قدرت انجمن های زنبورداری برای مبتدیان- زنبورهای عسل کارولینا


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. به عنوان یک همکار آمازون، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم. لطفا افشای من را بخوانید.

زنبورداری یک ماجراجویی جذاب است که نیاز به کمی آموزش دارد – اگر امیدوارید موفق باشید. یادگیری از دیگران با تجربه بیشتر منبع ارزشمندی است. به همین دلیل است که یک ایده عالی برای زنبورداران جدید است که یک را پیدا کنند و به آن بپیوندند انجمن زنبورداری محلی. گروه های محلی را می توان در هر قسمت از ایالات متحده یافت. بیایید بررسی کنیم که آنها چه هستند و چه کار می کنند – از جمله اینکه چرا ممکن است بخواهید عضو شوید.

دو زنبوردار در حال آموزش در رویداد روز صحرایی انجمن.

برخی از زنبورداران به چندین گروه مختلف می پیوندند، این به آنها منابع وسیع تری برای یادگیری می دهد. برای زنبوردار مبتدی، ممکن است کمی طاقت فرسا باشد اما پس زمینه خوبی از اطلاعات ارزشمند زنبور عسل است.

انجمن زنبورداری چیست؟?

آ انجمن زنبورداری مجموعه ای از افراد است که گرد هم می آیند تا دانش و تخصص خود را در مورد همه چیزهای مربوط به زنبورهای عسل به اشتراک بگذارند.

آنها ممکن است به شدت با شعب محلی، ایالتی و منطقه ای سازماندهی شوند. یا ممکن است از گروه کوچکی از زنبورداران با تجربه تشکیل شده باشد که فقط می خواهند دور هم جمع شوند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

اندازه باشگاه

را اندازه یک انجمن زنبورداری (باشگاه یا گروه) می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی به هزاران عضو می بالند که برای کمک به حمایت از فعالیت های باشگاه، حقوق پرداخت می کنند. این گروه ها ممکن است دو بار در ماه یا بیشتر جلساتی برگزار کنند.

در محدوده های روستایی، باشگاه های زنبور عسل تمایل به بسیار کوچکتر دارند. آ انجمن زنبورداری محلی ممکن است از یک گروه کوچکتر از 5-10 دوست تشکیل شده باشد.

شاید آنها یک بار در ماه یا کمتر ملاقات کنند. اما، آنها نسبت به زنبورها کمتر علاقه ندارند و اطلاعات ارزشمندی را برای مبتدیان ارائه می دهند.

برخی از آنها چندین را نگه می دارند کلاس برای زنبورداران جدید هر سال (به ویژه انجمن زنبورداران ایالتی). برخی دیگر روزهای آموزش ویژه را در زنبورستان یا محلی ارائه می کنند حیاط زنبور عسل برای فرصت های دستی

سازمان

ساختار یک گروه بسته به مکان متفاوت است. اکثر ایالت های ایالات متحده یک انجمن زنبورداران ایالتی دارند که به عنوان یک مرکز عمل می کند.

سپس، باشگاه های کوچکتر به جوامع محلی خدمت می کنند. آنها از دستورالعمل های مشابه پیروی می کنند و از طریق همکاری، منابعی را به اشتراک می گذارند که فرصت های آموزشی برای زنبورداران جدید و عموم مردم فراهم می کند.

مربی زنبوردار کمک کننده به عضو در بازرسی کندو در زنبورستان.

Acجشن ها

انجمن های زنبورداری «قدرت مردمی» و گاهی اوقات پولی برای میزبانی از فعالیت های مختلف دارند.

اینها به حمایت از اعضای خود کمک می کنند و به کل جامعه زنبور عسل کمک می کنند. برنامه های دقیق متفاوت است اما برخی از نمونه های رایج عبارتند از:

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

 • آموزش و پرورش ارائه دهد
 • امکان دسترسی اعضا به تجهیزات اجاره ای
 • ترکیب سفارشات بهار برای زنبورها
 • برنامه های مربی
 • سفرهای میدانی و بازدید از زنبورستان
 • جامعه سازی
 • حمایت از زنبورها

تحصیلات

این یک عمل رایج برای انجمن های زنبورداری پیشنهاد دادن کلاس های مبتدی به ساکنان محلی معمولاً در اواخر زمستان (زمانی که مربیان مشغول کندوهای خودشان نیستند) برگزار می شوند.

این کلاس‌های کم‌هزینه راهی عالی برای یادگیری دقیق آنچه در نگهداری زنبورهای عسل وجود دارد، هستند. گاهی اوقات، شرکت کنندگان کار را می بینند و تصمیم می گیرند سرگرمی زنبورداری در حال حاضر برای آنها مناسب نیست. اشکالی ندارد.

اجاره تجهیزات

یک دلیل قانع کننده برای پیوستن به باشگاه محلی شما ممکن است این باشد که آنها تجهیزات اجاره ای ارائه می دهند. را هزینه زنبورداری می تواند نسبتاً دلهره آور باشد

باشگاه شما ممکن است به اعضا اجازه دهد ابزارهای گران قیمتی مانند دستگاه های عسل گیر یا حتی بخارسازهای اسید اگزالیک با هزینه بسیار ناچیز.

زنبورها را به صورت عمده سفارش دهید

باشگاه های محلی در منطقه من اغلب از اعضایی که می خواهند سفارش می گیرند خرید زنبور عسل. سپس یک نفر نزد تامین کننده می رود و سفارش باشگاه را تحویل می گیرد.

