نحوه نگهداری برگ ها با موم زنبور عسل


یادگیری نحوه نگهداری برگ ها با موم یکی از زیباترین راه ها برای حفظ رنگ پاییزی برای مدتی طولانی تر است. این پروژه با انواع و اندازه های مختلف برگ کار می کند. یک ترکیب رنگارنگ انتخاب کنید و از آنها برای تزئین خانه خود و در سایر پروژه های صنایع دستی استفاده کنید.

مجموعه ای از برگ های رنگارنگ پاییزی که برای فرو بردن در تصویر موم زنبور عسل جمع آوری شده اند.

نگهداری از برگ های پاییزی با موم زنبور عسل

موم زنبور عسل یک محصول موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل ساخته می شود. یک ماده فوق العاده برای صنایع دستی، موم زنبور عسل نقطه ذوب پایینی دارد. این باعث می شود استفاده از موم زنبور عسل آسان است برای بسیاری از پروژه های صنایع دستی

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

به نظر می رسد هر چیزی که با موم زنبور عسل ایجاد می شود کیفیتی جادویی دارد. فقط بوی خیلی خوبی داره! از اواخر پاییز در فصل کریسمس با این کاردستی سرگرم کننده موم زنبور عسل لذت ببرید. با نظارت مناسب، حتی می توانید بچه ها را درگیر کنید.

تو می توانی خرید آنلاین موم زنبور عسل یا شاید مقداری از زنبوردار محلی بخرید. من فروشگاه Etsy معمولاً مقدار کمی موم زنبور عسل خام درجه یک در دسترس است.

موم زنبور عسل چگونه برگ ها را حفظ می کند

برگ های پاییزی روی درخت و زمانی که برای اولین بار روی زمین می افتند بسیار زیبا هستند. اما پس از چند هفته و مقداری باران، آنها شروع به کپک زدن یا خشک شدن می کنند تا به رنگ قهوه ای کمرنگ در بیایند.

ما می‌توانیم این فرآیند را با فرو بردن برگ‌هایمان در موم به تاخیر بیندازیم. موم زنبور عسل در مقدار کمی از رطوبت برگ مهر و موم می کند. این باعث می‌شود هفته‌ها (یا ماه‌ها) بیشتر از حد معمول، انعطاف‌پذیر و سرزنده به نظر برسند.

این همان دلیلی است که محصولات موم زنبور عسل بسیار محبوب هستند. مواردی مانند مومیایی لب موم زنبور عسل یا میله های لوسیون موم زنبور عسل – محافظت از رطوبت پوست

فرو بردن برگ پرتقال در خمره تصویر موم ذوب شده.

با پوشاندن برگ ها در موم زنبور عسل می توانیم ارزش آنها را به عنوان بخشی از طرح دکوراسیون منزل خود افزایش دهیم. هنگامی که از برگ های موم شده به عنوان بخشی از طرح دکوراسیون منزل خود استفاده می کنید، نمایشگر پاییزی شما دوام بیشتری خواهد داشت.

این پروژه می تواند بخشی از یک پروژه آموزشی برای بچه ها باشد. کودکان می توانند درختی را که هر برگ نمایانگر آن است شناسایی کنند. و دانش‌آموزان مسن‌تر از یادگیری نحوه شکسته شدن کلروفیلی که برگ‌ها را سبز می‌کند، با ریزش شیره درخت لذت می‌برند و به رنگ‌های پاییزی اجازه می‌دهد خود را نشان دهند.

انتخاب برگ برای فرو بردن در موم زنبور عسل

اولین قدم این است که تعدادی را انتخاب کنید برگ های رنگارنگ پاییزی می توانید از هر رنگ و ترکیب رنگی استفاده کنید. قرمز، زرد، نارنجی و بسیاری از رنگ های پر جنب و جوش در یک جنگل متنوع به نمایش گذاشته می شود.

