نحوه شستن لباس زنبورداری


آه لذت یک لباس زنبوردار سفید بکر، یکی از مزایای تازه بودن در زنبورداری است. اما، اگر از آن استفاده کنید، کثیف می شود. زمانی خواهد رسید که شما تعجب می کنید که چگونه لباس زنبورداری خود را بشویید. لباس های محافظ بخش مهمی از بیشتر فعالیت های زنبورداری است. یک کت و شلوار کامل خوب می تواند به راحتی بیش از 150 دلار قیمت داشته باشد، دلیل خوبی برای مراقبت از سرمایه گذاری شما.

چگونه کت و شلوار زنبورداری خود را تمیز کنید

در حال آماده شدن برای شستن کت و شلوار کثیف زنبورداری.

به طور کلی کت و شلوارهای زنبورداری از نظر کیفیت دارای 2 رنج قیمتی هستند. گزینه های ارزان تر که برای استفاده سبک مناسب هستند و انتظار نمی رود سال ها دوام بیاورند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

شما می توانید برخی از مدل های اقتصادی را با قیمت حدود 50 دلار پیدا کنید. اینها برای زنبوردار جدید با بودجه مناسب هستند. برای الف رایج است زنبوردار مبتدی فقط چند کندو داشته باشد.

آنها همچنین به عنوان یک مفید هستند لباس زنبور عسل اضافی برای دیدار دوستان که می خواهند “زنبورها را ببینند”. پوشیدن اضافی برای بازدیدکنندگان خیلی کثیف نمی شود زیرا آنها معمولاً هیچ کاری انجام نمی دهند مدیریت واقعی کندو.

با این حال، با کت و شلوار و کت زنبوردار – گاهی اوقات آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. کت و شلوارهای ارزان‌تر، می‌توانند راحت‌تر پاره شوند و حجاب‌ها اغلب شکننده هستند. همچنین ممکن است دیدن آنها سخت تر باشد، اما همیشه اینطور نیست.

اگر هزینه زیادی برای آن پرداخت نکردید، ممکن است وسوسه شوید که آن را کنار بگذارید شستن لباس زنبورداری و فقط یک جدید بگیرید این یک گزینه است.

اما، در مورد آن کت و شلوارهای باکیفیت که قیمتی بین 100 تا 200 دلار دارند، چطور؟ اگر روی لباس‌های سنگین‌تر و گران‌قیمت زنبورداری سرمایه‌گذاری کرده‌اید، زمانی فرا می‌رسد که مطمئناً می‌خواهید حداقل سعی کنید آن را تمیز کنید

اما درک این، جدید است لباس زنبورداری تمیزترین لباسی است که تا به حال خواهد بود. در تجربه من، آنها هرگز دوباره پاک و سفید نمی شوند.

چند بار باید لباس زنبورداری خود را بشویید؟

دفعات شستن لباس زنبورداری به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند هر لباس دیگری، شستن زیاد آن ممکن است از بین رفتن آن را تسریع کند.

را تعداد کندوها شما مدیریت می کنید، هر چند وقت یکبار کت و شلوار می پوشید و شرایط محیطی در آن نقش دارند.

اگر در جنوب گرم و در منطقه ای با خاک رس قرمز زندگی می کنید – سعی کنید لباس زنبور عسل را تمیز کنید حداقل دو بار در فصل رایج است.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

حتی پس از آن، لکه خاک رس قرمز هرگز به طور کامل از کت و شلوار سفید من خارج نمی شود. اما، تلاش ما برای تازه کردن لباس زنبور عسل چیزی بیش از کثیفی است.

کت و شلوار کثیف زنبور عسل خطر نیش زنبور را افزایش می دهد

وقتی می گویم کثیف، منظورم کثیفی واقعی نیست، بلکه “بوی” است. پس از روزها تعریق و کار در حیاط زنبور عسل – تجهیزات محافظ شما می تواند نسبتاً بدبو شود.

زنبورهای عسل به بو بسیار حساس هستند. شما نمی خواهید بوی خرس اوله بدبو را در طول این مدت حس کنید بازرسی کندو. اما، این فقط خاک و عرق نیست که زنبورهای کندو را آزار می دهد.

در صورت وجود زنبورها کت و شلوار شما را نیش زده اند در سفرهای قبلی به حیاط زنبور عسل، نیش یا فرمون های هشدار دهنده.

وقتی زنبورهای کندو این بو را تشخیص می‌دهند، همراه با یک غول سفید پوشیده از بالای خانه‌شان – ممکن است واکنش منفی نشان دهند.

زنبورهای عسل نیز از نظر قدرت دفاعی متفاوت هستند، این امر رایج است کندو نسبتاً تهاجمی باشد اواخر فصل چرا اوضاع را بدتر کنیم؟

تمیز کردن دوره ای کت و شلوار زنبورداری یا ژاکت خود را از مشکلات ناشی از بو در پارچه لباس شما جلوگیری می کند. همچنین پوشیدن یک ژاکت تازه شسته شده بسیار بهتر است.

شستن کت و شلوار یا ژاکت زنبور عسل – گام به گام

** سلب مسئولیت مهم – این اطلاعات برای نشان دادن نحوه شستن لباس های زنبورداری به شما ارائه شده است. من مسئول هیچ گونه تأثیر منفی که ممکن است روی لباس شما ایجاد کند، نیستم. همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید.**

حجاب و جیب های خالی را بردارید: حجاب را از روی کت و شلوار خود بردارید. مطمئن شوید که جیب های خود را از هر چیزی که در آنجا پیدا می کنید خالی کنید. چوب، خاک، سوزن کاج و سایر چیزهای مختلف به آن جیب ها راه پیدا می کند.

