لباس زنبورداری {آنچه هر زنبورداری به آن نیاز دارد}


آیا برای نگهداری زنبور عسل نیاز به خرید کت و شلوار زنبورداری دارید؟ نه لزوما، اما ممکن است بخواهید. کت و شلوار محبوب ترین نوع است لباس زنبورداری-اما گزینه های زیادی برای بررسی وجود دارد. هنگام خرید لوازم مورد نیاز زنبورداری، مراقبت از خود را فراموش نکنید.

دو زنبوردار با لباس مناسب زنبورداری در تصویری از زنبور عسل.

گزینه های لباس محافظ زنبور عسل

اجازه دهید با آن روبرو شویم، بسیاری از ما دوست نداریم نیش بخوریم. من مطمئن نیستم. اما، انتخاب چیزی که برای محافظت از خود بخرید می تواند کار دلهره آور باشد.

با افزایش محبوبیت زنبورهای عسل در چند سال اخیر، گزینه های بیشتری وجود دارد. این کار انتخاب یکی را برای خرید دشوارتر می کند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

در سبک ها و مواد مختلف موجود است، به دنبال کت و شلوار زنبور عسل یا حجابی باشید که متناسب با سبک و سطح راحتی دلخواه شما باشد. البته باید بودجه خود را نیز در نظر بگیرید.

پوشیدن لباس محافظ زنبور عسل اشکالی ندارد

آیا شما از آن دسته زنبورداران بدجنسی هستید که دوست دارند زنبورهای عسل را بدون تجهیزات محافظ زنبور عسل کار کنند؟ عالی است – شاید..

اما، در حالی که این ممکن است بسیار راحت باشد، خطرناک است. نیش چشم می تواند منجر به نابینایی شود. چرا از این فرصت استفاده کنید؟

اگر از آن راضی هستید، برای شما خوب است. اما، برای افرادی که می خواهند لباس زنبورداری بپوشند سخت نگیرید – همه باید بتوانند از این سرگرمی لذت ببرند.

زنبوردار با ژاکت زنبورداری با حجاب و تصویر دستکش زنبور عسل.

چگونه ابزار مناسب از زنبورداران محافظت می کند

این درست است که برخی از مردم انتخاب می کنند که به آن بروند حیاط زنبور عسل “Rudie nudie” (تقریباً) – یا با حداقل تجهیزات. اما، چند دلیل خوب برای آن وجود دارد زنبورداران باید لباس محافظ بپوشند.

اول از همه، پوشیدن کت و شلوار زنبورداری یا ژاکت زنبورداری تعداد نیش های دریافتی شما را بسیار کاهش می دهد. راستش را بخواهید، هر زنبوردار باید برای محافظت از صورت و چشمان خود کلاه/حجاب بر سر بگذارد.

احساس امنیت را فراهم می کند

اما، لباس محافظ زنبور عسل چیزی بیش از جلوگیری از نیش زدن است. به خصوص برای زنبورداران جدیدتر، امنیت لباس زنبورداری اعتماد به نفس را القا می کند.

اولین باری که کندو را باز می کنید 40000 حشره گزنده می تواند کمی آزاردهنده باشد. یادم می آید اولین باری که کندویم را باز کردم به این فکر کردم که “خودم را درگیر چه چیزی کرده ام؟”

زنبورهای عسل می توانند تنش را حس کنند. اگر احساس امنیت کنید، تجهیزات را با آرامشی مطمئن جابجا خواهید کرد.

حداقل پوشیدن لباس محافظ مناسب – کلاه و حجاب زنبوردار – به شما احساس آرامش می‌کند.. این به شما امکان می دهد آهسته کار کنید و به چیزی غیر از نیش زدن فکر کنید.

زنبورها واقعاً نمی خواهند شما را نیش بزنند – زنبورها نیش می زنند برای دفاع از کندو با این حال، هنگامی که آنها انسان را نیش می زنند – معمولاً پس از آن می میرند. پوشیدن یک لباس زنبورداری در واقع می تواند جان برخی از زنبورها را نجات دهد.

ترکیب کلاه و حجاب برای زنبوردار در حال تخمگذار در تصویر چمن.

