فعالیت های مورد علاقه خود را با عسل تامین کنید


طبیعت بی جان عسل RGB بریده شده است

با تمام آب و هوای گرمی که فصل تابستان به ارمغان می‌آورد، بسیاری از ما در حالی که از تمام فعالیت‌های بیرون از خانه که در ماه‌های سردتر زمستان از دست می‌دهیم لذت می‌بریم، بیرون هستیم و می‌خواهیم آن را بنوشیم. خواه یک کوهنورد مشتاق، دونده مسیر، قایق سواری یا کوهنورد باشید، عسل همراه شیرینی است که می توانید به راحتی آن را در کیف خود بیندازید تا به ماجراجویی بعدی خود بپردازید! این هفته حقایق جالبی درباره انرژی کاملا طبیعی عسل و برخی از بهترین هک های عسل را به اشتراک می گذاریم که مطمئناً به طور کامل اجرا می شوند.


عزیزم…انرژی طبیعی

عسل منبعی از کربوهیدرات است و 17 گرم در هر قاشق غذاخوری دارد که آن را برای ماهیچه های در حال کار شما ایده آل می کند زیرا کربوهیدرات ها سوخت اولیه بدن برای انرژی هستند. کربوهیدرات‌ها در رژیم غذایی برای کمک به حفظ گلیکوژن ماهیچه‌ها، که به عنوان کربوهیدرات‌های ذخیره‌شده نیز شناخته می‌شوند، ضروری هستند، که مهمترین منبع سوخت برای ورزشکاران برای کمک به ادامه فعالیت هستند.

چه به دنبال افزایش انرژی باشید و چه فقط یک پاداش شیرین پس از یک تمرین طولانی مدت، عسل یک منبع انرژی کاملا طبیعی سریع، آسان و خوشمزه است!


عسل به عنوان یک کمک ورزشی

قبل از تمرین: برای سال‌ها، متخصصان تغذیه ورزشی خوردن کربوهیدرات‌ها را قبل از فعالیت ورزشی برای افزایش انرژی توصیه می‌کنند. مانند بسیاری از کربوهیدرات ها، عسل خالص ممکن است یک شکل موثر برای خوردن درست قبل از ورزش باشد. هنگامی که عسل قبل از تمرین یا فعالیت ورزشی خورده می شود، در طول مسابقه با سرعت ثابتی در سیستم آزاد می شود.

در حین ورزش: مصرف کربوهیدرات‌هایی مانند عسل در طول تمرین به ماهیچه‌های شما کمک می‌کند در مقابل استفاده نکردن از هیچ کمکی یا مکملی، برای مدت طولانی‌تری تغذیه شوند و خستگی را به تأخیر بیندازند. دفعه بعد که به سراغ یک بطری آب ساده می روید، مقداری عسل به آن اضافه کنید – ممکن است به شما آنقدر نیاز ورزشی را افزایش دهد!

بعد از ورزش: یک برنامه ریکاوری بهینه برای هر ورزشکاری ضروری است. تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف ترکیبی از کربوهیدرات‌ها و پروتئین بلافاصله پس از ورزش (در عرض 30 دقیقه) برای سوخت‌گیری و کاهش دردهای عضلانی با شروع تاخیری ایده‌آل است. بنابراین، عسل منبع عالی کربوهیدرات برای ترکیب با مکمل های پروتئینی بعد از تمرین است. ترکیبات کربوهیدرات-پروتئین علاوه بر تقویت بازیابی عضلات و ترمیم گلیکوژن، غلظت مطلوب قند خون را پس از تمرین حفظ می‌کنند.


نکات استفاده

هنگام برنامه ریزی برنامه تمرینی ورزشی خود، به یاد داشته باشید که عسل منبع کربوهیدرات است و 17 گرم تنها با 64 کالری در هر قاشق غذاخوری تامین می کند. ترکیب عسل با میوه ها، سبزیجات، گوشت بدون چربی، غلات کامل و سایر غذاهای سالم می تواند به کل تغذیه شما بیفزاید و انرژی طبیعی بسیار خوبی به شما بدهد. این نکات را امتحان کنید تا رژیم غذایی خود را با خواص شیرین عسل تقویت کنید!

  • هیدراته ماندن یکی از مهمترین ابزار برای یک ورزشکار است. به سادگی عسل را به بطری آب خود اضافه کنید تا انرژی خود را در طول تمرین بعدی خود افزایش دهید.
  • میان وعده ها راهی عالی برای افزودن میوه ها و سبزیجات اضافی به رژیم غذایی شما هستند. سعی کنید کره بادام زمینی و عسل، یا عسل و پنیر خامه ای سبک را به عنوان دیپ برای میوه ها یا سبزیجات تازه مخلوط کنید.
  • ساندویچ کره بادام زمینی و عسل روی نان سبوس دار یک میان وعده عالی و پرانرژی است که ترکیب خوبی از کربوهیدرات، پروتئین و چربی را فراهم می کند.
  • از آنجایی که عسل یک منبع انرژی قابل حمل و راحت است، آن را برای مسابقات و دوره های طولانی فعالیت همراه خود ببرید تا سطح انرژی خود را حفظ کنید.

بنابراین، چه در حین انجام فعالیت مورد علاقه‌تان، کمی پرتوها را تماشا کنید، یا در حین له کردن آن در دفتر، به دنبال کمی تقویت در اواسط روز باشید، اجازه دهید عسل روز شما را تقویت کند.

سفارش فوری عسل ♥