نحوه خوردن موم لانه زنبوری


برای هر کسی که با شانه طبیعی آشنا نیست، ایده خوردن شانه موم زنبور عسل ممکن است شوکه کننده باشد. آیا واقعا باید موم زنبور عسل را بجویم و قورت دهیم؟ بله، مصرف آن به این شکل کاملاً اشکالی ندارد. در اینجا چند ایده عالی برای کسانی از شما تعجب می کنند طرز خوردن لانه زنبوری

تکه های لانه زنبوری در بشقاب آماده برای خوردن تصویر.

راه های ساده برای لذت بردن از خوردن لانه زنبوری تازه

این ایده تمایل دارد که مردم را کمی عصبانی کند. ولی، لانه زنبوری خوراکی است مردم هزاران سال است که موم مصرف می‌کنند و زندگی می‌کنند تا داستان را تعریف کنند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

امروزه بیشتر با مصرف عسل به صورت مایع آشنا هستیم. همه آن شیشه های براق یا خرس های پلاستیکی که در قفسه های خواربار فروشی محلی ما نشسته اند، معمول هستند.

اما، متأسفانه کوزه های مدرن فاقد تکه های شانه مومی هستند. این عمدتا به دلیل هزینه های مورد نیاز برای تولید و فروش عسل در شانه است. اما، به این معنی نیست که شما نمی توانید موم را بخورید.

در واقع، برخی از مردم بر این باورند که مصرف لانه زنبوری سالم تر از مایع است. این موم، عسل، گرده و مواد دیگر است.

چانک عسل چیست؟

زمانی که زنبورداران برداشت عسل اضافی از کندو، اغلب عسل مایع را از شانه خارج می کنند. به این می گویند استخراج عسل. این فرآیند مقداری از شانه موم را برای استفاده مجدد زنبورها ذخیره می کند.

اکثر مردم ترجیح می دهند عسل را به شکل مایع بخرند. این ترجیح مصرف کننده به این دلیل است که مقدار بیشتری از آن را در یک شیشه بدون شانه دریافت می کنید. همچنین معمولاً قیمت آن کمتر از شیشه های شانه دار است.

اگر بتوانید آن را پیدا کنید، با شانه معمولا به آن “عسل تکه” می گویند. این یک درمان خاص است، اگرچه در سال های گذشته این روش استاندارد برای لذت بردن از خوردن عسل بود.

مانند هر محصول خام غذایی، هنگام خرید لانه زنبوری منبع را بررسی کنید. برای دستور العمل های شما، لانه زنبوری تازه بخرید از یک منبع آمریکایی

شیشه عسل با یک تکه لانه زنبوری داخل تصویر.

آیا زنبورها لانه زنبوری می خورند؟

زنبورها لانه زنبوری نمی خورند اما از آن برای ساختن خانه خود استفاده می کنند. زنبورهای عسل موم می سازند و آن را به شکل صفحاتی از سلول های شش ضلعی در آورید.

با این حال، ممکن است زنبوری را ببینید که تکه های کوچک موم را می جود. آنها از پاها و دهان خود برای تشکیل موم به ورقه های شانه ای که در کندو می بینیم استفاده می کنند.

این به آنها فضایی برای پرورش جوان و ذخیره غذا می دهد. مصرف موم آنها هیچ تغذیه ای برای زنبورها فراهم نمی کند، اما یک سیستم ذخیره سازی عالی ایجاد می کند.

زنبورداران مسئول هرگز تمام موم یا عسل یک کندو را نمی گیرند. فقط مازاد آن برای استفاده انسان برداشت می شود. کلنی زنبور عسل باید با منابع فراوان باقی بماند.

آیا می توانید لانه زنبوری را مستقیماً از کندو بخورید؟

هر زنبورداری از طعم شانه تازه مستقیماً از کندو لذت برده است. وقتی تو گاز گرفتن به یک تکه، شما احساس می کنید که مایع از تک تک سلول ها “منفجر می شود”.

این یک حس طعم منحصر به فرد ایجاد می کند. اما از آنجایی که موم زنبور عسل “مومی” است، اگر به جویدن ادامه دهید، نتیجه یک گلوله موم در دهان شما خواهد بود.

برخی از افراد موم را به صورت تکه های کوچک می بلعند – اما اگر ترجیح می دهید تف کردن آن کاملاً اشکالی ندارد.

یکی از بهترین راه برای لذت بردن از لانه زنبوری این است که آن را به تنهایی بخورید. آن را به قطعات کوچک برش دهید و حفاری کنید – این یک تجربه است. این بکرترین راه برای لذت بردن از عسل واقعا خام به شکل طبیعی آن است.

