید با آنها انجام دهید؟ آنها تزئینات بسیار خوبی در داخل و اطراف خانه ایجاد می کنند. و، آنها را می توان در فضای بیرونی در فضای باغ خود نیز استفاده کرد!

  • سنگ های زنبور عسل نقاشی شده را در نزدیکی قرار دهید گل های زنبور دوست در باغ شما
  • به آنها برای روز مادر، روز پدر یا حتی کریسمس هدیه بدهید
  • سنگ‌های زنبور عسل هدایای بسیار خوبی برای زنبورداران یا دیگر عاشقان زنبور عسل می‌سازد
  • ایجاد بازی برای بازی با کودکان کوچک (پنهان و جست و جو) و غیره
  • پیام های مثبت را روی زنبورهای خود ترسیم کنید و آنها را در مکان های مختلف در اطراف شهر بگذارید
سنگ های زنبور عسل نقاشی شده با پیام مثبت در تصویر پشت.

ایده هایی که در بالا ذکر شد تنها تعدادی از راه هایی هستند که می توانید در آن مشارکت کنید تلاش برای نجات زنبورها. اطلاعات و آموزش در مورد اهمیت زنبورها و سایر گرده افشان ها منجر به حفاظت می شود.

این کاردستی سرگرم کننده برای زنبور عسل یکی از راه هایی است که مردم را به “زنبور متفکر” وادار می کند. و اگر صخره های زنبور شما به مکانی برای زندگی نیاز دارند… آنها را به یک کوچک زیبا تبدیل کنید کاردستی زنبور عسل.

اگر فکر می کنید ممکن است کمی تنها باشند، با این چیزهای عجیب و غریب سرگرم بازیافت شوید زنبورهای توپ گلف! پروژه توپ گلف برای بچه های بزرگتر یا بزرگسالان مناسب تر است – می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

به همین ترتیب، این پروژه برای ساختن زنبور عسل با استفاده از پاک کننده های چوب و لوله کاردستی بسیار آسان و مناسب برای سنین مختلف است.

باغبانان اغلب از گنجاندن انواع مختلف هنر در طراحی خود لذت می برند. تم منحصر به فرد زنبور عسل قطب باغ در مورد عشق شما به زنبورها اظهار نظر می کند. یکی برای خود یا یک دوست بسازید!

و اگر دوست دارید فضای باز را وارد کنید – این پروژه از موم زنبور عسل آغشته به برگ های پاییزی یک راه عالی برای نگه داشتن رنگ برای مدتی طولانی تر است.

برای تکمیل کاردستی با تم زنبور عسل، کودکان نیز از ساختن آن لذت می برند اسلایم عسل خانگی. این خیلی خوب است، جالب و سرگرم کننده است.

صخره های کوچک نقاشی شده تا شبیه زنبور عسل باشد.

آموزش نقاشی روی سنگ زنبور DIY

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

صخره های زنبور عسل رنگ شده زیبا را برای تزئین در باغ خود ایجاد کنید. آنها همچنین هدایای عالی می سازند و روشی خلاقانه برای معرفی موضوع زنبورها به بچه ها هستند. آنها را با سیلر بپوشانید و برای چندین فصل زیبا به نظر می رسند.

  • 6 قطعات سنگ های رودخانه ای بیضی شکل کوچک – یا هر سنگ متخلخل صاف
  • 3 ظروف رنگ های اکریلیک (زرد، سیاه، سفید)
  • 1 قطعه قلم رنگ مشکی
  • 1 می توان آب بند اسپری اکریلیک (اختیاری)
سفارش فوری عسل ♥