ماه ملی عسل با دوستان شیرین تر است!


شانه برش v2 متر

این به طور رسمی اینجا است، و در واقع به خوبی در حال انجام است. سپتامبر ماه ملی عسل است و ما تمام ماه را با چند مشارکت واقعا شیرین جشن می گیریم! اما قبل از اینکه به همه چیزهایی که در ماه سپتامبر می گذرد بپردازیم، می خواهیم لحظه ای به یاد بیاوریم که چرا عسل را جشن می گیریم.

آیا می دانستید که ماه ملی عسل به همان اندازه که زنبورهای عسل درست می کنند مربوط به عسلی است که آنها درست می کنند؟ درسته! هیئت ملی عسل (NHB) همیشه اهمیت زنبورهای عسل و فواید عسل را تشخیص داده است، بنابراین در سال 1989، NHB با وزارت کشاورزی ایالات متحده همکاری کرد تا عسل را ستایش کند و بنابراین سپتامبر به طور رسمی عسل ملی شناخته شد. ماه. چرا سپتامبر؟ به سادگی، این ماهی است که اکثریت عسل در ایالات متحده برداشت می شود.

علاوه بر توجه بیشتری که ماه ملی عسل به زنبورهای عسل می‌آورد، عسل به عنوان یک عنصر نیز ارزش جشن گرفتن دارد. در این زمان از سال، ما واقعاً همه چیز را جشن می گیریم، از بیش از 300 گونه منحصر به فرد (و این فقط در ایالات متحده!) تا تطبیق پذیری آن در دنیای آشپزی. از مرطوب نگه داشتن محصولات پخته شده شما (و افزایش ماندگاری آنها) تا متعادل کردن طعم در کوکتل ها، عسل تنها عنصری است که کل منو را در بر می گیرد! در اینجا می توانید درباره فواید طبیعی عسل بیشتر بدانید.

امسال تعدادی از دوستان و دوستداران عسل را همراه خود آورده ایم تا ماه ملی عسل را با ما جشن بگیرند.

ما بسیار هیجان زده هستیم که با وبلاگ نویس سبک زندگی کامیل استایلز همکاری می کنیم تا به همه کمک کنیم لحظات طلایی شما را با عسل جشن بگیرند. Camille برخی از بهترین نکات سرگرم کننده خود را به اشتراک گذاشته و آنها را با برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما همراه کرده است تا به طرفداران کمک کند تا خاطرات خاص خود را با الهام از عسل در خانه ایجاد کنند. ما همه چیزهایی را که برای برنامه‌ریزی شبانه دخترانه، مهمانی بچه‌ها، مهمانی تمرینی و شب ملاقات نیاز دارید، داریم. تمام نکات و دستور العمل ها را اینجا بیابید.

دوستان بزرگ ما در Tasting Spoon Media نیز با پنج دستور غذای جدید به این مهمانی شیرین می‌پیوندند! از یک دسر الهام گرفته شده در صبحانه گرفته تا غذاهای خوشمزه جعبه ناهار و دستور العمل های ساده شام، حتما آنها را بررسی کنید!

و اگر این به اندازه کافی شیرین نبود، ما همچنین چند نانوایی عالی داریم که با معاملات هفتگی و روزانه سرگرم می شوند! برای دریافت غذاهای عالی با الهام از عسل، Bakehouse و Gracious Bakery را ببینید.

ماه ملی عسل را چگونه جشن می گیرید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. با آرزوی یک سپتامبر شیرین برای همه!

سفارش فوری عسل ♥