بد نیست برای کنتراست چند رنگ سبز رنگ اضافه کنید. سعی کنید نوع برگ را نیز تغییر دهید. ترکیبی از اشکال برگ به نمایشگر شما جذابیت می بخشد. تک برگ های بزرگ زیبا به نظر می رسند، اما برخی از آنها را با قسمت های مرکب کوچک انتخاب کنید.

با این حال، شما باید آن را به خاطر بسپارید آنها را در ظرفی از موم ذوب شده غوطه ور خواهید کرد. برگ های بزرگتر به گلدان بزرگتر (یا عمیق تر) موم نیاز دارند!

برگ های رنگارنگ با تصویر پوشش موم تازه.

برگ های قابل انعطاف را برای ساخت موم انتخاب کنید

چه زمانی انتخاب برگ برای نگهداری با موم زنبور عسل، مواردی را انتخاب کنید که رنگارنگ و انعطاف پذیر هستند. شما می خواهید بیشتر رنگ سبز از بین برود اما برگ ها نباید خیلی خشک شوند.

اگر برگ به راحتی در دست شما خرد می شود، برای استفاده خیلی خشک است. برگ هایی که به آرامی و بدون ترک خوردگی تا می شوند در بهترین مرحله برای این پروژه هستند.

نکته دیگر، برگ هایی را انتخاب کنید که به طور طبیعی صاف باشند. برخی از گیاهان در ساختار برگ خود انحنای بیشتری نسبت به سایرین دارند.

با وجود اینکه برگ‌هایی را ترجیح می‌دهم که به طور طبیعی صاف باشند، اما از آزمایش با برگ‌های منحنی لذت برده‌ام، زیرا آنها زیبایی طبیعی را به نمایشگر اضافه می‌کنند.

ذوب کردن موم زنبور عسل

یکی از چیزهایی که موم زنبور عسل را بسیار دوستدار صنایع دستی می کند، نقطه ذوب پایین آن است. با این حال، هنگام ذوب موم زنبور عسل یا هر موم دیگر باید احتیاط کرد.

موم زنبور عسل قابل اشتعال است و اگر بیش از حد گرم شود می تواند آتش بگیرد. دمای نقطه اشتعال حدود 400 درجه فارنهایت است. هرگز موم ذوب را بدون مراقبت رها نکنید.

استفاده از a دماسنج آب نبات برای حفظ دمای ایمن! از موم زنبور عسل نترسید، بلکه به آن احترام بگذارید.

موم زنبور عسل را در گلدانی که قصد دارید برای کاردستی استفاده کنید ذوب کنید و قصد ندارید برای چیز دیگری استفاده کنید. تمیز کردن موم زنبور عسل از گلدان قابل انجام است اما من آن را توصیه نمی کنم.

را مطمئن ترین راه برای ذوب موم زنبور عسل روش دو دیگ است. این جایی است که یک گلدان کوچکتر حاوی موم را داخل یک گلدان بزرگتر با آب قرار می دهید. این امر خطر گرم شدن بیش از حد موم شما را کاهش می دهد زیرا گرما یکنواخت تر است.

ذوب کردن موم زنبور عسل در دیگ یک گزینه خوب است – اما زمان بیشتری می برد. و البته قابلمه سفالی شما برای هیچ کاری به جز ذوب موم بعد از آن مناسب نخواهد بود.

سایر روشهای ذوب موم

برخی از صنایع دستی از قابلمه سرخ کن استفاده می کنند. سرخ کن عالی کار می کند اما خوب است بدون نظارت مستمر بسیار خطرناک است. ایمن باشید و از کمترین دمای ممکن استفاده کنید.

اگر از سرخ کن استفاده می کنید، همیشه تنظیم دمای خود را سه بار بررسی کنید. وقتی می خواهید فقط به اندازه ای گرم است که موم را ذوب کنید. به نظر می رسد حدود 160 درجه فارنهایت خوب عمل کند. در این فرآیند عجله نکنید – خطرناک است و ممکن است موم شما را خراب کند.