کلاه و حجاب زنبوردار

آیا می توان به سادگی یک کلاه زنبوردار با حجاب به سر کرد؟ مطمئن. در واقع، حتی اگر به عنوان یدکی استفاده می شود، باید یکی داشته باشید. هر زنبوردار باید کلاه و حجاب زنبور عسل داشته باشد.

کندوی مطیع شیرین زنبورهای عسل که مدیریت می کنید ممکن است در بازرسی بعدی شما روز بدی داشته باشد. خلق و خوی کلونی زنبور عسل می تواند به سرعت تغییر کند کندو ممکن است تهاجمی شود.

زنبوردارانی که بدون حجاب تدریس می کنند، زنبورداران جدید را در موقعیت خطرناکی قرار می دهند. گزش روی بینی، لب یا گوش بسیار دردناک است. علاوه بر ترس از یک نیش دردناک، نیش زنبور به چشم می تواند منجر به از دست دادن دائمی بینایی شود.

کلاه و روبنده زنبوردار در سبک ها و ترکیب های مختلفی وجود دارد. می‌توانید روبنده‌ای تهیه کنید که با زیپ یا کراوات به کلاه ایمنی (پلاستیک یا فیبر) وصل می‌شود. ترکیب کلاه و مقنعه یک تکه نیز پرطرفدار است.

تصویر لینک رایگان اسرار زنبورداری.

من دوست دارم ترکیب یک تکه نرم برای بازرسی سریع و گرفتن عکس اما برای استفاده خشن نسبتا سست است.

یک ترکیب کلاه/حجاب ارزان قیمت برای بازرسی سریع، گرفتن عکس، اجازه دادن به دوست برای لذت بردن از تماشای زنبورها عالی است.

زنبوردار در زنبورستان در تصویر کت و شلوار زنبورداری کامل سفید.

لباس زنبورداری

لباس‌های کامل زنبورداری «کادیلاک» لباس محافظ زنبورداران است. روپوش‌ها (کامل با آستین‌های بلند و پاهای شلوار بلند) با زیپ به ترکیب کلاه/حجاب متصل می‌شوند.

آنها در انواع مواد موجود هستند. امروزه یک زنبوردار می تواند لباس زنبور عسل را از پنبه، نایلون یا پارچه مخصوص تهویه خریداری کند.

کت و شلوارهای نخی (پلی کتان) همان استندبای قدیمی هستند که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرند. من شخصاً کت و شلوار نخی ام را دوست دارم.

این لباس زنبورداری قابل شستشو است و خیلی سنگین نیست و دارای جیب های دستی زیادی برای قرار دادن وسایل است. اکثر کت و شلوارهای نخی یک جیب ابزار کندو نیز روی ساق پا دارند.

همچنین می توانید پیدا کنید لباس های زنبورداری پنبه ای با ترکیب کلاه/حجاب گرد یا کلاه گنبدی سبک اروپایی. بسیاری از زنبورداران هود گنبدی را ترجیح می دهند زیرا دید بهتری دارد و روی سر شما نمی نشیند.

برخی از زنبورداران می گویند لباس های نایلونی زنبور عسل خنک تر از پنبه هستند. وزن آن‌ها بسیار سبک‌تر و ذخیره‌سازی آسان‌تر است. صاف بودن بیرون لباس نایلونی زنبور عسل از چنگ زدن به پارچه و نیش زنبورها جلوگیری می کند.

کت و شلوارهای نایلونی ممکن است کمی سفت باشند و گاهی اوقات اندازه آن کوچکتر است. شیک بودن اشکالی ندارد، اما لباس‌های زنبور عسل و لباس‌های محافظ شما باید به‌درستی متناسب باشند – نه خیلی تنگ!

بچه‌های پوشیده در لباس محافظ زنبور عسل.

به تازگی لباس های زنبورداری تهویه شده محبوب شده اند. به خصوص اینجا در جنوب. در تابستان در کت و شلوار زنبور عسل در کارولینای جنوبی گرم می شود.

