مرغ عسلی آسان هم بزنید


عسل و مرغ چه ترکیب خوبی در واقع، استفاده از عسل در دستور العمل ها یک سنت محترم است. آن هدیه شیرین زنبورها در هر آشپزخانه خانه ای جای خود را به دست آورده است. در واقع عسل را می توان در هر قسمت از غذا از پیش غذا گرفته تا دسر گنجاند. این را امتحان کن مرغ عسلی هم بزنید – و کمی شیرینی به زندگی خود اضافه کنید.

سبزیجات و مرغ عسلی را در بشقاب با تصویر برنج سفید سرخ کنید.

مرغ را با استفاده از عسل سرخ کنید

مرغ یکی از محبوب ترین گوشت ها در ایالات متحده است. می توان آن را به روش های مختلف تهیه کرد و این باعث می شود برای آن شام های غیرمنتظره به فریزر شما افزوده شود.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

یکی دیگر از موارد با کاربرد بسیار زیاد عسل است. این فقط یک خوراکی شیرین نیست که به عنوان چاشنی استفاده شود. از عسل خام می توان در دستور پخت غذاهای سرد یا گرم استفاده کرد. استفاده از آن بسیار آسان است زیرا می توان آن را به همان روشی که شکر گرانول اندازه گیری کرد.

از آنجایی که عسل شیرین‌تر از شکر است، ممکن است کمتر از آن استفاده کنید. با این حال، عسل کالری دارد – ما باید این را در نظر داشته باشیم.

اصلی عناصر:

 • سینه مرغ – بدون استخوان – بدون پوست – مکعبی
 • عسل
 • گل کلم بروکلی
 • برش های هویج
 • سس سویا

مرغ: سینه‌های بدون استخوان و بدون پوست که به شکل مکعب‌های 1 اینچی قرار می‌گیرند عالی عمل می‌کنند. همچنین می توانید از نان هایی که ضخامت یکنواخت دارند استفاده کنید و آنها را به قطعات کوچک برش دهید. حتی ران های مرغ بدون استخوان نیز با این همزن کار می کنند.

عسل: یک شیشه عسل یکی از مواردی است که باید همیشه در قفسه انباری شما باشد. اگر می دانید چگونه عسل را به درستی ذخیره کنید، هرگز نباید نگران بیرون ریختن آن باشید. عسل اگر از رطوبت محافظت شود فاسد نمی شود.

کلم بروکلی: این دستور به گلچه نیاز دارد و می توانید از آن به صورت تازه یا منجمد استفاده کنید. من هم از کلم بروکلی و هم از هویج استفاده کردم تا به غذای مرغ عسلی رنگ و طعمی بدهم بدون اینکه کالری زیادی اضافه کنم.

با این حال، در صورت تمایل می‌توانید این سبزیجات را برای سایر سبزیجات جایگزین کنید – شاه بلوط آبی، گل کلم، فلفل سبز.

تصویر مرغ عسلی با سبزیجات در بشقاب.

مرغ عسلی هم بزنید

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

یک غذای سالم سریع برای شام. عسل را با مرغ، کلم بروکلی و هویج ترکیب کنید تا این سرخی آسان را درست کنید. یک سس سیر و عسل همه طعم ها را با هم ترکیب می کند.

زمان آماده سازی 20 دقیقه

زمان پخت 40 دقیقه

زمان کل 1 ساعت

دوره غذای اصلی

غذا آمریکایی

خدمات 6 خدمات

کالری 300 کیلو کالری

 • 1 قاشق سوپخوری نمک و فلفل – اختیاری
 • 3 قاشق چای خوری نشاسته ذرت
 • 5 قاشق غذاخوری عسل
 • 1/3 فنجان سس سویا
 • 1/2 فنجان اب
 • 1 پوند سینه مرغ – بدون استخوان – بدون پوست – مکعبی
 • 3 میخک ها سیر خرد شده
 • 3 فنجان ها گل کلم بروکلی
 • 2 فنجان ها از برش های هویج
 • 3 قاشق غذاخوری روغن نباتی جمع
 • سینه های مرغ را به قطعات کوچک برش دهید. مکعب ها یا برش ها خوب هستند اما هیچ کدام نباید بیش از 1 اینچ ضخامت داشته باشند.

 • گلچه های کلم بروکلی را به قطعات کوچک و حبه های سیر را به قطعات کوچک خرد کنید.

 • 1 1/2 قاشق غذاخوری روغن را در یک ووک یا تابه بزرگ روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. هویج و کلم بروکلی را اضافه کنید، هر از گاهی هم بزنید – 8 دقیقه یا تا زمانی که نرم شوند بپزید.

 • سبزیجات را از ماهیتابه خارج کرده و کنار بگذارید.