تکه های کوچک لانه زنبوری با تصویر کیک و میوه.

راه هایی برای لذت بردن از خوردن لانه زنبوری خام

  • لانه زنبوری را به قطعات کوچک برش دهید و لذت ببرید
  • تکه های کوچک را با بستنی وانیلی نرم شده مخلوط کنید
  • ماست معمولی را با تکه‌های شانه بریزید و کمی عسل اضافه کنید
  • آن را روی نان گرم، نان تست یا مافین بمالید
  • یک برش نازک از لانه زنبوری را روی وافل یا پنکیک قرار دهید
  • یک افزودنی عالی برای ساندویچ های کبابی
  • مکعب های لانه زنبوری را با پنیرهای بزی خوش طعم همراه کنید
  • قطعات کوچک را در سالاد مورد علاقه خود بریزید

برای آن دسته از شما که زنبوردار نیستید، جفت کردن لانه زنبور تازه با سایر غذاها محبوب ترین شکل مصرف است.

یکی از دلایلی که برای جفت شدن آن غذای خوبی است، ساختار آن است. تک تک سلول های مومی عسل را نگه می دارند تا زمانی که به آنها گاز بزنید. این باعث می شود که طعم واقعاً برجسته شود و در طعم های دیگر غذا از بین نرود.

قطعات لانه زنبوری اغلب به دستور العمل ها اضافه می شوند. گاهی اوقات، به یک ماده اصلی در کنار غذای دیگر تبدیل می شود.

چای داغ را شیرین کنید

برخی از افراد از استفاده از قطعات کوچک لانه زنبوری برای شیرین کردن چای داغ خود لذت می برند. من یک دختر چای یخی جنوبی هستم که نمی توانم آن را امتحان کنم، اما شنیده ام که بسیار خوب است.

یک تکه شانه کوچک را در چای داغ خود بریزید و بگذارید کاملا ذوب شود.

خوردن لانه زنبوری با پنیر

لانه زنبوری وقتی با سینی پنیر جفت می شود، جلوه زیبایی می دهد. اجازه دهید مهمانان مقدار شانه مورد نظر خود را برش دهند. تکه های نان برش شده کوچک یا کراکرها یک لمس خوب هستند.

پنیرهای کهنه با طعمی تند یا حتی پنیرهای بزی جفت خوبی هستند. مطمئن شوید که ابتدا تکه شانه خود را تخلیه کنید تا مایع زیادی از آن بیرون نریزد.

عکس عسل و کتاب الکترونیکی رایگان.

فواید مصرف موم زنبور عسل

چه هستند مزایای سلامتی، در صورت وجود، خوردن لانه زنبوری خام؟ پاسخ به این سوال تا حدی بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید.

موم خالص زنبور عسل برای دستگاه گوارش انسان غیرقابل هضم است. هنگامی که موم زنبور عسل را می بلعید، مانند هر ماده نامحلول از سیستم شما عبور می کند.

تکه های پنیر و لانه زنبوری روی سینی برای خوردن به عنوان تصویر جفت.

برخی از طرفداران خوردن موم زنبور عسل معتقدند که از مصرف آن مواد مغذی، مواد معدنی و آنزیم های سالم تری دریافت می کنید.

با این حال، چه این شکل از خوردن عسل بهتر باشد یا نه – این یک تجربه منحصر به فرد است. لانه زنبوری شیرینی و بافت شگفت انگیزی را به هر نوع غذای دیگری اضافه می کند.

چیزی که من با اطمینان می دانم این است که لانه زنبوری یک غذای طبیعی ساده است. هزاران سال است که مصرف می شود و هرگز فاسد نمی شود.

به خاطر داشته باشید که الف کوزه از عسل با تکه های شانه ممکن است سریعتر متبلور شود. ایده خوبی است که تکه های شانه را بردارید مگر اینکه بخواهید فوراً آنها را بخورید.

وقتی یاد گرفتی بهترین راه برای نگهداری لانه زنبوری و از آن در برابر رطوبت محافظت کنید، همیشه می توانید مقداری در دست داشته باشید.

راه های آسان زیادی برای لذت بردن از خوردن لانه زنبوری وجود دارد. شما می توانید آن را به همان اندازه که می خواهید ساده یا پیچیده کنید. هرگز آن را امتحان نکردید؟ شاید وقت آن رسیده است که باید آنچه را که از دست داده اید را دریابید!

سفارش فوری عسل ♥