فرض کت و شلوارهای تهویه شده این است که از 3 لایه پارچه با یک لایه وافل مخصوص تشکیل شده اند. این به پارچه عمقی می‌دهد که ضخیم‌تر از آن است که نیش زنبور به پوست شما برسد.

سوراخ های زیاد روی پارچه به زنبورداران اجازه می دهد از نسیمی که در اطراف است بهره مند شوند. من یک ژاکت Ultra Breeze ساخت آمریکا. من قطعاً نمی خواهم بدون آن باشم. بیش از 12 سال استفاده و همچنان قوی است.

همه کت و شلوارهای تهویه شده کمی سنگین هستند. مال من خیلی با کیفیته من سال ها آن را دارم و انتظار دارم برای بسیاری دیگر دوام بیاورد. من بهترین راهنمای لباس زنبورداری مقاله به شما ایده های بیشتری نیز می دهد!

مردی در حال بازرسی کلنی زنبور عسل با پوشیدن کت سفید زنبورداران.

ژاکت ها گزینه خوبی برای زنبورداران هستند

اگر لباس زنبورداری تمام قد نمی خواهید، یک ژاکت زنبورداری یک جایگزین عالی است آنها را می توان با شلوار جین یا شلوار نخی رنگ روشن پوشید.

یک ژاکت زنبورداری با زیپ روی کلاه/روبند وزن سبکی دارد و به راحتی سوار و پیاده می شود. کاپشن زنبوری که در رنگ‌های پنبه‌ای، نایلونی و تهویه‌دار موجود است، سرمایه‌گذاری خوبی به عنوان کت (کت و شلوار) دوم است.

اگر دوستی برای ملاقات بیاید و درخواست کند زنبورها را ببیند، من اغلب به دوستش اجازه می دهم کت و شلوار کامل من را بپوشد و من کت را می پوشم. اگر می خواهید از کت و شلوار کامل زنبورداری صرف نظر کنید، پیشنهاد می کنم که به یک ژاکت نیاز داشته باشید.

حتی اگر شروع به استفاده از کت و شلوار زنبور عسل و دستکش کنید، ممکن است بعداً کمتر بپوشید. شاید بخواهید فقط کلاه و مقنعه زنبورداری بپوشید.

این هم اشکالی ندارد. اما، اجازه ندهید دیگران شما را شرمنده کنند که در آن احساس بی‌حمایتی کنید زنبورستان شما. این سفر زنبورداری شماست نه آنها.

تصویر شخصی که یک جفت لباس سفید زنبورداری پوشیده است.

دستکش از دستان شما محافظت می کند

دستکش زنبورداری یکی از لباس‌های زنبورداری است که بیشترین بحث را به خود اختصاص داده است. شکی نیست که می توانید با دست خالی بهتر فریم ها را دستکاری کنید. و ممکن است آن روش را انتخاب کنید.

دستکش ها معمولا از چرم یا پوست بز ساخته می شوند. دستکش های پوست بز نرم تر هستند و استفاده راحت تر ولی. حتی دستکش‌های انعطاف‌پذیرتر نیز می‌توانند کار کندو را دست و پاگیرتر کنند. بدون کنترل حرکتی ظریف دستان برهنه، احتمال رها شدن یک قاب از زنبورها بیشتر است.

هنوز، دستکش زنبورداری در وسایل محافظ کمد لباس خود جایی داشته باشید. من یک جفت دستکش چرم گاوی دارم که به ندرت می پوشم اما اگر کندوی زنبورهای تهاجمی داشته باشم می توانم از آنها استفاده کنم.

همچنین، برای زنبوردار مبتدی، دستکش به این روند اعتماد به نفس می بخشد. دستکش های زنبورداری چیزی است که می خواهید – حتی اگر همیشه آن را نپوشید.

چه چرم گاوی و چه پوست بزی را انتخاب کنید، تناسب خوبی می خواهید. خیلی سفت نیست اما به اندازه کافی راحت است که کنترل خوبی در دست دارد.

اگر تصمیم به خرید دستکش های معمولی زنبورداری دارید، کیفیت را در نظر بگیرید. به عکس های تصویری دقت کنید برای کمک به خنک شدن بازوها، روی بخش های دارای تهویه پافشاری کنید. با دستکش، گاهی اوقات آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید، بنابراین وقتی به قیمت ها نگاه می کنید، کیفیت را در نظر بگیرید.

