مومیایی کردن پنجه سگ طبیعی: ساخت آسان


انسان ها تنها کسانی نیستند که از خشکی پوستی که آب و هوای زمستانی می تواند به همراه داشته باشد، رنج می برند. دوستان پشمالوی ما در معرض رطوبت، سرما و برف قرار دارند. اما، کارهایی وجود دارد که می توانید برای کاهش ناراحتی آنها انجام دهید. اگر پدهای پای سگ شما می تواند از کمی TLC استفاده کند، این طبیعی را امتحان کنید مومیایی کردن پنجه سگ با موم زنبور عسل. درست کردن آن آسان است و Rover مطمئناً از تلاش شما تشکر خواهد کرد.

چرا باید از مومیایی کردن پنجه سگ استفاده کرد؟

قوطی مومیایی کردن پنجه سگ خانگی و تصویر پای سگ قهوه ای.

هوای سرد روی پوست همه تاثیر می گذارد. و در حالی که دوستان پشمالوی ما برای راه رفتن با پای برهنه در فضای باز مناسب ترند، آنها نیز می توانند از پوست خشک و ترک خورده رنج ببرند.

راه رفتن در یخ، برف و نمک در پیاده روها و جاده ها با پنجه های توله سگ شما مهربان نیست. ما حیوانات خانگی خود را دوست داریم و می خواهیم هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا بهترین زندگی ممکن را به آنها بدهیم.

ما نمی توانیم آنها را از همه چیز محافظت کنیم، گاهی اوقات نیاز به بیرون رفتن بدون توجه به آب و هوا داریم. اما، ما می توانیم آنها را برای آن روزهای سرد برفی آماده کنیم.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

وقت آن رسیده است که کمی مرطوب کننده طبیعی در نظر بگیرید. اگر حیوانات خانگی شما مانند حیوانات خانگی من هستند، می توانید از آنها انتظار داشته باشید که هر چیزی را که در دسترس شماست لیس بزنند. به همین دلیل است که من مومیایی کردن پنجه سگ خانگی را دوست دارم – دقیقاً می دانم حاوی چه چیزی است.

همان طور که موم زنبور عسل را مرطوب می کند و از پوست ما محافظت می کند از برف و سرما می تواند به پدهای پاهای سگ شما کمک کند. ترک های پد می تواند ناراحت کننده باشد، این مخلوط به بهبودی کمک می کند.

تصویر سگ کوچکی که کت پوشیده در برف راه می‌رود با پنجه‌های برهنه.

مواد

  • موم زنبور عسل
  • روغن ها
  • کره شی (اختیاری)

موم زنبور عسل

این موم که توسط زنبورهای عسل ساخته شده است برای ساختن قسمت های داخلی کندو استفاده می شود.شانه عسل). موم اضافی پس از برداشتن محصول عسل از کندو برداشت می شود.

انسان ها هم لذت می برند با استفاده از موم زنبور عسل در واقع، از آن بسیاری از لوسیون ها، معجون ها و مرهم استفاده می شود – و به دلایل خوب. موم زنبور عسل یک مرطوب کننده است که به حفظ رطوبت موجود کمک می کند.

موم زنبور عسل نقطه ذوب نسبتا پایینی دارد و به خوبی با بسیاری از روغن ها و موم های طبیعی دیگر ترکیب می شود. اگر بتوانیم برای خودمون لوسیون موم درست کنیم – مطمئناً دوستان پشمالوی ما نیز سزاوار آرامش هستند.

روغن ها و کره ها

البته، ما نمی توانیم یک مومیایی سگ قابل پخش فقط با موم درست کنیم – خیلی سفت است. باید از بخشی از روغن یا کره استفاده کنیم که بتواند قوام محصول نهایی را تغییر دهد.

می توانید از روغن زیتون معمولی یا حتی روغن نارگیل استفاده کنید. با این حال، بسیاری از مردم دوست دارند از ترکیب روغن بادام شیرین و روغن نارگیل با کمی کره شی استفاده کنند. این ترکیبات سه گانه هیدراتاسیون عالی برای پوست های خشک هستند – انسان یا توله سگ

مقداری دستور العمل برای مومیایی کردن پنجه سگ خانگی از کره کاکائو استفاده کنید اما، من آن را ترجیح نمی دهم زیرا بوی خیلی فریبنده ای دارد. من می ترسم که ممکن است لیسیدن را ترویج کند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

تصویر سگ هارلی در حال بوییدن مومیایی پنجه سگ موم زنبور عسل روی پدهایش.

استفاده از مرهم بر روی پای سگ شما

بعد از درست کردن مومیایی پنجه سگ، آن را در ظرفی درب دار نگهداری کنید. روش نگهداری خاصی مورد نیاز نیست اما ظرف را دور از حرارت نگه دارید وگرنه مایع می شود. این مومیایی پنجه ماه ها (یا بیشتر) بدون خراب شدن دوام می آورد.

برای استفاده، مقدار کمی را روی پدهای پای روور بمالید و خوب بمالید. برای جلوگیری از ردیابی، می توانید هر گونه اضافی را پاک کنید.

فقط مقدار کمی برای ایجاد یک مانع محافظ بین پاهای سگ شما و هوای سخت مورد نیاز است. مثل همیشه، ابتدا مقدار کمی از محصول را روی یک پنجه آزمایش کنید تا مطمئن شوید که توله سگ شما حساسیتی ندارد.

از برادرزاده ام هارلی برای اینکه مدل من بود تشکر می کنم. او فکر کرد مومیایی کردن پنجه سگ موم زنبور عسل بوی خیلی خوبی داشت

این مومیایی دست خانگی می تواند یک درمان پیشگیرانه عالی برای تمام اعضای پشمالو خانواده شما باشد. و شما می توانید از این واقعیت لذت ببرید که دقیقاً می دانید در دستور غذا چیست.

اگر کمی حسادت می کنید، کمی حسادت کنید مومیایی موم برای پاهای شما– برای پاشنه های ترک خورده عالی است. و، این لوسیون ها خوب است که در زمستان نیز در دست داشته باشید.

نکات تخصصی

در صورت تمایل می توانید روغن های شفابخش دیگری را در دستور غذا جایگزین کنید – روغن آفتابگردان، کره انبه، و غیره.

من ترجیح می دهم از استفاده از عطر در مومیایی کردن پنجه سگ خودداری کنم. بهتر است توله سگ متوجه نشود که چیزی روی پوستش است. عطرها – حتی روغنهای ضروری – ممکن است باعث لیس زدن بیش از حد یا حتی برای سگ شما خطرناک شوند. آنها را برای لوسیون های انسانی خود و غیره ذخیره کنید.

** این دستور فقط برای مقاصد اطلاعاتی-سرگرمی است. هر کسی (از جمله سگ) ممکن است به هر چیزی حساسیت داشته باشد. اگر در مورد این محصول نگران هستید، لطفاً قبل از استفاده با دامپزشک خود مشورت کنید.

سفارش فوری عسل ♥