فعالیت های دوستدار بچه برای زنبورهای پرمشغله


حداقل کاردستی کودکان

برای بسیاری از ما، تعطیلات بهاری به پایان رسیده است و همه ما در حال تطبیق با دانش آموزان خود هستیم که از خانه و عادی جدید خود یاد می گیرند. چه یک کودک در خانه داشته باشید یا یک خانه پر از آنها، انجام فعالیت هایی برای بچه ها در طول روز به آنها کمک می کند تا آنها را مشغول نگه دارید و یاد بگیرند و به والدین اجازه می دهد کار خود را انجام دهند.

دنیای دیجیتال ما خواه یک تور مجازی، یک تمرین آنلاین مناسب برای کودکان یا یک کاردستی سرگرم کننده باشد، دنیای دیجیتال ما الهام بخش مردم برای خلاقیت و ارتباط بوده است. با این اوصاف، تصمیم گرفتیم با ذهن خلاق اینترنت مشورت کنیم و برخی از فعالیت‌های مورد علاقه‌مان برای کودکان را با شما به اشتراک بگذاریم که به آنها اجازه می‌دهد خلاقیت خود را ابراز کنند و در عین حال ذهن خود را تیزتر کنند. و اگرچه ما روی بچه‌ها تمرکز کرده‌ایم، اما این فعالیت‌ها برای بزرگسالان و والدین و بچه‌ها هم عالی هستند.


تورهای آنلاین موزه

ممکن است شنیده باشید که در اخبار گزارش شده است که بسیاری از مؤسسات معتبر مانند لوور، موزه‌های واتیکان، موزه بریتانیا، موزه ملی تاریخ طبیعی اسمیتسونیان و حتی ناسا همگی تورهای مجازی از امکانات خود ارائه می‌دهند. فرقی نمی‌کند به هنر، فضا یا تاریخ علاقه‌مند باشید، چیزی برای همه وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا جهان و فرهنگ‌های متعدد آن را بدون داشتن آسایش خانه‌تان کشف کنید.


جریان های زنده باغ وحش

مشابه تورهای موزه مجازی، بسیاری از باغ‌وحش‌ها در سراسر کشور برای راه‌اندازی سریال‌های پخش زنده در رسانه‌های اجتماعی، مانند مجموعه‌های خانه سافاری باغ‌وحش و باغ گیاه‌شناسی سینسیناتی، که در روزهای هفته در صفحه فیس‌بوک آن‌ها پخش مستقیم می‌شود (و بررسی Home Safari) صفحه منابع وب سایت آنها برای فعالیت های سرگرم کننده به همراه فیلم ها!). این ویدئوها به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا از نزدیک با حیوانات در امنیت خانه‌شان آشنا شوند.


صنایع دستی

این چند راه بهتر برای اجازه دادن به کودکان برای بیان فردیت خود نسبت به اینکه اجازه دهید آنها با یک کاردستی خلاق شوند. در اینجا تعدادی از موارد مورد علاقه ما وجود دارد که بسیاری از آنها را می توان با چیزهایی که قبلاً در خانه دارید انجام داد:


یک باغ گرده افشان بکارید

بهار رسما فرا رسیده است، و هیچ وقت برای بیرون آمدن و کثیف کردن دستانتان دیر نیست و برای گرده افشان های محله دوستانه خود کار خوبی انجام دهید! این همچنین یک فعالیت عالی است که خانواده ها می توانند با هم انجام دهند و در عین حال از زمان کمی خارج از خانه لذت ببرند. کاشت ما را برای نکات گرده افشان بررسی کنید.


یک حمام زنبور عسل ایجاد کنید

این یکی دیگر از فعالیت های عالی است که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند و دوستان پرواز مورد علاقه ما بسیار قدردانی خواهند کرد و بسیار آسان است! به سادگی یک کاسه کم عمق را با آب و چند سنگ پر کنید (اجازه دهید بچه ها آنها را با کمی رنگ شخصی سازی کنند) و چوب پنبه برای زنبورها برای فرود آمدن روی آن. هر چند روز یکبار حمام خود را با آب شیرین پر کنید و فقط ببینید چند گرده افشان برای ملاقات می آیند.


دنیای عسل را با یک مزه عسل متمرکز بر کودک کاوش کنید

با بیش از 3000 گونه موجود در سراسر جهان، چشیدن عسل راهی سرگرم کننده و خوشمزه برای کشف جهان است. از گل‌ها گرفته تا میوه‌ای و حتی تند، چشیدن گونه‌های مختلف تجربه‌ای است. در اینجا با انواع عسل بیشتر آشنا شوید. پس چند گونه و چند قاشق چشایی بردارید و در آن حفاری کنید!


برگه های فعالیت

از طریق برگه‌های فعالیت NHB درباره زندگی، خانه و کار زنبور عسل بیشتر بدانید. این برگه‌های فعالیت مفید برای بچه‌های کلاس 2 تا 4 ساخته شده است تا به بچه‌های شما درباره زنبورها، عسل و اهمیت آن‌ها برای دنیا بیاموزد. با پوشش همه چیز از کندوهای زنبور عسل، گرده افشانی، نحوه ساخت عسل و حتی پایداری زنبورها، هر برگه دارای یک فعالیت سرگرم کننده است که بچه ها می توانند در خانه انجام دهند.

ما می خواهیم از تو بشنویم! شما و فرزندانتان در خانه چه می کنید؟ بهترین نکات خود را در بخش نظرات زیر به ما ارائه دهید!

سفارش فوری عسل ♥