مزایای شمع موم زنبور عسل-چرا موم زنبور عسل را انتخاب کنید؟


آیا واقعاً مهم است که چه نوع شمعی می سوزانید؟ خوب، شما ممکن است پیدا کنید فواید شمع موم زنبور عسل نه قانع کننده و، شما فقط ممکن است در تمایلات خرید خود تجدید نظر کنید. شمع های موم زنبور عسل بسیار خاص هستند و صدها سال است که ارزش زیادی دارند. بیایید بررسی کنیم که چه چیزی باعث محبوبیت این شمع های طبیعی شده است.

مجموعه ای از شمع موم زنبور عسل در حال سوختن تصویر.

چرا شمع های موم زنبور عسل بهتر هستند؟

را استفاده از موم زنبور عسل به عنوان منبع نور به هزاران سال پیش باز می گردد. در دوران استعمار اولیه آمریکا، داشتن اینها در خانه لذت خاصی داشت.

یک منبع نور زمانی جزء ضروری هر خانه بود. نور دادن به داخل خانه پس از غروب خورشید، انجام کارهای شبانه با شمع امکان پذیر بود.

امروزه مردم هنوز آنها را دوست دارند. اگر یک رابطه عاشقانه با شعله باز دارید، موم زنبور عسل چیزهای زیادی برای ارائه دارد. آنها یکی از محبوب ترین انواع شمع در سراسر جهان و محبوب ترین راه برای از موم زنبور عسل استفاده کنید.

شمع های موم زنبور عسل گران تر هستند

شمع‌های موم زنبور عسل خالص زیادی (یا هیچ کدام) را در قفسه فروشگاه تخفیف‌های محلی پیدا نخواهید کرد و دلیل خوبی برای آن وجود دارد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

آنها هزینه بیشتری دارند و نسبت به موم های دیگر ساخته شده کمتر رایج هستند. فقط زنبورهای عسل موم زنبور عسل تولید می کنند و عرضه محدودی در دسترس است.

همچنین، تقاضای زیادی برای موم زنبور عسل در صنعت آرایشی و بهداشتی وجود دارد. به نظر می رسد که موم زنبور عسل کافی برای دور زدن وجود نداشته باشد و این باعث کمبود می شود.

چرا شمع های موم زنبور عسل قیمت بیشتری دارند؟

زنبورهای عسل موم تولید می کنند از غدد روی بدن آنها این نیاز به انرژی زیادی دارد. همانطور که کلنی برای تولید موم بیشتر کار می کند، عسل کمتری تولید می کند.

به ازای هر 1 تا 2 پوند موم تولید شده، زنبورها حدود 6 پوند عسل تولید می کنند. زنبوردار عسل کمتری تولید می کند اما می تواند موم زنبور عسل را برای جبران ضرر بفروشد.

سوختن مخروطی شمع موم زنبور عسل در تصویر نگهدارنده شمع فلزی.

شمع پارافین در مقابل شمع موم زنبور عسل

دلیلی وجود دارد که آن چراغ های چای خوری کوچک در فروشگاه های تخفیف ارزان قیمت هستند. آنها با موم ارزان تر ساخته می شوند.

بسته به استفاده شما، مواقعی وجود دارد که ممکن است مهم نباشد – شاید شمع هایی که در یک رویداد بیرونی می سوزند. با این حال، برای استفاده در داخل – باید جنبه سوختن تمیز (یا نه) محصولاتی را که انتخاب می کنید در نظر بگیرید.

وجود دارد چندین تفاوت عمده:

شمع پارافین خواص

 • ارزان و به راحتی در دسترس است
 • در اکثر مواقع به خوبی می سوزد
 • حاوی رنگ های مصنوعی و سایر مواد سمی است
 • از فتیله های مصنوعی استفاده کنید
 • زمان سوختن کوتاه تر
 • تولید دوده

پارافین به راحتی در دسترس است و بنابراین ارزان است. این در واقع یک محصول فرعی نفتی مبتنی بر نفت است.

شمع های پارافین حاوی رنگ های مصنوعی، عطرهای مصنوعی و سایر مواد شیمیایی سمی هستند. بسیاری از این مواد شیمیایی به این لجن نفت خام سمی اضافه می شوند تا ظاهر و بویی جذاب داشته باشند.

برخی از این مواد شیمیایی سمی در هوا سوخته منتشر می شوند. (اکنون می دانم که چرا آن شمع پای سیبی که قبلاً باعث خارش گلویم می شد).

