ماجراهای زنبورداری: زنبور عسل ملی…


زنبور عسل

روز ملی زنبور عسل این آخر هفته نزدیک است و ما کاملاً در مورد آن سر و صدا داریم! روز ملی زنبور عسل که به عنوان تلاشی مردمی توسط گروه کوچکی از زنبورداران برای ایجاد آگاهی جامعه در مورد هنر زنبورداری آغاز شد، با برگزاری رویدادهای محلی و منطقه ای در سراسر کشور در سراسر کشور گسترش یافته است. اگرچه تاریخچه آن هنوز نسبتاً کوتاه است، نمی توان انکار کرد که روز ملی زنبور عسل به سهم خود در جلب نظر و علاقه به دنیای زنبورهای عسل و زنبورداری عمل می کند.

روز ملی زنبور عسل زمانی آغاز شد که در سال 2009 گروه کوچکی از زنبورداران درخواست کردند و اعلامیه رسمی روز ملی زنبور عسل را از وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) دریافت کردند و اولین بار در 22 اوت 2009 (چهارمین شنبه) جشن گرفته شد. مرداد). سال بعد، گروه غیرانتفاعی پنسیلوانیا Apiculture Inc. برای تسهیل برگزاری و ترویج این مناسبت وارد عمل شد.

اما چرا زنبورهای عسل روز خاص خود را دارند؟ از آنجا که، در حالی که همه ما از افراط در همنام خود لذت می بریم، زنبورهای عسل در واقع مسئول بخش بزرگی از رژیم غذایی روزمره ما هستند. بسیاری ممکن است ندانند که گرده افشانی “تغییر دوم” حیاتی زنبور عسل فروتن است. در حالی که زنبورهای عسل در حال جمع‌آوری شهد هستند، گیاهان گلدار را نیز بارور می‌کنند. گرده افشانی زمانی اتفاق می افتد که گرده از بساک گل به تخمک گل دیگر منتقل شود. این گرده افشانی کمیت و کیفیت بسیاری از محصولات زراعی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل را به شدت افزایش می دهد. در واقع، طبق تحقیقات منتشر شده در سال 2012، افزایش عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی در نتیجه گرده افشانی زنبور عسل بیش از 17 میلیارد دلار در سال ارزش گذاری شده است. در مورد زنبورهای شلوغ صحبت کنید!

همانطور که ما برای جشن گرفتن روز ملی زنبور عسل آماده می شویم، زمان مناسبی است که در زندگی روزمره خود برای کمک به زنبورهای عسل فروتن در منطقه خود اقدام کنید. در زمانی که گرده افشان های مورد علاقه ما توسط انگل ها، پاتوژن ها، آفت کش ها، کاهش زیستگاه و تغذیه نامناسب تهدید می شوند، مردم همیشه از آنها می پرسند که چه کمکی می توانند انجام دهند. امروز ما پنج چیز ساده را به اشتراک می گذاریم که می توانید برای پیوستن به این تلاش ها انجام دهید:

  1. در باغ و حیاط خود گل های دوستدار زنبور عسل و گیاهان گلدار بکارید.
  2. استفاده از مواد شیمیایی و آفت کش ها را برای درمان چمن یا باغ خود در زمانی که گیاهان در حال شکوفه هستند، کاهش دهید یا محدود کنید.
  3. زنبورها تشنه هستند. یک حوض کم عمق از آب شیرین با سنگ مرمر یا سنگ در آن قرار دهید تا زنبورها بیرون از خانه شما فرود آیند.
  4. بیاموزید که چگونه با شیوه های پایدار یک زنبوردار باشید.
  5. به سازمانی که برای کمک به محافظت و ترویج زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها اختصاص داده شده است، اهدا کنید.

روز ملی زنبور عسل را چگونه جشن می گیرید؟ ما دوست داریم در مورد آن در نظرات زیر بشنویم. به هر حال تصمیم دارید این آخر هفته را جشن بگیرید، آن را به یک هفته شیرین تبدیل کنید!

سفارش فوری عسل ♥