ما تطبیق پذیری عسل را در این فصل تعطیلات با یک هدیه جشن می گیریم!


آبان ماه آغاز فصل تعطیلات عزیز است، زمان میهمانی و هدیه دادن و گذراندن اوقاتی با کیفیت در کنار عزیزان. این زمان از سال، به عبارت ساده، به شیرینی عسل است، و برای جشن گرفتن، ما یک هدیه دیگر را در کانال های رسانه های اجتماعی خود میزبانی می کنیم!

در این ماه خانواده‌های سراسر کشور برای بزرگ‌ترین جشن سال – روز شکرگزاری – آماده می‌شوند! فرقی نمی‌کند خانواده‌تان همه چیز را با یک گوشت و پوره سیب‌زمینی ساده نگه دارند یا میز را با یک بوقلمون و همه وسایل تزیینی پر کنند، عسل به شما کمک می‌کند تا جشن تعطیلات خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید.

عسل خیلی بیشتر از یک شیرین کننده است، بلکه یک شگفتی آشپزی است! این شیرین کننده کاملا طبیعی به عنوان یک مرطوب کننده، متعادل کننده طعم و امولسیفایر نیز عمل می کند، به این معنی که عسل به معنای واقعی کلمه تنها عنصری است که هر قسمت از منوی تعطیلات شما را لمس می کند.

آیا از عسل به عنوان پایه در کوکتل تعطیلات خود استفاده می کنید؟ به عنوان ماریناد روی پرنده روز شکرگزاری شما؟ در مورد لعاب روی سبزیجات برشته خود چطور؟ به هر حال شما در این روز شکرگزاری از عسل استفاده می کنید، ما می خواهیم در مورد آن بشنویم و حاضریم برای آن به شما پاداش دهیم!

امسال کمی زودتر وارد فصل هدیه دادن می شویم، با یک هدیه سرگرم کننده با موضوع روز شکرگزاری. ورود آسان است – ما می‌خواهیم بدانیم که چگونه عسل را در جشن شکرگزاری خود به کار می‌گیرید، بنابراین به کانال رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه خود (فیس‌بوک، توییتر یا اینستاگرام) بروید و با استفاده از هشتگ #HoneyInspiredFeast به ما بگویید غذای عسلی مورد علاقه‌تان برای تعطیلات چیست.

پنج برنده به‌طور تصادفی در تاریخ 1 دسامبر انتخاب می‌شوند و یک بسته الهام‌گرفته از تعطیلات عسل شامل پیش‌بند، کتاب آشپزی، عسل به همراه سایر چیزهای کوچک، از جمله بشقاب سرو در تصویر بالا از Crate and Barrel دریافت خواهند کرد (شما می‌توانید مشخصات را اینجا ببینید. ). برای قوانین رسمی کلیک کنید.

پس چگونه تعطیلات خود را با عسل شیرین کنید؟ با ما اجتماعی شوید و می توانید برنده شوید. موفق باشید!

سفارش فوری عسل ♥