این می تواند به معنای پس انداز برای اعضایی باشد که با خرید عمده قیمت بهتری دریافت می کنند.

برنامه های مربی

اگر انجمن شما یک برنامه راهنما دارد، واقعاً خیلی خوش شانس هستید. روشی که این معمولاً کار می کند این است که برخی از اعضای ارشد قول می دهند که به عنوان کمک کننده به زنبورداران جدید خدمت کنند. این یک راه عالی برای آموزش عملی است.

با این حال، رخ دادن فرسودگی مربی غیرمعمول نیست. برای اینکه برنامه به خوبی کار کند، انجمن به یک منبع خوب از شرکت کنندگان مشتاق نیاز دارد.

روز زنبورهای صحرایی

برخی از باشگاه ها رویدادهای مختلف “روز زنبور عسل” را ارائه می دهند. اعضا به جلسه دعوت می شوند در زنبورستان یک زنبوردار دیگر

با خودت نشون بده لباس محافظ زنبوردار و فرصتی برای مشاهده داخل کندوهای زنبورهای دیگران داشته باشید. یک تجربه یادگیری عالی

ساختمان جامعه

از جلسات ماهانه گرفته تا پیک نیک های سالانه و مهمانی های کریسمس، انجمن های زنبورداری به ما فرصتی بدهید تا با افراد همفکر بپیوندیم.

پیدا کردن دوستانی که اشتیاق شما به زنبورها را دارند فوق العاده است و چه کسی می داند، ممکن است در این زمینه به کمک نیاز داشته باشید حیاط زنبور عسل روزی به کی میخوای زنگ بزنی؟

حمایت از زنبور عسل

فقط یک کلمه فانتزی برای ترویج زنبور عسل و کسانی از ما که آنها را مدیریت می کنیم، تلاش های حمایتی به مردم کمک می کند اهمیت هر دو را درک کنند.

یک مثال حمایت از غرفه در نمایشگاه دولتی است. اعضا اغلب این رویدادها را “مرد” می کنند، به دیگران در مورد زنبورهای عسل آموزش می دهند و ممکن است به آنها فرصت داده شود عسل کندوهای خود را بفروشند.

مزایای عضویت در انجمن زنبور عسل

پس چرا به باشگاه زنبور عسل محلی خود بپیوندید؟ خوب، چرا که نه. بله، برای انجمن معمول است که حق عضویت سالانه کمی را دریافت کنند.

اما، مزایای داشتن حلقه دوستان زنبور عسل به خوبی ارزش هزینه را دارد. و اکثر گروه‌ها به افراد غیرعضو اجازه می‌دهند قبل از پیوستن شرکت کنند.

 • آموزش رایگان
 • اطلاعات محلی در مورد گیاهان زنبور عسل
 • مسائل آب و هوایی محلی که زنبورها را تحت تأثیر قرار می دهد
 • کی شهد یا جریان عسل
 • در مورد چه چیزی باید بدانید زنبورداری زمستانی در منطقه
 • دوستان برای به اشتراک گذاشتن منابع

به طور کلی، در هر جلسه یک برنامه کوچک در مورد موضوعات مختلف و مهم برای زنبورداران ارائه می شود. همچنین زمانی وجود دارد که در مورد هر مشکلی که ممکن است با کهیر خود دارید سؤال بپرسید.

دو عضو باشگاه زنبور عسل در حال بررسی کندوی عسل برای مشکل هستند.

یک انجمن زنبورداری در نزدیکی خود پیدا کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای یافتن زنبورداران محلی این است که بپرسید. البته امروزه بسیاری از افراد از گوگل می پرسند. اما اگر نتایج مورد نظر شما را به همراه نداشت – از مرکز باغ محلی یا عرضه مزرعه بپرسید.

راه خوب دیگر برای یافتن زنبورداران در نزدیکی شما این است که با آن شروع کنید انجمن های منطقه ای. سپس آنها می توانند شما را به هر انجمن ایالتی هدایت کنند.

گروه های ایالتی اطلاعات تماس باشگاه های محلی را حفظ می کنند. از آنجا که گروه های محلی توسط داوطلبان اداره می شوند – اطلاعات تماس بیشتر تغییر می کند.

انجمن های منطقه ای زنبورداری

زنبوردار با استفاده از سیگاری برای آرام کردن زنبورها در کندو.

گروه های ملی

یکی دیگر از منابع عالی برای زنبورداران، گروه هایی هستند که روی زنبورها و/یا عسل در سراسر ایالات متحده تمرکز دارند.

این سازمان ها فرصت های آموزشی بسیاری را برای اعضا و عموم مردم ارائه می دهند. تولیدکنندگان عسل اغلب اعضای هر دوی آنها به عنوان سالم هستند زنبورها عسل بیشتری تولید می کنند.

در آستانه نزدیک شدن

در حالی که یک ضرورت نیست، یک عضو یک باشگاه زنبورداری مزایای آن را دارد این بهترین راه برای به روز ماندن در مورد آخرین شیوه های مدیریت است. به عنوان نو آفات زنبور عسل، بیماری ها و چالش ها بر کهیرهای ما تأثیر می گذارد – ما باید بدانیم که چگونه با آنها مقابله کنیم.

سفارش فوری عسل ♥