موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست – Carolina Honeybees


موم زنبور عسل یک موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل – اعضای این جنس – ساخته می شود Apis. این موم منحصر به فرد دارای ساختار شیمیایی بیش از 300 ترکیب شناخته شده است. زنبورهای عسل از آن برای ساختن شانه های داخل خانه خود استفاده می کنند. اما، ما انسان ها نیز به خوبی از آن استفاده می کنیم. استفاده از موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست بخشی از یک رژیم زیبایی بسیار محبوب است.

چرا از موم زنبور عسل برای پوست استفاده کنیم؟

بلوک موم و گلوله های موم زنبور عسل در یک کاسه برای دستور العمل های مراقبت از پوست تصویر.

در جامعه امروزی ما به دنبال راه های طبیعی برای بهتر کردن زندگی هستیم. مواد شیمیایی و غیر طبیعی کمتری در خانه و بدن ما وجود دارد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

این شامل نگاه دقیق تر به برخی از مواد شیمیایی مصنوعی و موادی است که ما روی پوست خود استفاده می کنیم. اگر فرصت استفاده از یک محصول طبیعی وجود دارد، چرا آن را امتحان نکنید؟

آیا همه شما در مورد موم زنبور عسل شنیده اید؟ این موم ساخته شده توسط زنبورهای عسل دارای ویژگی های طبیعی است که آن را برای مراقبت از پوست در اکثر افراد بسیار مفید می کند.

خواص طبیعی موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست

  • مرطوب کننده طبیعی
  • ضد باکتری و ضد التهاب است
  • حاوی ویتامین A – شناخته شده برای تقویت پوست سالم
  • یک سد محافظ ایجاد می کند

موم زنبور عسل یک مرطوب کننده است. این به این معنی است که مانند عسل، یکی دیگر از محصولات مفید کندو – موم زنبور عسل رطوبت هوا را جذب می کند و رطوبت را در خود قفل می کند. این به جلوگیری از خشک شدن بیش از حد پوست توسط هوا کمک می کند.

همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است که به تمیز نگه داشتن سطح پوست شما کمک می کند. این از پوست شما محافظت می کند و باعث بهبودی می شود. فواید ضد التهابی به برخی از آلرژی های موضعی مانند روزاسه کمک می کند.

حاوی مقادیری ویتامین A است که برای بهبود وضعیت پوست شناخته شده است. ویتامین A تولید سلول های پوست را افزایش می دهد و به ظاهر کلی سطح کمک می کند.

محصولات مراقبت از پوست با موم زنبور عسل به ایجاد یک سد محافظ سبک در برابر آلاینده های محیطی کمک می کند.

ما هر روز در معرض آلودگی، دود و غیره قرار می گیریم و برخی از این ذرات باید روی پوست ما قرار بگیرند. اینها می توانند به خشکی پوست و خارش کمک کنند. لایه ای از موم به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد کمک می کند.

بالم لب و اسکراب زیبایی برای پوست با تصویر موم زنبور عسل.

محصولات محبوب مراقبت از پوست حاوی موم زنبور عسل

موم زنبور عسل در بسیاری از دستور العمل های بهداشتی و زیبایی استفاده می شود که احتمالاً از قبل از آن بر روی پوست خود استفاده می کنید – حداقل در مقدار کمی. مقدار کمی موم بسیار مفید است، بنابراین کرم ها و محصولات با بافت نرم فقط به مقداری از آن نیاز دارند.

در واقع، صنعت آرایشی از آن در ایجاد بسیاری از دستور العمل های محصولات استفاده می کند. آن را در ژل ها، آرایش، کرم ها، مرهم، اقلام مراقبت از مو، پمادها و موارد دیگر خواهید یافت.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

و یکی از فوق العاده ترین فواید موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست این است که می توانید بسیاری از این محصولات را در خانه درست کنید!

البته همه در مورد بالم لب شنیده اند. آیا می دانستی که می توانی بالم لب موم خود را بسازید? انجام این کار بسیار آسان است و تقریباً غیرممکن است که به هم بریزید!

همچنین می‌توانید دستور اولیه را سفارشی کنید و از طعم‌هایی که ترجیح می‌دهید استفاده کنید. مقداری را امتحان کنید – لب‌هایتان به خاطر افزایش هیدراتاسیون از شما تشکر خواهند کرد.

سگ قهوه ای با مومیایی کردن پنجه سگ ساخته شده با تصویر موم زنبور عسل.

انسان ها تنها کسانی نیستند که از این نرم کننده پوست لذت می برند. سگ برادرزاده من هارلی، از آن لذت می برد مومیایی پنجه سگ من درست کردم برای او. در ماه های سرد زمستان از پدهای او محافظت و تسکین می دهد.

و حتی من را شروع نکنید کرم پاشنه ترک خورده – که من تمام زمستان استفاده می کنم. کوزه درست کنار تخت می نشیند!

هنگام خواب مقداری روی آن پاشنه های ترک خورده بمالید – یک جفت جوراب بپوشید. فقط چند برنامه می تواند تفاوت ایجاد کند. این یک فرمول نسبتاً سنگین است – کار کمی برای انجام دادن دارد.