اگر کت و شلوار شما دارای زیپ است، آنها را با زیپ بالا بکشید. و زیپ جلو را نیز ببندید. این به جلوگیری از آسیب دیدن زیپ هنگام شستن لباس کمک می کند.

خالی کردن جیب های لباس زنبورداری قبل از شستشو

لکه های قبل از درمان: قبل از قرار دادن کت و شلوار در ماشین لباسشویی (یا وان حمام برای اسکرابرهای دستی)، ایده خوبی است که کثیف ترین قسمت ها را از قبل تمیز کنید.

من اغلب این کار را در بیرون انجام می دهم و لباس زنبورداری ام را در خیابان می پوشانم. اگر شما به اندازه من نامرتب نیستید، این کار را می توان در دوش یا وان انجام داد.

در یک سطل کوچک، مقداری آب بسیار گرم، مقدار کمی ماده شوینده لباسشویی (من از Tide استفاده می کنم) و فقط کمی سفید کننده (شاید 1/4 فنجان در هر گالن آب) مخلوط می کنم.

کت و شلوار کثیف زنبورداری که قبل از شستن تصویر با یک سطل پاک کننده لکه درمان می شود.

ابتدا کثیف ترین مناطق را تمیز کنید : با استفاده از برس خیس شده با محتویات سطل، کمی Oxiclean را به قسمت های کثیف تر می مالم. این معمولاً ناحیه اطراف جیب، انتهای آستین و سرآستین ساق پا است.

استفاده از اکسیکلن و برس برای پاک کردن لکه های لباس زنبورداری قبل از شستشو.

استفاده از واشر: پس از درمان قبلی تمام لکه ها، لباس را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. از مقدار زیادی آب سرد در شستشو با مواد شوینده خیلی کم استفاده کنید.

حجاب خود را در دستگاه نشویید. روبند کاملاً با دست شسته شده و به خوبی آبکشی می شود. من گاهی اوقات اجازه می‌دهم قسمت پنبه‌ای هود در دستگاه بماند تا از قبل با کت و شلوار خیس شود.

من کت و شلوار را حدود 30 دقیقه قبل از شستن در چرخه منظم از قبل خیس می کنم. (دوباره – دستورالعمل های تمیز کردن لباس خود را دنبال کنید. – من تجربه خود را به اشتراک می گذارم اما هیچ مسئولیتی در قبال شما نمی پذیرم)

کت و شلوار کثیف زنبورداری در تصویر ماشین لباسشویی.

خوب بشویید و خشک کنید: هنگامی که لباس زنبورداری چرخه شستشو را کامل کرد، از واشر خارج می شود. زیپ روبند به کت و شلوار بسته شده و برای خشک شدن آویزان می شوند.

یک مکان سایه خوب انتخاب خوبی است. خشکشویی نکنید زیرا ممکن است کت و شلوار شما آسیب ببیند یا کوچک شود!

کت و شلوار زنبورداری تمیز که در بیرون آویزان شده تا تصویر خشک شود.

نکات ویژه برای تمیز کردن لباس زنبوردار

همیشه از دستورالعمل های تمیز کردن سازنده استفاده کنید زیرا انواع مختلفی از مواد در ساخت لباس زنبور عسل استفاده می شود. اما، این نکات رایج در مورد اکثر افراد صدق می کند.

  • برخی از لکه ها هرگز بیرون نمی آیند – اشکالی ندارد
  • استفاده از سفید کننده باعث خراب شدن الاستیک می شود – اگر اصلاً استفاده کنید به مقدار کم
  • از نرم کننده پارچه استفاده نکنید – زنبورها به بو بسیار حساس هستند
  • از آب سرد/خنک در ماشین لباسشویی استفاده کنید نه داغ – ممکن است موم در ماشین لباسشویی داشته باشید
  • از چرخه منظم یا به آرامی روی ماشین لباسشویی استفاده کنید
  • به عنوان یک احتیاط – خود را نشویید لباس زنبورداری با سایر لباس های خانوادگی

تمیز کردن کت و شلوار زنبورداری خود چند بار در فصل یک راه عالی برای محافظت از سرمایه شما است. همچنین ممکن است بازرسی را کمی لذت بخش تر کند.

همچنین زمان خوبی برای بررسی دقیق هرگونه پارگی یا پارگی کوچک “به اندازه زنبور عسل” است. یک نوار چسب کوچک اغلب می تواند نجات دهنده باشد.

لباس زنبورداری استفاده شده که به صورت آویزان روی یک تصویر دیوار ذخیره شده است.

به کجا لباس های زنبوردار خود را ذخیره کنید

در صورت امکان، خوب است لباس زنبوردار خود را با آویزان کردن آن ذخیره کنید. من مال خود را در یک ساختمان در فضای باز نزدیک تجهیزات دیگرم نگه می دارم.

شما همچنین می توانید کت و شلوار را در یک جعبه ذخیره سازی درب دار نگهداری کنید. با این حال، ابتدا مطمئن شوید که کاملاً خشک است یا آب یا عرق – در غیر این صورت کپک می‌زند.

لباس های زنبورداری خود را در انباری نریزید و در زمستان بگذارید. ممکن است متوجه شوید که موش ها خانه دنج خوبی از آن ساخته اند! البته، به درستی فراموش نکنید سوپر عسل خود را ذخیره کنید و شانه کشیده شده در زمستان بیش از حد!

من صادقانه لذت می برم پوشیدن لباس زنبورداری تمیز و من مطمئن هستم که زنبورها نیز ممکن است آن را دوست داشته باشند.

با داشتن چندین کت و شلوار، مورد علاقه من یک کت و شلوار نخی سنگین و من است ژاکت تهویه شده Ultra Breeze. کمی فکر کنید شستن لباس زنبورداری چند بار در سال

سفارش فوری عسل ♥