نقاشی سنگ زنبور – {به سرگرمی بپیوندید}


زنبورها محبوب ترین حشرات روی کره زمین هستند. به طور طبیعی، ایده های صنایع دستی زنبور عسل برای کودکان و بزرگسالان فراوان است. نقاشی روی سنگ برای بسیاری از مردم یک سرگرمی سرگرم کننده است. آنها در همه اندازه ها هستند و می توان آنها را به گونه ای تزئین کرد که تقریباً شبیه به هر چیزی – حتی زنبورها – باشد. درگیر شوید نقاشی روی سنگ زنبور عسل و باغ زنبور خود را تزئین کنید یا هدیه دهید.

صخره های گرد کوچک نقاشی شده تا شبیه تصویر زنبور عسل باشد.

نقاشی سنگ زنبور عسل

کاردستی می تواند یک سرگرمی آرامش بخش باشد. و پروژه هایی که از مواد طبیعی استفاده می کنند برای بسیاری از ما اهمیت ویژه ای دارند. توانایی گرفتن چیز ساده و معمولی – مانند سنگ و تولید یک پروژه زیبا فوق العاده است.

اکنون می توانید کاردستی زنبور سنگی خود را به دلخواه درست کنید. در صورت تمایل، رنگ مخصوص، نشانه های خلاقانه و بال های پارچه ای یا پلاستیکی را اضافه کنید. اما، می توانید از ابتدایی ترین رنگ ها و طرح ها نیز استفاده کنید.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

صخره های صافی که مانند زنبورهای عسل روی بستری از خزه نقاشی شده اند.

این راهنمای گام به گام در نحوه ساخت سنگ های زنبور عسل نقاشی شده شما را شروع خواهد کرد. سپس، اجازه دهید آب خلاق شما جاری شود و از پروژه لذت ببرید. ابتدا باید موادمان را جمع کنیم.

انتخاب سنگ برای پروژه شما

هر نوع سنگ یا سنگی تا زمانی که سطح صاف باشد کار می کند. سنگ های کوچک رودخانه ای مسطح برای من بهترین کار را دارند. اگر به سنگ های رودخانه ای دسترسی دارید، چند سنگ کوچک که صاف و بیضی شکل هستند جمع کنید.

البته سنگ های زنبور شما نباید کوچک باشند. شما می توانید یک دکوراسیون زنبور عسل غول پیکر برای باغ ایجاد کنید – اما بهتر است مقدار زیادی رنگ بخرید!

برای آن دسته از شما که در منطقه ای با سنگ های رودخانه ای طبیعی زندگی نمی کنید (یا جمع آوری آنها ممنوع است)، یک تجارت محلی با مواد حیاط را بررسی کنید. حیاط های مالچ اغلب سنگ های تزئینی را نیز حمل می کنند!

سنگ های گرد، رنگ و مهر و موم انتخاب شده برای تصویر نقاشی سنگ زنبور عسل.

گزینه دیگر، خرید سنگ صنایع دستی کوچک از یک منبع سرگرمی محلی یا آنها را آنلاین سفارش دهید. سنگ کاردستی تمیز و آماده استفاده خواهد بود. اگر سنگ را از رودخانه یا حیاط تامین می کنید، قبل از شروع آن را با آب تمیز بشویید.

نقاشی روی سنگ می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. لازم نیست نگران شکسته شدن قطعات کوچک یا چیزهایی باشید. کمی آمادگی و رنگ بر پایه آب تمیز کردن را نسیم می کند

صخره های کوچک نقاشی شده تا شبیه زنبور عسل باشد.

آموزش نقاشی روی سنگ زنبور DIY

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

صخره های زنبور عسل نقاشی شده زیبا را برای تزئین در باغ خود ایجاد کنید. آنها همچنین هدایای عالی می سازند و روشی خلاقانه برای معرفی موضوع زنبورها به بچه ها هستند. آنها را با سیلر بپوشانید تا چندین فصل زیبا به نظر برسید.

  • 6 قطعات سنگ های رودخانه ای کوچک – یا هر سنگ متخلخل صاف
  • 3 ظروف رنگ های اکریلیک (زرد، سیاه، سفید)
  • 1 قطعه رنگ سیاه قلم
  • 1 می توان آب بند اسپری اکریلیک (اختیاری)

با سنگ های زنبور عسل خود چه کاری انجام دهید

اکنون که گروهی از زنبورهای بامزه دارید، چه کاری می توانید با آنها انجام دهید؟ آنها تزئینات بسیار خوبی در داخل و اطراف خانه ایجاد می کنند. و آنها را می توان در فضای بیرونی در فضای باغ خود نیز استفاده کرد!

  • سنگ های زنبور عسل نقاشی شده را در نزدیکی قرار دهید گل های دوستدار زنبور عسل در باغ شما
  • به آنها برای روز مادر، روز پدر یا حتی کریسمس هدیه بدهید
  • سنگ های زنبور عسل هدایای بسیار خوبی برای زنبورداران یا دیگر عاشقان زنبور عسل می سازد
  • ایجاد بازی هایی برای بازی با کودکان کوچک (پنهان و جستجو) و غیره
  • پیام های مثبت را روی زنبورهای خود نقاشی کنید و آنها را در مکان های مختلف در اطراف شهر بگذارید
صخره های زنبور عسل نقاشی شده با پیام مثبت در پشت تصویر.

ایده هایی که در بالا ذکر شد تنها تعدادی از راه هایی است که می توانید در تلاش برای نجات زنبورها مشارکت کنید. اطلاعات و آموزش در مورد اهمیت زنبورها و سایر گرده افشان ها منجر به حفاظت می شود.

این کاردستی سرگرم کننده برای زنبور عسل یکی از راه هایی است که مردم را به “زنبور فکری” وادار می کند. و اگر صخره‌های زنبور شما به مکانی برای زندگی نیاز دارند… آنها را به یک کوچک زیبا تبدیل کنید کاردستی زنبور اسکپ. و اگر فکر می کنید ممکن است کمی تنها باشند، با این چیزهای عجیب و غریب سرگرم بازیافت شوید زنبورهای توپ گلف!

سفارش فوری عسل ♥