برای داشتن یک مرطوب کننده آسان و قابل حمل، اینها را امتحان کنید میله های لوسیون موم زنبور عسل شایان ستایش. آنها مطمئناً پوست شما را نرم می کنند و لبخند را برای هر چهره زنبور دوست به ارمغان می آورند.

اگر غلظت مایع بیشتری را در یک بطری یا شیشه ترجیح می دهید، لوسیون خانگی با استفاده از موم زنبور عسل ممکن است مناسب تر باشد

آیا موم زنبور عسل می تواند پوست را تحریک کند؟

بله، موم زنبور عسل می تواند باعث تحریک پوست شود. هر فردی متفاوت است و هر فردی ممکن است به یکی از صدها ترکیب موجود در آن حساسیت داشته باشد. با این حال، این نادر است – فقط یک اقدام احتیاطی هنگام استفاده از آن برای اولین بار.

همیشه ابتدا یک محصول جدید را در یک منطقه کوچک آزمایش کنید و مراقب هرگونه واکنش باشید. در واقع، بسیاری از افراد با پوست حساس متوجه می شوند که یک محصول طبیعی کمتر از بسیاری از مارک های تجاری تحریک کننده است.

آلرژی و محصولات کندوی عسل

افراد تقریباً به هر چیزی ممکن است آلرژی داشته باشند. برای کسانی که یک آلرژن شناخته شده دارند، عاقلانه است که هنگام مصرف یا استفاده از محصولات جدید احتیاط کنند.

بیایید یک دقیقه در مورد زهر زنبور عسل صحبت کنیم. وقتی یک زنبور شما را نیش می زند، مقدار کمی زهر به پوست تزریق می شود. برای بسیاری از ما، این رویداد باعث ناراحتی جزئی موقتی می شود.

برای واکنش های موضعی به نیش زنبورها یا زنبورها، اغلب درمان های خانگی برای نیش تنها چیزی هستند که شما را در مسیر بهبودی قرار می دهند.

با این حال، برخی از افراد به زهر زنبور عسل بسیار حساسیت دارند. این افراد در صورت بروز نیش نیاز به درمان فوری پزشکی دارند.

اگر به زنبورها آلرژی دارید – آیا هستید؟ حساسیت به موم زنبور عسل یا عسل? نه، در بیشتر موارد اینطور نیست. پروتئین های موجود در زهر زنبور عسل در موم زنبور عسل یا عسل خام نیست. با این حال، اگر شک دارید – همیشه از پزشک خود بپرسید.

تصویر موم زنبور عسل و شیشه کرم پوست خانگی.

مزایا و معایب موم زنبور عسل برای پوست

طبیعی زیادی وجود دارد مزایای استفاده از کمی موم زنبور عسل در مراقبت از پوست. آی تی به حفظ رطوبت پوست کمک می کند و به محافظت از پوست کمک می کند. همچنین احتمال مسدود شدن منافذ پوست نسبت به برخی محصولات دیگر کمتر است.

اما، هیچ محصولی کامل نیست. تعداد کمی از مردم مشکلات حساسیتی نسبت به این محصول طبیعی خواهند داشت. انواع مختلفی از پوست وجود دارد و گاهی اوقات باید کمی آزمایش کنید تا پوست مناسب خود را پیدا کنید.

آیا برداشت موم به زنبور عسل آسیب می رساند؟ فکر نمی کنم اینطور باشد. هیچ زنبوردار معتبری هرگز تمام موم کندو را نمی برد.

اکثر ما فقط موم اضافی را که پس از برداشت عسل اضافی باقی می ماند می فروشیم. موم خود را بخرید از زنبوردارانی که اگر نگران هستید، زنبورداری پایدار انجام می دهند.

دو محصول مراقبت از پوست موم زنبور عسل در ظروف.

اضافه کردن این موم کاملا طبیعی را به رژیم مراقبت از پوست خود در نظر بگیرید و از مزایای آن لذت ببرید. برخی از مطالعات گزارش می دهند که ممکن است به کنترل اگزما و پسوریازیس کمک کند.

علاوه بر تسکین پوست خشک و خارش دار، شما همچنین می توانید موم زنبور عسل بخورید اگر شما می خواهید. اگرچه اجازه دهید به شما هشدار دهم که فقط از سیستم گوارشی عبور می کند. شما نمی توانید با آن زندگی کنید.

با این حال، شما یکی از لذت های ساده زندگی را از دست می دهید، اگر هرگز نداشته اید یک تکه لانه زنبوری خورد.

ارزش موم زنبور عسل بسیار فراتر است ساخت شمع موم زنبور عسل – هر چند شما می توانید این کار را انجام دهید! اگر در حال حاضر چیزی در دسترس ندارید، پیشنهاد می‌کنم یک نوار را جستجو کنید و شروع به کشف احتمالات کنید.

می توانید مقداری درست کنید هدایای ارزان قیمت موم زنبور عسل. اگر دوستی دارید با پاشنه های ترک خورده، می توانید یک مومیایی آرام بخش خوب درست کنید. روده بر شدن از خنده.

سفارش فوری عسل ♥