مهمانان دنیای والت دیزنی در جستجوی عسل در…


Epcot Honey Bee stro Hives

هیئت ملی عسل (NHB) با هیجان اعلام می کند که Honey Bee-stro به جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot® برای فصل 2021 بازگشته است! Bee-stro مورد علاقه مهمانان Walt Disney World® است و داستان شیرین زنبورهای عسل، گیاهانی که گرده افشانی می کنند و عسل خوشمزه ای که درست می کنند را به اشتراک می گذارد. Honey Bee-stro در حال حاضر دارای فاصله فیزیکی است و تدابیر ایمنی در نظر گرفته شده است تا به مهمانان امکان تجربه ای خوشمزه، آموزنده و ایمن را بدهد.


مهمانان علاوه بر نمونه‌برداری از وعده‌های غذایی و نوشیدنی‌های خوش طعم، نحوه حمایت از زنبورها و فرآیندی را که طی آن عسل از کندو به خانه می‌رود، یاد می‌گیرند. همکاری NHB با دیزنی، یک جفت کامل از داستان سرایی و آموزش برای زنده کردن داستان های جادویی یکی از فداکارترین کارگران مادر طبیعت (زنبور عسل) است!

بازگشت بسیار مورد انتظار Honey Bee-stro، Spike the Bee مورد علاقه مهمانان را به همراه آیتم های منوی انحصاری، شامل دستور العمل های جدید عسل، آبجو عسل، و کوکتل های عسل به ارمغان می آورد.

مهمانان در حال حاضر کیک پنیر ماسکارپونه عسل گل وحشی محلی ما (تصویر زیر) را یکی از بهترین غذاهای جشنواره می نامند! امسال این غذای بسیار محبوب به روز شد تا عسل را در اشکال مختلف به نمایش بگذارد: عسل زده شده، عسل کریستالیزه، لانه زنبوری، و عسل کم آب.

اعتبار عکس: دنیای والت دیزنی

باغ Honey Bee-stro به مهمانان درباره نقش زنبورهای عسل در اکوسیستم ما و اینکه چگونه خوردن عسل به زنبورها کمک می‌کند با حمایت از کشت و تحقیقات آنها کمک می‌کند، آموزش می‌دهد. بازدیدکنندگان همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه می توانند به زنبورهای عسل در خانه کمک کنند:

  • کاشت گل های دوستدار زنبور عسل مانند اسطوخودوس، آفتابگردان و خشخاش.
  • با قرار دادن سنگ‌ها و مرمرها در ظرفی کم‌عمق با آب شیرین، به زنبورها محلی بدهید تا با یک حمام زنبور ساده نوشیدنی بخورند.
  • و کشیدن علف های هرز با دست – باغبانی بدون مواد شیمیایی از دوستان گرده افشان ما محافظت می کند.

جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot® از 3 مارس تا 5 ژوئیه برگزار می شود. اگر در منطقه اورلاندو هستید، خوشحال می‌شویم که به Honey Bee-stro سر بزنید و تجربه خود را در رسانه‌های اجتماعی با ما به اشتراک بگذارید: @NationalHoneyBoard در فیس‌بوک و اینستاگرام و @NationalHoney در توییتر! اگر می خواهید چند دستور العمل عسل را در خانه امتحان کنید، موارد مورد علاقه ما را در اینجا بررسی کنید.سفارش فوری عسل ♥