 • تکه های مرغ را به ماهیتابه اضافه کنید و نمک و فلفل بزنید. مرغ را بپزید – هر طرف را برگردانید تا بپزد – تا زمانی که وسط آن صورتی نباشد. این برای من حدود 6 دقیقه طول کشید.

 • سیر خرد شده را به مرغ اضافه کنید و خوب هم بزنید. یک دقیقه دیگر بپزید. سبزیجات خود را دوباره به ماهیتابه بریزید و هم بزنید.

 • در یک کاسه کوچک دیگر، آب (آب گرم بهترین است)، سس سویا و عسل را با هم ترکیب کنید. نشاسته ذرت خود را فقط با کمی آب سرد مخلوط کرده و به مخلوط سس اضافه کنید.

 • مخلوط سس خود را روی مرغ و سبزیجات بریزید و یک یا 2 دقیقه دیگر بپزید تا سس شروع به غلیظ شدن کند.

من از هویج خلال شده از قبل استفاده کردم. این باعث ترد شدن آنها می شود زیرا آنها کندتر از کلم بروکلی پخته می شوند. اگر هویج نرم می خواهید، قبل از اضافه کردن کلم بروکلی، آن را به مدت 3 دقیقه به تنهایی بپزید یا هویج خود را خیلی نازک برش دهید. این سس شیرین نیست. اگر می خواهید دستور پخت شیرین تری داشته باشید، از عسل بیشتر و کمتر از سس سویا استفاده کنید.

خدمت رسانی: 1gکالری: 300کیلو کالریکربوهیدرات ها: 27gپروتئین: 27gچربی: 10gچربی های اشباع شده: 1gچربی های چند غیر اشباع: 8gکلسترول: 64میلی گرمسدیم: 942میلی گرمفیبر: 5gقند: 17g

کلمه کلیدی مرغ، مرغ هم بزنید، هم بزنید

نکات:

برای اطمینان از پخت و پز یکنواخت، حتما مرغ و کلم بروکلی خود را به قطعات هم اندازه برش دهید. قطعات حدود 1 اینچی شروع خوبی است. تا زمانی که یکنواخت هستند، واقعاً مهم نیست که چه اندازه باشند.

این کمک می کند تا تمام قطعات به طور همزمان انجام شوند. اما البته، تکه های کوچکتر راحت تر و سریعتر پخته می شوند.

اگر می‌خواهید هویج لطیف شود، ابتدا آن‌ها را به قابلمه اضافه کنید و 3 تا 4 دقیقه قبل از اضافه کردن کلم بروکلی اجازه دهید بپزند. این کمک می کند تا کلم بروکلی بیش از حد آماده نشود و از بین نرود.

طرفدار کلم بروکلی نیستید؟ اشکالی ندارد، به جای آن از قارچ، فلفل سبز یا فلفل قرمز استفاده کنید. آن را مال خودت کن تقریباً هر سبزی که تا سرخ شدن را نگه دارد در این دستور العمل مرغ عسلی به خوبی عمل می کند.

مخلفات

مخلفات مختلف زیادی برای ست کردن با آن وجود دارد غذای همزن مرغ عسلی. علاوه بر سبزیجات موجود در دستور غذا، انواع دیگر سبزیجات بخارپز انتخاب خوبی هستند، رشته فرنگی یا کینوآ.

راستش را بخواهید، من عاشق برنج سفید هستم که می دانم برای شما خوب نیست – شاید این یک چیز جنوبی است؟ اما، می‌توانید به جای آن از سایر طرف‌ها استفاده کنید – برنج قهوه‌ای وحشی را برای یک جایگزین دلچسب در نظر بگیرید. یکی دیگر از گزینه های سالم تر برنج گل کلم است.

تصویر مرغ عسلی با سبزیجات روی برنج روی بشقاب سرخ کنید.

ایده های بیشتر دستور غذا با استفاده از عسل

الان متوقف نشو این تازه شروع کار است. آیا نیاز به استراحت از مرغ دارید؟ چطور در مورد یک میگوی عسلی هم بزنید? یا، آیا به یک وعده غذایی سریع با گوشت سفید دیگر نیاز دارید؟ – گوشت خوک کبابی سیر عسلی.

پس از اتمام غذای اصلی – هنوز مقدار زیادی عسل باقی مانده است. در مورد برخی از میان وعده های دسر خوشمزه چطور؟ یک گزینه عالی که به طرز شگفت انگیزی با یک فنجان قهوه داغ می آید کوکی های زغال اخته عسلی.

دستور العمل های سرخ کردنی مرغ بسیار محبوب هستند زیرا سریع و آسان تهیه می شوند. همچنین می‌توانید جایگزین‌های زیادی برای مواد افزوده شده ایجاد کنید، بنابراین به شما امکان می‌دهد از برخی چیزهایی که احتمالاً قبلاً در آشپزخانه دارید استفاده کنید.

سفارش فوری عسل ♥