نحوه ساختن یک آبخوری زنبور عسل در ظرف سفالی- زنبورهای عسل کارولینا


به دنبال راهی آسان برای کمک به زنبورها و ترویج اهمیت همه گرده افشان ها هستید؟ این پروژه صنایع دستی آبدار زنبور عسل همین کار را انجام خواهد داد. علاوه بر کاشت گل هایی که زنبورها دوست دارند، یک منبع کوچک آب می تواند بسیار مفید باشد. این پروژه ساده صنایع دستی زنبور عسل برای هر گروه سنی – جوان یا مسن – عالی است و فرصت های آموزشی نیز ارائه می دهد.

نعلبکی سفالی کاردستی زنبور آب کن ساخته شده با سنگ های شیشه ای.

کاردستی آب زنبور عسل پروژه برای باغ شما

همه انواع زنبورها برای جمع آوری مواد غذایی مورد نیاز برای رشد خانواده خود سخت کار می کنند. ما آن را می شناسیم عزیزم زنبورها شهد گیاه را برای تهیه عسل جمع می کنند. این غذا برای تهیه غذای زمستانی در کندو نگهداری می شود.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

زنبورها همچنین گرده گل های شکوفه را جمع آوری می کنند. چه کاری انجام دهید زنبورها با گرده کار می کنند? آیا از آن برای تهیه عسل استفاده می کنند؟ نه زنبورها از گرده گل برای تغذیه بچه زنبورها استفاده کنید – تنها منبع پروتئین آنهاست.

اما زنبورها، پروانه ها، زنبورها و سایر گرده افشان ها نیز به آب نیاز دارند. در کلنی زنبور عسل برای رقیق کردن غذا و کمک به خنک کردن کندو در روزهای گرم استفاده می شود.

تامین آب در باغ به زنبورها کمک می کند

آیا زنبورها از منابع آب طبیعی استفاده نمی کنند؟ بله، زنبورها در جستجوی منابع طبیعی آب بسیار خوب هستند.

با این حال، این منابع طبیعی ممکن است بسیار دور از کندو باشند. علاوه بر این، در برخی نقاط بسیاری از نهرها و نهرها آلوده هستند.

تامین آب تمیز در باغچه تضمین می کند که حشرات مفید آب آشامیدنی خوبی دارند. این به سلامت کلی زنبور عسل کمک می کند.

خبر خوب این است که یک منبع آب در خود تهیه کنید باغ دوستدار زنبور عسل یا حیاط خلوت کار سختی نیست. آ آب زنبور عسل می تواند به همان اندازه کوچک باشد و ساده مانند یک سطل چکاننده یا به اندازه یک باغ آبی بزرگ یا حوض.

تصویر زنبور عسل در حال نوشیدن آب از شیر آب.

زنبورداران به منابع آب بزرگتر نیاز دارند

برای یک باغ یا حیاط خلوت، یک ساختار کوچکتر مانند این کاردستی زنبورآب به خوبی کار می کند. شما فقط به آن نیاز دارید تا آب کافی در خود نگه دارد تا زمانی که آن را هر روز چک کنید.

با این حال، اگر شما یک زنبوردار با کندو هستید، ممکن است به یک زنبور عسل نیاز داشته باشید منبع آب زنبور عسل بزرگتر.
برخی از ایده ها عبارتند از:

  • یک سطل بزرگ (با درب) که آب را به آرامی از یک شیر آب می چکد
  • حمام پرندگان بزرگ با سنگریزه برای ایجاد یک منطقه کم عمق
  • یک گلدان پلاستیکی “بشکه ویسکی” با یک فواره کوچک
  • یک باغ آبی کوچک و متوسط ​​با گیاهان و ماهی ها

خودتان آب‌پاش زنبوری ظرف سفالی بسازید

این پروژه کوچک که انجام آن سرگرم کننده است. حتی می توانید فرزندان و نوه ها را درگیر کنید.

فراتر از فرصت هنری واقعی پروژه صنایع دستی. فرصت خوبی است تا اهمیت زنبورها و مسئولیت پذیری خود را در قبال محیط زیست آموزش دهیم.

از این ایده ها برای شروع آموزش زنبور عسل استفاده کنید:

ظرف سفالی، سنگریزه و چسب برای ایجاد تصویر زنبور آب.

کاردستی DIY آبدار زنبور عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

این پروژه صنایع دستی زنبور عسل، یک زنبورآب کوچک برای تزئین باغ زنبور عسل شما و تهیه نوشیدنی برای حشرات تشنه می سازد.

