محصول پاییزی با عسل می درخشد


فنجان بلغور جو دوسر افرا سیب

چه چیزی را در فصل پاییز دوست ندارید؟ این فصل به خاطر هوای سرد، اما نه هنوز سردش (به ما اجازه می‌دهد برخی از مدهای مورد علاقه‌مان را بپوشیم – روسری، هر کسی؟)، رنگ‌های زیبا (چه کسی دوست ندارد وقتی برگ‌ها به مرحله طلایی و قرمز کامل می‌رسند) معروف است. رایحه‌های تند و شاید مهم‌تر از همه، طعم‌های جسورانه آن. از کدو تنبل و سیب گرفته تا ادویه دارچین، طعم های پاییزی زیادی برای عشق وجود دارد، و عسل باعث درخشش بیشتر آنها می شود.

خواه اضافه کردن طعم شیرینی به پای سیب مورد علاقه شما، افزایش ماندگاری نان کدو تنبل معروف شما (امیدواریم با پنیر خامه ای در وسط) یا متعادل کردن پیچیده ترین دستور پخت کوکتل شما، تطبیق پذیری عسل در آشپزخانه باعث می شود پاییز اصلی که هرگز نمی دانستید دارید.

اگر هنوز فصل پاییز را نپذیرفته اید (ممکن است از ماه آگوست روسری های مورد علاقه خود را پوشیده باشیم یا نداشته باشیم)، ما ده دستور العمل داریم که نه تنها برخی از بهترین محصولات فصل (در این مورد، سیب، گلابی و کدو حلوایی) بلکه فواید و تطبیق پذیری عسل را نیز برجسته می کند. این دستور العمل ها مطمئناً قلب شما را گرم و شکم شما را سیر نگه می دارند.

درمورد شما چطور؟ مورد علاقه شما در مورد پاییز چیست؟ آیا این هوا است؟ مد؟ یا تمام دستور العمل های عسل خوشمزه ای که منتظر آن هستید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