میان وعده با عسل در ترند


کافه های غذا

امروز میان وعده خوردی؟ شاید چندتایی؟ اگر چنین است، شما در میان اکثر مصرف کنندگانی هستید که در طول روز میان وعده می خورند. در واقع، یک مطالعه توسط گروه هارتمن نشان داد که 91٪ از مصرف کنندگان چند بار در روز میان وعده می خورند و 8٪ از مردم یک وعده غذایی سنتی را با یک میان وعده جایگزین می کنند.

ما به ملتی از میان وعده‌ها تبدیل شده‌ایم که از برنامه سنتی سه وعده‌ی غذایی در روز برای کوتاهی سیری از طریق میان‌وعده‌های شیرین، شور و شور اجتناب می‌کنیم. دامن زدن به شوق خوردن میان وعده، خواسته مصرف کنندگان برای گزینه های راحت و بهتر برای شماست. چیپس سیب زمینی همچنان محبوب است، اما آجیل بو داده شده با عسل، لقمه های پروتئینی و میله های غذایی نیز محبوب هستند.

در این میان وعده ها، توسعه دهندگان بیشتر از طعم و مزه تمرکز می کنند. آنها در حال بررسی هر یک از مواد تشکیل دهنده و مزایای عملکردی آنها هستند، از پروتئین گرفته تا سیری و چربی های خوب. این تنقلات همچنین از عسل به عنوان طعم دهنده، شیرین کننده و یک ماده کاربردی برای اتصال آجیل و دانه ها به یکدیگر استفاده می کنند.

استفاده از عسل در میان وعده ها طعمی کاملا طبیعی و منبعی خالص از انرژی به ارمغان می آورد. همچنین از این سه گرایش سرمایه گذاری می کند.

  1. تنقلات لیبل تمیز: امروزه، بسیاری از مصرف کنندگان خرید خود را بر اساس مواد تشکیل دهنده یک محصول انجام می دهند، نه صرفاً طعم آن. عسل یک ماده منحصر به فرد است که باعث می شود یک محصول خوب به نظر برسد و طعم خوبی داشته باشد!
  2. راحت، سالم و لذت بخش: راحتی می تواند سالم باشد، و ما شاهد این موضوع هستیم زیرا خوراکی های مغذی و کاربردی برای جایگزینی وعده های غذایی یا ارائه گزینه ای سالم برای هوس های روزانه در حال تولید هستند. عسل به تنقلات شیرین کمک می کند تا دستور العمل طبیعی خود را حفظ کنند و حس لذت را ایجاد کنند، حتی در محصولی که برای شما بهتر است.
  3. بچه ها مهم هستند: توسعه غذاهای میان وعده به طور خاص برای کودکان به سازندگان مواد غذایی اجازه داده است تا با پیامی مثبت هم بر کودکان و هم والدین آنها تأثیر بگذارند. والدین می‌خواهند درمورد تنقلاتی که فرزندانشان می‌خورند احساس خوبی داشته باشند، و والدین می‌توانند با دادن تنقلات با عسل به فرزندانشان احساس خوبی داشته باشند.

دفعه بعد که به سوپرمارکت می روید، این تنقلات عالی که با عسل درست شده اند را بررسی کنید.


*منبع: https://www.hartman-group.com/acumenPdfs/snacking-in-america.pdf

سفارش فوری عسل ♥