مجموعه ای از برگ های رنگارنگ پاییزی که برای فرو بردن در تصویر موم زنبور عسل جمع آوری شده اند.

آموزش فرو بردن برگ ها در موم زنبور عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

نکاتی برای حفظ برگ های رنگارنگ پاییزی در موم زنبور عسل برای طولانی تر شدن رنگ.

  • 1 قطعه کاغذ پوست یا معادل آن
  • 1 پوند موم زنبور عسل
  • 12 قطعات برگ های پاییزی
  • 1 قطعه رشته یا نخ طول 12 اینچ
  • موم زنبور عسل را در یک دیگ دوبل دلخواه ذوب کنید. اندازه این ظرف بستگی به مقدار موم و بزرگی برگ های شما دارد.برای سهولت در غوطه ور شدن، یک تکه نخ کوچک به ساقه برگ ببندید. این امر به ویژه در هنگام پوشاندن برگ ها در موم زنبور عسل با کودکان به عنوان شرکت کننده صادق است. در غیر این صورت، غوطه‌ور کردن برگ‌ها و پوشاندن بیشتر ساقه به این هدف عمل می‌کند.هر کدام از برگ ها را بردارید و سریعاً در موم آب شده غوطه ور کنید. وقتی برگ را بیرون می‌کشید، آن را محکم نگه دارید و چند تکان دهید – اجازه دهید موم اضافی دوباره داخل گلدان چکه کند.
  • برگ را برای چند ثانیه بالای حوضچه موم نگه دارید. سپس آن را روی یک تکه کاغذ مومی، فویل آلومینیومی یا کاغذ روغنی بگذارید. باید چند دقیقه (5 دقیقه) خنک شود. حالا به آرامی برگ را بردارید و فرآیند دیپ و تکان دادن را تکرار کنید. برگ تمام شده خود را یک بار دیگر صاف کنید تا خنک شود.یک پوشش کدر از موم زنبور عسل روی سطح برگها قابل مشاهده خواهد بود. نگران نباشید. اگر فرآیند غوطه وری را به درستی انجام دهید، موم با سرد شدن شفاف می شود.
  • موم خود را بیش از حد گرم نکنید. موم زنبور عسل در دمای حدود 144 تا 147 درجه ذوب می شود. لازم نیست موم زنبور عسل خود را تا دمای بالا گرم کنید.
  • هنگامی که موم زنبور عسل به دمای حدود 180 درجه فارنهایت می رسد، تیره می شود و جذابیت کمتری پیدا می کند.
  • شما می خواهید موم کاملاً ذوب شود اما در کمترین درجه حرارت. اگر از بالا شروع شود، به اندازه کافی گرم نیست.
برگ های حفظ شده در حال خنک شدن روی حصیر تصویر.

برای تزئین از برگ های آغشته به موم زنبور عسل استفاده کنید

پس از چند ساعت خشک شدن، گلچینی از برگ های پاییزی رنگارنگ و مستحکم برای استفاده در دکوراسیون خواهید داشت. این یک درس بزرگ از پایداری برای کودکان است.

صدایی از گذشته زمانی که دکوراسیون خانه از مواد طبیعی ساخته می شد که به راحتی از طبیعت در دسترس بود.

برگ های پوشش داده شده با موم زنبور عسل می توانند بخشی از نمایشگر میز پاییزی باشند. یا هر پنجره ای را با آویزان کردن برگ های خود با نخ یا نخ روشن کنید.

اکنون در حالی که موم زنبور ذوب شده را در دسترس دارید – یاد بگیرید که چگونه این DIY را درست کنید ساشه های گیاهی موم زنبور عسل و شما یک صفحه نمایش با بوی شیرین زیبا خواهید داشت.

سفارش فوری عسل ♥