ماه ملی عسل با اینها شیرین است…


میله های گرانولا ماژیک باگت

این سومین و آخرین هفته ماست که برخی از نانوایی های خرده فروشی مورد علاقه خود را در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از جشن ملی ماه عسل جشن می گیریم. هر یک از این نانوایی ها در ماه سپتامبر در نانوایی های خود به تبلیغ عسل، زنبورهای عسل و استفاده از این ماده 100% کاملا طبیعی در نان ها، شیرینی ها و کالاهای شیرین می پردازند.

قسمت 1 و قسمت 2 مجموعه نانوایی های خرده فروشی ما را بخوانید.

La Baguette Magique، غرب چستر پنسیلوانیا

وقتی وارد نانوایی می شویم و نان ماه عسل و گندم کامل است، می دانیم که در خانه هستیم. و این همان چیزی است که La Baguette Magique دارد: خانه. این نانوایی غذاهای نانوایی استثنایی درست می کند و حس خوشامدگویی گرم را از کارکنان به رهبری کاترین سیسون ارائه می دهد.

ما اولین بار کاترین را در اجلاس پخت عسل 2018 ملاقات کردیم. او سال گذشته به ما کمک کرد ماه ملی عسل را جشن بگیریم، در کتاب دستور العمل ساخته شده با عسل ما مشارکت کرد و در سپتامبر امسال دوباره زنبورها و عسل را جشن می گیرد. اگر در وست چستر، پنسیلوانیا هستید، توقف کنید و کمی Pain de Mie را انتخاب کنید یا برخی از تصاویر شگفت انگیز آنها را در فیس بوک مشاهده کنید.

بیکر میلر، شیکاگو

پای اسپند افرای عسلی؟ ما را ثبت نام کنید اینگونه بود که بیکر میلر شیکاگو جشن ملی ماه عسل خود را آغاز کرد. اگر فرصتی برای گرفتن یکی نداشتید، نگران نباشید. به گفته این نانوایی، “ما تمام این ماه را صرف برجسته کردن شیرینی های تهیه شده با عسل خواهیم کرد، زیرا تقریباً هر چیزی که می خوریم به سلامت و سرزنده بودن زنبورهای عسل بستگی دارد.”

این پیامی است که ما می توانیم پشت سر بگذاریم. همچنین می‌توانیم از منوی خوش طعم بیکر میلر و ساندویچ‌های بیسکویتی باورنکردنی آن‌ها استفاده کنیم. دفعه بعد که در شهر بادگیر هستید، یک شیرینی عسل، نان تست آووکادو، یا بیکن و بیسکویت تخم مرغی بخورید. از اینجا به صورت آنلاین از آنها دیدن کنید.

سفارش فوری عسل ♥