مالش بخار DIY {با موم طبیعی زنبور عسل}


مهم نیست که چقدر مراقب باشیم یا چند بار دست هایمان را بشوییم، سرماخوردگی و آنفولانزا رخ می دهد. در حالی که می توانید بسیاری از محصولات تجاری را برای کاهش علائم بخرید، ممکن است بخواهید خودتان آن را بسازید. کمی طبیعی نگه داشتن مالش بخار مصنوعی در دست، یک ایده عاقلانه در طول هر فصل است. از محصولات نفتی خودداری کنید. می‌توانید با موم زنبور عسل و روغن‌های ضروری، بخار طبیعی خود را مالش دهید.

شیشه آماده هدیه مالش بخار ساخته شده با تصویر موم زنبور عسل.

نحوه درست کردن مالش بخار طبیعی با موم زنبور عسل

در خانه من بیشتر از سرماخوردگی های شدید از محصولات مالش بخار استفاده می کردیم. خانواده ما همیشه با آلرژی فصلی مواجه بوده اند. گاهی اوقات استفاده از کمی مالش روی سینه، خوابیدن را بسیار آسان می کند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

اگر تمایلی به زمان ندارید خودتان مالش بخار موم زنبور عسل درست کنید، هنگام خرید حتما نسخه های طبیعی را انتخاب کنید. و، همیشه دستورالعمل های استفاده را روی بطری بخوانید زیرا حتی روغن های ضروری طبیعی نیز مواد قدرتمندی هستند.

هنگام استفاده از چنین محصولی برای کودکان خردسال بسیار محتاط باشید. برخی از مردم با استفاده از نیمی از روغن های ضروری توصیه شده در دستور غذا، نسخه مخصوص بچه ها را درست می کنند. با این حال، من همیشه قبل از استفاده در کودکان با پزشک یا متخصص بهداشت خود مشورت می کنم.

استفاده از موم زنبور عسل در دستور غذا مفید است زیرا این موم طبیعی به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. این موم طبیعی خاص است زیرا فقط عسل است زنبورها می توانند موم زنبور عسل درست کنند.

ارزش هر اونس حتی از عسل بیشتر است – ما از موم بسیاری از پروژه ها استفاده می کنیم. هک، حتی آشپزخانه چوبی شما قاشق ها می توانند از کره موم زنبور عسل بهره مند شوند.

تصویر ظرف شیشه ای مالش بخار موم خانگی زنبور عسل.

یک جایگزین خوب برای Vicks Vapor Rub

یادم می‌آید در دوران کودکی احساس آرامش بخشیدن به سینه‌ام توسط مادرم را به یاد می‌آورم. بله، آن بطری آبی کوچولو و من سابقه ای کامل داریم. به آرام کردن سرفه و بوییدن من کمک کرد.

بخار مالش های تجاری به خوبی کار می کنند، اما حاوی مواد بسیار زیادی هستند. بیشتر آنها پایه نفتی دارند و بسیاری از آنها حاوی کافور هستند. کافور یک ماده مصنوعی است که از ترکیب روغن سقز و منتول ساخته می شود.

اگر تو را می کشت – من خیلی وقت پیش مرده بودم. اما، این بدان معنا نیست که من ترجیح نمی دهم روغن های طبیعی تسکین دهنده دیگری روی پوستم داشته باشم.

انتخاب روغن های خود برای مالش بخار DIY

البته، می‌توانید روغن‌های ضروری دیگری را نیز برای مالش بخار طبیعی خود انتخاب کنید. با این حال، مواردی که در دستور غذا وجود دارد، از رایج ترین آنها هستند.

اسانس نعناع حاوی مقداری منتول است و هنگام استنشاق احساس خنکی ایجاد می کند. همچنین ضد باکتری و ضد التهاب است.

و اکالیپتوس یک روغن آشنا است که در بسیاری از محصولات برای گرفتگی بینی یا سرماخوردگی استفاده می شود. احساس خنکی اکالیپتوس به باز شدن سینوس های من کمک می کند.

هیچ درمانی برای سرماخوردگی وجود ندارد. اما، با ترکیب روغن های ایمن پوست و سایر مواد طبیعی با هم، ممکن است تا حدودی از علائم خود خلاص شوید.

شیشه آماده هدیه مالش بخار ساخته شده با تصویر موم زنبور عسل.

آموزش مالش بخار موم زنبور عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

این دستور العمل برای مالش بخار دستی حدود 6 اونس محصول نهایی را تولید می کند. حتی با وجود اینکه ماه ها باقی می ماند، ترجیح می دهم دسته های کوچک درست کنم. اگر بیشتر می خواهید – فقط مواد را دو برابر کنید.

نحوه استفاده از مالش بخار خانگی

این مالش بخار موم طبیعی زنبور عسل هنگامی که احساس احتقان یا سرفه می کنید می توان آن را روی قفسه سینه اعمال کرد. همچنین اگر احساس گرفتگی می کنید، ممکن است کمی زیر بینی خود بمالید. موم زنبور عسل یک مرطوب کننده طبیعی است و به حفظ رطوبت در پوست خراشیده کمک می کند.

برخی از افراد نتایج خوبی از مالیدن بخار بخار به پاهای خود گزارش می دهند! اما اگر این کار را انجام دادید، حتما جوراب بپوشید – در غیر این صورت ممکن است لیز بخورید و بیفتید.

محصول خود را در ظرفی با درب محکم نگهداری کنید. اگر در جای خنک نگهداری شود – باید حداقل 12 ماه دوام داشته باشد.

شیشه های شیشه ای کوچک با دهانه وسیع برای مالش بخار تصویر.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

  • همیشه به شیشه های خود برچسب بزنید – ممکن است آنچه را در آنجا است فراموش کنید!
  • در صورت ریختن روغن های داغ در لیوان، ابتدا لیوان را با گرم کردن گرم کنید
  • اگر اینها را برای هدیه درست می کنید – حتماً مواد تشکیل دهنده را روی برچسب قرار دهید

در حالی که من اعتقاد ندارم که روغن های ضروری برای همه چیز درمان می شوند، اما دارای خواص مفید زیادی هستند. و از آنجایی که موارد خوب زیادی برای انتخاب وجود دارد، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که برای شما جذاب باشد.

من حتی در زنبورداری از روغن های ضروری استفاده می کنم. اگر می‌خواهید پوست خود را بیش‌تر ناز کنید، این را امتحان کنید کره بدن موم زنبور عسل!

سفارش فوری عسل ♥