ممکن است دستکش بهتری انتخاب کنید که سال ها دوام بیاورد یا نسخه اقتصادی تر را انتخاب کنید که چند سال دیگر آن را تعویض کنید.

برای بازرسی های معمول استفاده می کنم دستکش یکبار مصرف Great Lengths از Playtex. من آخرین بسته خود را از آمازون خریدم اما گاهی اوقات می توانید آنها را در Walmart پیدا کنید.

آنها برای محافظت از مچ دست من کاف های بلندتری دارند. من هرگز از طریق آنها نیش نمی زنم مگر اینکه زنبوری را فشار دهم. آنها خیلی درونشان عرق می کنند اما این برای من بهتر از نیش زدن است.

لوازم جانبی لباس زنبورداری

فراتر از لباس های اصلی زنبورداری، موارد دیگری نیز وجود دارد که زندگی زنبورها را بسیار لذت بخش تر می کند. برخی از این موارد را به کمد خود اضافه کنید.

نوارهای پا از پاها و عفت شما محافظت می کنند

بیرون آمدن از شلوار در حیاط زنبور عسل جالب نیست و می تواند خجالت آور نیز باشد. اگر در حیاط زنبور عسل شلوار معمولی می پوشید، باندهای پا ایده خوبی هستند.

باندهای ساق پا، نوارهای نخی با چسب نواری هستند. بند های پا که محکم دور پاهای شلوار جین شما (یا سایر شلوارهای غیر زنبورداری) پیچیده شده اند، زنبورها را از خزیدن به سمت پاهای شما جلوگیری می کند.. ما باید از پوشیدن لباس در محوطه زنبور عسل خودداری کنیم مگر در شرایط سخت.

داشتن یک جفت پابند معمولی زنبورداری واقعاً خوب است. با این حال، باندهای پا چیزی هستند که می توانید بدون آن انجام دهید.

وقتی شلوارم را پیدا نمی‌کنم، ساق شلوار جینم را با نوار نقاش می‌بندم! اگر زنبوری داخل شلوار شما بخزد، هیچ مقدار لباس محافظ زنبور عسل به شما کمک نمی کند!

باوتس برای حیاط زنبور عسل

چکمه های زنبورداری در طرح های مختلف و زیبا موجود است. از سفید خالص گرفته تا آنهایی که با طرح های زیبای زنبور عسل، یک جفت متناسب با هر سبکی پیدا خواهید کرد.

اینها سرگرم کننده هستند و از پوشیدن آنها لذت می برند، اما من احساس نمی کنم آنها ضروری هستند. چکمه های زنبورداری که بدون آن می توانید زندگی کنید. با این حال، اگر باعث لبخند زدن شما شود، داشتن یک جفت ضرری ندارد.

عرق بند ضروری هستند

عرق بند برای زنبوردار جنوبی ضروری است. در واقع وقتی نوبت به لباس های زنبورداری می رسد، عرق گیر نزدیک به بالاترین رتبه قرار می گیرد.

این فرد بسیار نادری است که در ماه جولای هنگام کار زنبور عرق خیس نمی شود. یک عرق بند خوب یا 2 یا 3 برای هر زنبورداری که در آب و هوای گرم زندگی می کند، سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی است.

تصمیمات لباس زنبوردار

هر زنبوردار باید تصمیم بگیرد که چه نوع لباس محافظی را می خواهد بپوشد. در حالی که کلاه و مقنعه حداقل مورد نیاز است، در صورت تمایل قطعات دیگری از وسایل را اضافه کنید. مهمترین چیز این است که شما در حالی که از زنبورهای خود لذت می برید احساس راحتی کنید.

در آنجا شما زنبورداران همکار دارید. ایده های لباس زنبور عسل که نیاز دارید، می خواهید و می توانید بدون آنها انجام دهید. همچنین، داشتن چندین مورد از هر نوع کاملاً اشکالی ندارد. انجام میدهم.

سفارش فوری عسل ♥