همچنین، این تعداد زیادی شمع ارزان ممکن است دارای فتیله های مصنوعی باشند یا آنهایی که دارای هسته روی هستند. چه کسی می داند چه نوع مواد شیمیایی ممکن است هنگام سوختن آن فیتیله آزاد شود؟

آیا می توانید با آنها پول پس انداز کنید؟ زمان سوختن آنها کوتاهتر از موم زنبور عسل است. آنها به این اندازه دوام نمی آورند.

در ابتدا هزینه کمتری برای پارافین پرداخت خواهید کرد اما ممکن است در پایان پس انداز نکنید. آنها چکه ای هستند و اغلب دوده زیادی تولید می کنند.

شکل‌های مختلف تصویر شمع‌های موم زنبور عسل.

فواید شمع موم زنبور عسل

 • کاملا طبیعی
 • هیچ رنگ یا عطر اضافه ای لازم نیست
 • بدون قطره در یک منطقه بدون پیش نویس
 • سوختن تمیز – بدون دوده
 • ممکن است هوای تمیز و/یا خلق و خو را بهبود بخشد
 • ساخته شده از موم زنبور عسل – منبع تجدید پذیر

موم خالص یک منبع تجدید پذیر است. شمع های موم زنبور عسل نور روشن و سفید (در همان طیف نور خورشید) تولید می کنند. آنها همچنین بدون چکه هستند و می سوزند.

یک رایحه عسل طبیعی روشن و تمیز وجود خواهد داشت. آنها نیازی به عطر اضافه ندارند که ممکن است به ریه های شما آسیب برساند یا سینوس های حساس را تحریک کند.

بیایید ببینیم، شمع‌های پارافینی فرآورده‌های فرعی نفتی هستند و شمع‌های موم خالص همگی طبیعی هستند. هوم، به نظر می رسد که چندین مورد باشد مزایای شمع موم زنبور عسل نسبت به پارافین

شکوفه شمعحتما شوخی میکنی درسته؟

هر شمع ساخته شده از موم زنبور عسل خالص خواهد بود یک پوشش سفید به نام “شکوفه” ایجاد کنید. این پوشش پودری پتینه یک اتفاق طبیعی است.

شمع موم زنبور عسل با تصویر شکوفه.

هنگامی که آنها در منطقه ای با تغییرات زیاد دما ذخیره می شوند، “شکوفه” بیشتر مشخص می شود. همه 100% خالص شمع های موم زنبور عسل به مرور زمان شکوفا می شوند.

شکوفه سفید یک جلوه بسیار مطلوب است، اما در صورت تمایل می توان به راحتی با یک پارچه نرم جلا داد.

مزایای سلامتی شمع موم زنبور عسل

ما به راحتی می توانیم ببینیم که سوزاندن پاک کننده یکی از موارد است فواید عمده شمع موم برای سلامتی. با عدم تولید دود یا دوده سمی، باید هوای تمیزتری تنفس کنید.

آنها همچنین به بودن معروف هستند ضد حساسیت افراد مبتلا به آسم یا آلرژی مشکلات کمتری با موم زنبور عسل گزارش می کنند.

آیا شمع های موم زنبور عسل هوا را تمیز می کنند?

محققان در مورد توانایی تمیز کردن هوای سوزاندن موم زنبور عسل اختلاف نظر دارند. اما، برخی احساس می کنند که شمع موم یک یونیزه کننده طبیعی است – یون های منفی ساطع می کند.

مواد شناور در هوا که ما نمی خواهیم در آن تنفس کنیم (گرد و غبار، شوره و غیره) – حامل بار مثبت هستند. بنابراین، یون های منفی تولید شده توسط شما شمع موم به خنثی کردن آلاینده ها کمک می کند.

اگر استفاده از شمع موم زنبور عسل آلودگی هوای داخل خانه را کاهش می دهد، شاید به همین دلیل است که مبتلایان به آسم و آلرژی راحت تر نفس می کشند.

حداقل، همه ما می توانیم موافق باشیم که با عدم مشارکت در آلودگی هوا، موم زنبور عسل انتخاب خوبی است.

شمع موم زنبور عسل حکاکی شده از تصویر قالب.

آیا شمع های موم زنبور عسل می توانند خلق و خوی شما را بهبود بخشند؟

هیچ مطالعه علمی بدون شک ثابت نکرده است که شمع های موم زنبور عسل خلق و خوی شما را بهبود می بخشد. اما، بسیاری از مردم قسم می خورند که این کار را می کنند!

برخی افراد ترجیح می دهند چند ساعت قبل از رفتن به رختخواب یک شمع موم را در اتاق خواب بسوزانند. (هرگز کسی را که در حال سوختن است رها نکنید!!) گزارش می دهند بعد از تمیز کردن هوا با موم زنبور عسل بهتر بخوابید!