  • یک ظرف سفالی انتخاب کنید: بدیهی است که هرچه ظرف بزرگتر باشد، از نظر اینکه آب بیشتری در خود نگه دارد بهتر است. با این حال، اگر با افرادی با دست های کوچک کار می کنید، یک ظرف بزرگ ممکن است طاقت فرسا باشد و به سنگ های بیشتری نیز نیاز داشته باشد!باید از هرگونه گرد و غبار یا کثیفی تمیز باشد. برای ماندگاری بیشتر، می توانید آن را با درزگیر اکریلیک اسپری کنید تا ضد آب شود – اما این اختیاری است.برای محافظت از فضای کاری می توان از کاغذ پوستی یا مشابه آن استفاده کرد.
  • افزودن چسب: یک کلمه کوتاه در مورد چسب. چسب شفاف به طور کلی بهترین است زیرا لازم نیست نگران ظاهر شدن آن باشید.با این حال، اگر از چسب قابل شستشو Elmers استفاده می کنید (باز هم انتخاب خوبی برای کار با کودکان) – باید قبل از اضافه کردن آب اجازه دهید یک روز یا بیشتر خشک شود. در غیر این صورت سنگ های شما آزاد می شوند. مقداری چسب در کف ظرف بچکانید. زیاد قرار نده برای نگه داشتن سنگ ها فقط به چسب نیاز دارید.
  • سنگ ها را اضافه کنید – شیشه یا سنگ: سنگ های شیشه ای (یا واقعی) خود را در ظرف قرار دهید. آنها را در هر طرحی بچینید. ممکن است فقط به یک لایه نیاز داشته باشید. لازم نیست آنها را لمس کنند، فقط به اندازه کافی به هم نزدیک باشند تا از غرق شدن زنبورها جلوگیری شود.ما می خواهیم برخی از سنگ ها پس از اتمام از آب خارج شوند. این به زنبورها مکانی برای ایستادن و نوشیدن می دهد. زنبورهای عسل خیلی راحت غرق می شوند. در صورت نیاز سنگ خود را در عمق 2 قرار دهید.
  • بگذارید چسب خشک و خشک شود: اگر از چسب قابل شستشو استفاده می کنید، خشک شدن و خشک شدن آن 2 تا 3 روز طول می کشد. بازه زمانی بستگی به رطوبت محل زندگی شما نیز دارد.هنگامی که چسب کاملاً خشک شد – ظرف زنبورآب شما آماده استفاده است. مقداری آب اضافه کنید و آن را در باغچه خود قرار دهید. (اگر می خواهید بیشتر محتاط باشید، چند چوب کوچک شناور و غیره اضافه کنید تا مکان های نوشیدنی بیشتری را به زنبورها ارائه دهید.)

چگونه از آب زنبور عسل خود استفاده کنید

در ظرف خود فقط از آب استفاده کنید. آب شکر یا عسل اضافه نکنید. این امر مورچه ها را جذب می کند و باعث جنون دزدی می شود که منجر به مرگ زنبورها می شود.

برنامه ریزی کنید تا آب زنبور عسل خود را مرتب چک کنید و در صورت نیاز دوباره پر کنید. برخی از حشرات تشنه در این فصل سپاسگزار خواهند بود.

از تفریح ​​و تجربه نترسید. یکی از نسخه های محبوب اضافه کردن سنگ های طبیعی در اطراف لبه و قرار دادن جواهرات رنگارنگ در مرکز است. سنگ های بزرگتر چسبانده شده اند و سنگ های وسطی شل هستند تا به راحتی تمیز شوند.

تصویر سنگ رودخانه ای طبیعی و سنگ های شیشه ای در ظرف سفالی برای آب زنبور عسل.

این پروژه‌های زیبای کاردستی زنبور عسل یک راه ساده برای ارائه یک جرعه برای زنبورها و پروانه‌های تشنه است. بنابراین حشرات بیشتری را برای بازدید از واحه زیبایی شما دعوت می کند.

اگر می خواهید یک منبع دوم و کمی بزرگتر ایجاد کنید، این را بسازید ایستگاه آب گلدان و نعلبکی سفالی هم!

یک افزودنی زیبا به باغ خود، چندین کاردستی درست کنید – یک کاردستی عالی زنبور عسل برای جوانان که می‌توانند آن را بسازند و به عنوان هدیه بدهند.

سفارش فوری عسل ♥