نحوه خرید شمع موم خالص

اگر کمتر رایج باشند، چگونه شمع های موم زنبور عسل خرید می کنید؟ شما می توانید آنها را پیدا کنید – فقط ممکن است لازم باشد کمی تحقیق کنید.

اگر موارد بسیار ارزانی پیدا کردید، من بیشتر محتاط خواهم بود. این احتمال وجود دارد که موم زنبور خالص نباشد یا از چین وارد شود.

برچسب را با دقت بخوانید

هنگام خرید شمع موم زنبور عسل، مراقب باشید. در ایالات متحده، برچسب گذاری فعلی طبق قوانین فقط یک شمع باید 51% موم باشد برای حمل برچسب موم زنبور عسل

به طور جدی؟ این آجیل است. برچسب ها را با دقت بخوانید اگر موم زنبور خالص می خواهید همچنین می توانید شمع های موم زنبور عسل را در نمایشگاه های صنایع دستی محلی پیدا کنید. بپرسید که آیا فروشنده خودش آنها را می سازد.

لوازم جانبی مناسب شمع موم زنبور عسل

اگر از نذری ها لذت می برید، ترجیح می دهم از a استفاده کنم جا شمع فلزی به دلیل گرمای حاصل از سوزاندن شمع های موم زنبور عسل.

اگر از نگهدارنده شیشه استفاده می کنید، مطمئن شوید که ضخیم است و برای استفاده با حرارت تولید شده توسط موم زنبور عسل تایید شده است.

نگهدارنده های شیشه ای ارزان قیمت ممکن است در هنگام قرار گرفتن در معرض سوختن موم زنبور عسل بشکنند. این باعث خطر آتش سوزی و خطر بریدگی یا سوختگی می شود.

چرا موم زنبور عسل را با روغن نارگیل مخلوط کنیم؟

برخی از مردم یک “شمع طراح” می خواهند که همچنان به آنها اجازه می دهد از برخی از ویژگی های موم زنبور عسل لذت ببرند. اشکالی ندارد. فقط مطمئن باشید که می دانید چه چیزی می خرید.

اگر ترجیح می دهید موم زنبور عسل را با روغن دیگری مانند نارگیل مخلوط کنید، می توانید. برخی از شمع سازان دوست دارند هنگام ساخت شمع در شیشه های شیشه ای از مخلوط استفاده کنند (مثل این شمع شیشه ای) موم زنبور عسل داغ می سوزد و مخلوط کردن آن با موم ها یا روغن های دیگر شمع خنک تری ایجاد می کند.

شمع های موم خود را بسازید

ساختن شمع موم خود می تواند بسیار سرگرم کننده و یک پروژه خانوادگی عالی باشد. پیدا کردن مواد شمع سازی نسبتاً آسان است. شما به موم و فتیله نیاز دارید.

ممکن است انتخاب کنید که موم زنبور عسل خام را از یک زنبوردار محلی خریداری کنید، اما به خاطر داشته باشید که به این کار نیاز خواهید داشت موم زنبور عسل را به درستی تمیز کنید یا شمع شما خوب نمی سوزد.

من اغلب میله های تمیزی از موم زنبور عسل را برای فروش در خود دارم فروشگاه Etsy. و همیشه می توانید مقداری موم زنبور عسل را برای فروش آنلاین در بارها یا گلوله موم زنبور عسل

شمع دست ساز کاسه موم زنبور عسل ساخته شده با گل های خشک در تصویر جلو.

پروژه های آسان شمع موم زنبور عسل

با کمی آمادگی و دانش می توانید وسایل بسیار خوبی برای هدیه دادن به خانه یا هدیه خود بسازید. چراغ چای صدفی موم زنبور عسل واقعا دوست داشتنی هستند و برای عروسی هم کارهای خوبی درست می کنند!

برای یک شمع به شکل طبیعی، می توانید ایجاد کنید شمع های موم تخم مرغی با استفاده از پوسته های خالی تخم مرغ

و البته تعدادشان زیاد است انواع قالب های شمع موم زنبور عسل در هر شکلی که بتوان تصور کرد موجود است. و یک ساده شمع موم DIY پروژه jar به آسانی ممکن است.

چرا باید از شمع های موم زنبور عسل استفاده کنید؟

شمع های موم زنبور عسل چیزهای زیادی برای ارائه به کسانی که از کیفیت قدردانی می کنند دارند. هنگام خرید شمع، پیشنهاد می کنم فقط شمع های ساخت ایالات متحده را خریداری کنید.

این بهترین شانس را برای لذت بردن از همه به شما می دهد فواید شمع های موم زنبور عسل در خانه شما روشن می سوزد و برای نورپردازی زیبا محیط را در نظر بگیرید ساخت چند چراغ موم زنبور عسل هم!

سفارش فوری عسل ♥